Günlük burç yorumları: 12 Şubat

12 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
12 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Seçeneklerinizi değerlendirirken, yalnız kalmak ve düşüncelerinizi saklamak isteyebilirsiniz. Normalden daha durgun görünmeniz söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Çevreniz nasıl algılarsa algılasın, hedefleriniz konusunda biraz sessiz kalmak, sizi onlara bir adım daha yaklaştırabilir. Müzisyen Derek Sivers’ın konuyla ilgili ilham verici konuşması için; “Hedeflerinizi kendinize saklayın

Boğa

Bugün yakın arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmeniz ve sosyal etkinliklere katılmanız söz konusu olabilir. Eğlenmeyi hak ediyorsunuz.

Uplifers önerisi: Mutlu bir hayat sürebilmenin yolu, hayatınızın tüm alanlarına dengeli bir şekilde vakit ayırmaktan geçiyor. Nigel Marsh’ın konuyla ilgili görüşleri için “İş – yaşam dengesini sağlamanın yolları

İkizler

Katıldığınız bir sosyal etkinlikte, gününüzde olmayışınız ve etkinliğin havasının değişmesine neden olabilir.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız sıkıntının nedeni günün stresi ya da uzun süreli problemler olabilir. Nedeni ne olursa olsun, modunuzu yükseltmenize yardımcı olacak öneriler için; “Keyfinizi hemen yerine getirecek 18 öneri

Yengeç

Yakın zamanda edindiğiniz bilgileri gözden geçirip düzenleyerek, kariyeriniz için faydalı olacak gelişmeler sağlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatınızın her alanında mutluluğu ve başarıyı yakalayabilmek için, yeniliklere açık olun ve kendinizi sürekli geliştirin. “Hayatınıza yatırım yapın

Aslan

Bugün partneriniz ve iş arkadaşlarınız, onlara verdiğiniz değerin ve iyilikleri için elinizden gelen her şeyi yapabilecek olduğunuzun farkına varacaklar.

Uplifers önerisi: İlişkilerinizi saha sağlıklı bir temelde sürdürebilmek için, değer verdiğiniz kişilere küçük jestler ya da sürprizlerle sizin için ne kadar önemli olduklarını gösterin.

Başak

Bugün arkadaşlarınızla çeşitli diyaloglara girebilirsiniz. Bazıları endişeler içerirken, diğerlerinin üstesinden anlayışla gelmeniz mümkün olabilir.

Uplifers önerisi: Düşüncelerinizi ve hislerinizi yakın olduğunuz kişilerle konuşmak, hem paylaşım ihtiyaçlarını giderecek, hem de endişelerini gidermelerine yardımcı olacaktır.

Terazi

Çalışma ortamınızın sistemini ve kurallarını çok iyi biliyor ve uyum sağlayabiliyorsunuz. Daha da yükselmek için, bu tutumunuzu sürdürmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Sadece uyumlu bir çalışan olmak, sizi başarıya ulaştırmayabilir. Daha büyük özveri ve istekle çalışabilmeniz için, mutlu olmanız da şart. “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Akrep

Yeni gelişmelerin pozitif ve negatif yanlarını değerlendirerek, hedefleriniz yolunda size ne kadar yardımcı olabileceklerini görmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hedeflerinizi ve sahip olduklarınızı en iyi şekilde değerlendirebilmek ve sizi başarıya ulaştıracak adımlar atabilmek için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Yay

Bugün diyalog içinde olduğunuz kişilerin bakış açılarını yakalamakta oldukça başarılı olacaksınız. Fikir alışverişleriyle, ortak bir noktada buluşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha iyi iletişim kurabilmek ve olaylara diğerlerinin gözünden bakabilmek için, empati yeteneğinizi geliştirin. Konuyla ilgili bir rehbere ihtiyaç duyuyorsanız; “Empati nedir, ne değildir?

Oğlak

Çalıştığınız kurum ya da topluluk için gösterdiğiniz çabaların karlılığı bugün zam, terfi ya da takdir olarak geri dönebilir.

Uplifers önerisi: Çabalarınızın karşılığını almak, size motivasyon olarak geri dönerse bu yararınıza olacaktır. Ancak başarı hissinin sizi daha az çalışmaya sevk etmesine izin vermeyin.

Kova

Müşterileriniz, kullanıcılarınız ve iş ortaklarınızla ilişkilerinizi geliştirirken, diğer yandan finansal danışmanlarınızla aranızı pekiştirmeniz de gerekebilir.

Uplifers önerisi: Yaptığınız iş ya da kazancınız ne kadar iyi olursa olsun, gelirlerinizi idare edebilmeniz önemlidir. Konuyla ilgili profesyonel birine danışmayı deneyebilirsiniz.

Balık

Bugün karşınıza çıkan seçenekleri iyice değerlendirmenizde fayda var. Bir kısmı, uzun vadeli hedeflerinizle çelişiyor olabilir.

Uplifers önerisi: Yapacağınız seçimlerin, hedeflerinize en iyi şekilde hizmet edebilmesi için öneriler; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem”

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!