Günlük burç yorumları: 27 Aralık

Koç Burcu

Yakın zamanda sevdiğiniz birinin yaptığı bir seçim sizi rahatsız etmiş olabilir. Oysa farklı fikirlere sahip olmanız çok doğal. Sevgili Koçlar, unutmayın ki herkes kendi seçimlerini yapmakta özgürdür. Ön yargılarınızı bir kenara bıraktığınızda siz de daha mutlu olabilirsiniz.

Uplifers Önerisi: Bazen en çok en sevdiklerimizi yargılar ve bizim istediğimiz gibi olmalarını isteriz. Bu konuda farkındalık geliştirdiğimizde ve yargılayan tavrımızı bıraktığımızda herkesi olduğu gibi kabul etmek kolaylaşacaktır. “Sevdiklerimizi yargılamadan gerçekten oldukları gibi sevebilmek mümkün mü?

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, bugünlerde partnerinizle aranızda çözülmesi gereken bazı konular gündeme gelebilir. İlk başta görmezden gelmeye çalışabilirsiniz ancak bu konuların büyümesine ve problem haline gelmesine neden olabilir. Bunun yerine açık açık konuşmayı deneyin. Bu şekilde kolaylıkla çözüme ulaştırabilirsiniz.

Uplifers Önerisi: Romantik ilişkilerde iletişim kurarken dikkat etmeniz ve farkındalık kazanmanız gereken 8 temel noktayı sizler için derledik. “Romantik ilişkilerde iletişim ipuçları: Partnerinizle ‘itişmeden iletişebilmenin’ 8 yolu

İkizler Burcu

Hayatınıza, seçimlerinize ve kararlarınıza müdahale edildiğini hissediyor musunuz? Pek de yapıcı olmayan eleştirilere maruz kalmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Sevgili İkizler, size kendinizi baskı altında hissettirmelerine izin vermeyin. Gerektiğinde ‘hayır’ diyebildiğinizde daha net sınırlar çizebilir, insanlara durmaları gereken noktayı hatırlatabilirsiniz.

Uplifers Önerisi: Siz de ‘hayır’ demekte zorlanıyorsanız yalnız değilsiniz. İyi haber: ‘Hayır’ demek öğrenilebilen bir beceridir. “Hayır deme sanatı: Nasıl hayır diyebiliriz?

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, bir şeylere başlamak için tüm koşulların mükemmel olmasını beklemek demek, hiç başlayamamak demektir. Hata yapmaktan korkmayın ve ilk adımı atın. Bugün elinizde neler varsa onlarla başlayın. Hedeflerinize ulaşmamanız için hiçbir neden yok.

Uplifers Önerisi: Hiç kimse mükemmel değil, hepimizin kusurları var ve aslında tam da olduğumuz halimizle oldukça yeterliyiz.“Mükemmeliyetçiliğin çıkmazlarına girmeyin: “Yeterince iyi”yi kabul ederek hayatı kendiniz için kolaylaştırın

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, siz güçlü bir karaktersiniz ve karşınızdakini ikna etmenin yollarını iyi biliyorsunuz. Ancak bugünlerde sevdiğiniz birini ikna etmek için çatışmaya girmekten kaçınmanızda fayda var. Aksi halde öfkenize yenik düşerek kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz. Sonradan pişman olmamak için öfkenizi kontrol altına almanın yollarını öğrenmeniz gerekiyor.

Uplifers Önerisi: Farklı tekniklerle öfkenizi kontrol altına almanız ve yönetmeniz mümkün. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, iyi niyetli bir şekilde herkesi memnun etmeye çalışıyorsunuz ancak siz de biliyorsunuz ki bu mümkün değil. Herkes farklı beklentilere sahip ve siz ne yaparsanız yapın herkesin aynı anda sonuçtan memnun olması mümkün değil. Kendinizi yıpratmayın.

