Günlük burç yorumları: 15 Aralık

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, en karanlık günlerde bile daima umut vardır. Tünelin ucundaki ışık yakın zamanda daha görünür olacak. Umudu beslemek ve yeşertmek sizin elinizde. İnancınızı kaybetmeyin, aydınlık günler çok yakında.

Uplifers önerisi: Şu sıralar motivasyonunuz düşükse umut konulu kitaplar imdadınıza yetişebilir. “Umut konulu kitaplar: Motivasyonunuzu geri getirecek 12 kitap

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, yakın zamanda bir yol ayrımına gelebilirsiniz. Bu yol ayrımı iş hayatınızla veya ilişkinizle ilgili olabilir. Her seçenek bazı bilinmeyenler içerdiğinden, yolu görmeden yürümeye çalışıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kendinize sorun: “Kalbiniz hangisini istiyor?” Cevabı kendiniz bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Her seçim bir vazgeçiştir ve bazen seçim yapmak kolay değildir. “Hayat dönemeçleri: Yol ayrımlarına ne kadar hazırsınız?

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, bu sabah biraz tersinizden kalkmış olabilir misiniz? Her sabah, güne başlamadan önce kısa bir meditasyon yapmak iyi gelebilir. Sabahları pozitif düşünceyle güne başlayın. Pozitif düşünmek, ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek; günlük yaşamınızı da olumlu yönde değiştirecektir.

Uplifers önerisi: Güne bu şekilde pozitif düşüncelerle başlamak, günün geri kalanında daha pozitif bir ruh haline sahip olmamızı sağlıyor. “Dalai Lama’dan ilham alarak güne aydınlık bir zihinle başlayın

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, değer verdiğiniz birine yardım etmek ve ona yol göstermek istiyorsunuz. Altıncı hissiniz ve sezgileriniz çok güçlü. Ancak karşınızdaki kişi biraz daha rasyonel bir yapıda olabilir. Bu nedenle fikirlerinizi ve rehberliğinizi daha gerçekçi, rasyonel bir zeminde sunmaya çalışabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sezgiler ve rasyonel düşünce birbirine zıt olmak zorunda değil, aksine birlikte daha güçlü olabilirler. “Sezgiler vs. rasyonel düşünce: Sezgilerimize ne kadar güvenebiliriz?

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, eğer gerçekten isterseniz hayatta her zaman neşeyi bulabilirsiniz. Zor bir gün geçiriyor olsanız bile dans edin, zıplayın ve içinizdeki neşeyi açığa çıkarın. Anında daha pozitif hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi: Sizi iyi hissettiren, mutlu eden, modunuzu yükselten ne varsa günlük hayatınıza mutlaka dahil edin ve neşe molaları verin! “Kendinize gün içinde verebileceğiniz en anlamlı hediye: Joy break (neşe molası) nedir?

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, bugün bazı konularda yardıma ihtiyacınız olabilir. Yapmanız gereken her şeyi kendi başınıza yapmayı istiyorsunuz, ancak biraz yardım istemekten kimseye zarar gelmez. Dahası, bu yardım sizi başarıya daha hızlı ulaştırabilir.

Uplifers önerisi: Söz konusu yardım istemek olduğunda işler zorlaşıyor, hatta bazı kişiler içinse neredeyse imkansız bir eylem halini alıyor. Oysa yardımlaşma hem insanlığın hem de işlevsel bir toplumun en doğal parçası. “Neden yardım isteyemiyoruz: Yardım istemeyi kolaylaştıracak ipuçları

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, günlük hayatın telaşı içinde adeta son sürat koşuyorsunuz. Bugünlerde biraz olsun yavaşlamaya ihtiyacınız var. Hem fiziksel hem zihinsel olarak enerjinizi toplamanız gerekiyor. Yavaşladığınızda zihninizde dönüp duran düşünceler de berraklaşacak.

Uplifers önerisi: Yaşamın hızına yetişmekte zorlanıyor, kendinizi gergin, tükenmiş, bunalmış ve yorgun hissediyorsanız yazımızdaki öneriler hayatın hızını az da olsa yavaşlatmak, dengelenmek ve sakinleşmek için fazlasıyla işinize yarayabilir. “Yaşamın her alanında yavaşlamak ve dengeyi bulmak için öneriler

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, yaşamda herkes için farklı zorluklar var. Bütün mesele, bu zorlukların içinden gelişerek ve büyüyerek çıkabilmek. Her zorluğun arkasında olumlu bir yön bulmaya çalışın. Bu sayede sadece zorluklarla başa çıkmanız kolaylaşmayacak, aynı zamanda gelişim fırsatı da yakalayacaksınız.

Uplifers önerisi: Bize iyi hissettiren, olumlu düşünceleri zor zamanlardan geçerken kendimize hatırlatabilir ve bu sayede zorlanmaların içinden daha kolay geçebiliriz. “Zor zamanlardan geçerken kendinize hatırlatmanız gereken cümleler

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, bugün kökleriniz üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Geçmişin tozlu sayfalarını karıştırarak, aile geçmişinizle ilgili bazı düşüncelere dalabilirsiniz. Kökleriniz, bugününüze ışık tutabilir; bu nedenle kök çakranızla ilgili çalışmalar yapmak fayda sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Kök çakrası köklerimizi, atalarımızı ve ‘toprak ana’ ile olan bağlantımızı temsil eder. “Çakralarımızı yakından tanıyalım 1: Kök çakra

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, bugünlerde kendinizi arada kalmış hissedebilirsiniz. Belki iki arkadaşınızın arasında kaldınız veya aile üyelerinin arasındaki anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaya çalışıyorsunuz. Kendinizi bu kadar yıpratmayın, bırakın herkes kendi problemini çözsün. Herkesi, her zaman memnun etmek zorunda değilsiniz.

Uplifers önerisi: Başkalarının ihtiyaçlarını kendi iyiliğinizin önüne koymaya son vermeniz için gerekli ipuçlarını yazımızda bulabilirsiniz. “People pleasing (İnsanları memnun etme çabası) hakkında 5 bilgi

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, bugünlerde çelişkili düşünceleriniz olabilir ve bazı konularda kararsız kalarak sorun yaşıyor olabilirsiniz. Çelişkiye düştüğünüz konularda fikirlerinizi paylaşabilir ve çevrenizdekilerden görüş alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: En kötü karar, kararsızlıktan iyidir. Zaman zaman sonuç beklendiği gibi olmasa da, kararı vermiş ve hareket etmiş olmanın iç rahatlığı bambaşka olur. “Kararsızlıktan kurtulmak için 5 öneri

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, bugün için son günlerde deneyimlediğinizden daha yavaş bir tempo umuyor olabilirsiniz. Biraz olsun dinlenmeye, ayaklarınızı uzatıp arkanıza yaslanmaya ihtiyacınız var. Bu rahatlama size ihtiyacınız olan enerjiyi geri verebilir.

Uplifers önerisi: Dinlenirken müziğin gücünden faydalanmak isterseniz, yazımızdaki önerileri dikkate alabilirsiniz. “Daha iyi hissetmek, rahatlamak ve odaklanmak için dinleyebileceğiniz şarkılar

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!