Uplifers Önerisi: Bazı insanları memnun etmek neredeyse imkansız olabiliyor, bu durum sizinle değil, o kişilerin kendiyle ilgili bir durum. “Sürekli başkalarını memnun etmeye çalışmaktan vazgeçmenin yolları

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, önemli bir konuda yanlış bir seçim yaptığınızı hissediyor olabilirsiniz. Yaptığınız bir yanlışı geri alamayabilirsiniz, ancak tekrar deneyebilirsiniz. Yakında ikinci bir şans karşınıza çıkacak. Umudunuzu kaybetmeyin.

Uplifers Önerisi: Büyümeye, gelişmeye, ilerlemeye devam etmek için hayata ve yaşadıklarınıza farklı bir gözle bakmanıza yardımcı olacak hayat dersleri için yazımızı okumaya davetlisiniz. “Hayattan öğrenmemiz gereken en değerli dersler

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, bir yılın bitip yeni bir yılın başlamasıyla gelen o derin düşünme hali, daha önce görmediğiniz bir şeyleri ortaya çıkarabilir. Bir değişiklik yapmayı planlıyorsanız doğru zaman olabilir. Çekildiğinizi hissettiğiniz şeyi keşfetmek için bu şansı kullanın.

Uplifers Önerisi: Yeni bir yıl yavaş yavaş yaklaşırken, yeni başlangıçları ve yeni kararları da beraberinde getiriyor. Kararlarınızı yerine getirip getirmeyeceğiniz, içsel gücünüz kadar zorluklara ve engellere rağmen devam edebilme kapasitenizde, yani kararlılığınızda ve azminizde saklı. “Yeni yıl kararları oluşturma ve uygulama rehberi

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, bir süredir dargın olduğunuz biriyle bugün barışabilirsiniz. Bu barışma içinizi rahatlatacak ancak duygularınızı ifade etmekten çekinmeyin ve mevcut sorunları görmezden gelmeyin. Kendinizi açık bir şekilde ifade ettiğinizde daha iyi hissedeceksiniz.

Uplifers Önerisi: Duyguları görmezden geldikçe veya derinlerde bir yerlere sakladıkça yok olmazlar aksine daha da güçlenirler. “Kendine rağmen susmak mı, konuşmak mı: Duyguları ifade etmek neden önemlidir?

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, bugünlerde programınız çok yoğun ve başarıya ulaşmak için tüm gücünüzle çalışıyorsunuz. Ancak takviminizde biraz dinlenmek veya eğlenmek için zaman ayırmadıysanız, bunu hemen yapmalısınız. Zihinsel enerjinizin yükselmesine yardımcı olacaktır.

Uplifers Önerisi: Zihinsel enerjinizi artırmak ve canlı tutmak için yaşam tarzınıza dahil edebileceğiniz bazı alışkanlıklar, yorgunluk hissinden kurtulmanızın yanı sıra zihinsel ve bedensel olarak çok daha enerjik hissetmenize yardımcı olacak. “Zihninizi canlandırmanıza ve zihinsel enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacak öneriler

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, bir grup projesini çok daha iyi hale getirebilecek bazı parlak fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri bazı endişeleriniz nedeniyle kendinize saklamayın. Liderlik özelliklerine sahipsiniz. Takımla birlikte ilerlediğinizde çok daha başarılı olabilirsiniz.

Uplifers Önerisi: Başarılı liderler aynı zamanda başarılı birer takım oyuncusudur. “Başarılı liderlerin ortak özellikleri: Tevazu, saygı ve takım çalışması

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, yakın zamanda farklı fırsatlar önünüze çıkabilir. Hayal bile edemediğiniz pek çok heyecan verici gelişme sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek adımları atmak.

Uplifers Önerisi: Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız Psikolog Rana Kutvan’ın yazısını okumaya davetlisiniz. “Hayallerinizi hedeflere, hedeflerinizi gerçeğe dönüştürün

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!