Günlük burç yorumları: 10 Eylül

Koç Burcu

Son dönemlerde aşk hayatınız hız kazanmış, duygularınızı daha yoğun hissettiğiniz bir hal almış olabilir. Bir yandan bu güzel duyguları sonuna kadar hissederek yaşarken bir yandan da artık ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı gelmiş olabilir. 

Uplifers önerisi: Onu aklınızdan bir türlü çıkaramıyorsunuz. O adeta zihninizin içinde yaşıyor. Evet, siz yeni aşık oldunuz, içiniz kıpır kıpır, kendinizi hem heyecanlı, hem daha enerjik, hem de yenilenmiş gibi hissediyorsunuz. “Aşk: Kendimizin daha iyi versiyonu olmamız için bir ilham kaynağı

Boğa Burcu

Evren ve tüm gökyüzü adeta iş birliği yapmış bir şekilde iş hayatınızı, iş çevrenizi geliştirmeniz için sizi destekliyor. Bugünlerde işle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Öte yandan burcunuzun yönetici gezegeni Venüs, Terazi burcundan geçiş yapıyor. İlişkileriniz güçlenebilir, güzel gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatınızda hiç her şeyin çok yolunda gittiği günleriniz oldu mu? Maddi desteğe ihtiyacınız olduğunda şirket politikasında olmadığı halde bir anda gelen teşvik primi, tek başına taşınmaya çalışırken aniden ortaya çıkan, uzun zamandır görmediğiniz ve enteresan bir şekilde sanki sadece taşınmanıza yardım için gelmişçesine sonrasında yine bir daha görmediğiniz bir dost. Olan her şeyin tam zamanında, tam olması gerektiği yerde, olması gerektiği gibi olduğu, neredeyse “Bu bir mucize” dedirten anlar. “Dileğiniz gerçek olsa şaşırır mıydınız: Bakış açınızla kendi gerçekliğinizi yaratabilirsiniz

İkizler Burcu

Çekiciliğin simgesi olan Venüs, Terazi burcundan ayrılarak Akrep burcuna doğru geçiyor ve 7 Ekim’e kadar burada kalacak. Venüs’ün Akrep burcundaki varlığı, sizin için yeni iş fırsatları anlamına geliyor. Yeniliklere açık olmakta fayda var. Hiç ummadığınız yerden bir şey çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Yengeç Burcu

Venüs’ün terazi burcundan ayrılıp Akrep burcuna geçişi, sizi de etkisi altına alıyor. Yaratıcılık ve tutku dolu işleri bir arada ele alabileceğini yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Öte yandan bir ilişkiniz varsa, daha eğlenceli ve tutkulu bir hal alabilir. 

Uplifers önerisi: 59 saniye kitabında, bilincimiz ve bilinçaltımız aynı ofisi paylaşan iki adama benzetilir. Biri gürültücü, baskın ve oldukça akıllıdır fakat pek yaratıcı değildir. Bu bilinci temsil eder. Bilinçaltını temsil eden ise sakin ve yaratıcı bir tiptir. “Daha yaratıcı olmak için bir rehber: Rüyalarınıza kulak verin

Aslan Burcu

Venüs’ün Terazi burcundan Akrep burcuna geçişiyle birlikte aşk hayatınız bir süreliğine hayatınızın en önemli gündemi olmaktan çıkabilir. Şu sıralar eviniz ve aile bağlarınızla ilgili konular ön plana çıkıyor. Eğer evinizi yeniden dekore etmeyi düşünüyorsanız, yılın en güzel zamanı başlıyor. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Başak Burcu

Venüs’ün Terazi burcundan Akrep burcuna geçişi, sizde özellikle zihinsel stresin biraz hafiflemesi, yumuşaması olarak kendini gösterebilir. İletişim tarzınızla çevrenizdekileri kolayca etkileyebilirsiniz. Bekleyen bir yaratıcı projeniz varsa, bunun için harekete geçmenin tam sırası. 

Uplifers önerisi: Stratejik düşünce ve yaratıcı düşünce stillerinin her ikisi de eşit derecede önemli ve günümüz dünyasında hangi kaynağı açarsanız açın, karşınıza çıkacak olan mesaj şu olacaktır: Problem çözmede, avantajlı konumu yakalamakta veya hedeflere ulaşmada eşit derecede faydalanmanız gereken, olmazsa olmazınız iki yaklaşım bunlar olmalı. “Stratejik düşünme ve yaratıcı düşünme birlikte nasıl dans eder?

Terazi Burcu

Venüs burcunuzdan ayrılarak Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 7 Ekim’e kadar orada kalacak. Bu değişim, sizi özellikle finansal konularda daha çok düşünmeye yönlendirebilir. Gelirinizi artırmanın yollarını araştırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Günümüzde hayatın en sorunlu alanlarından birini, yaşadığımız finansal stres oluşturuyor. Zorunlu harcamalarınızı karşılayacak kadar yeterli geliriniz yoksa, finansal stresi en yoğun şekilde yaşamışsınız demektir. Birçok insan, paranın hayattaki temel hedeflerden biri olmadığını söyler. Bu her ne kadar doğru olsa da paranın hepimizin hayatında önemli rol oynadığı tartışma götürmez bir gerçek. “Finansal özgürlük bir hayal değil: Finansal özgürlüğe kavuşmanızı sağlayacak adımlar

Akrep Burcu

Venüs’ün Terazi burcundan ayrılıp sizin burcunuza geçmesiyle birlikte, bazı şeyler sizin için netleşiyor. Özellikle dış görünüşünüzle ilgili bir şeyler yapmak istiyorsanız, tam zamanı! Kendinizi yenilemek, değişiklik katmak iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Elinizi kestiğinizde yaranızı temizler, yara bandı yapıştırır, iyileşmesi için elinizden geleni yaparsınız. Bu, insanın doğuştan gelen kendine şefkat gösterme durumudur. Öz şefkat aslında hepimizde doğuştan bulunan bir kendini destekleme kapasitesidir. “Farkındalıkla beslenmede öz şefkatin önemi

Yay Burcu

Venüs’ün Terazi burcundan ayrılıp Akrep burcuna geçişi, sizin için de bazı şeyleri değiştiriyor. Yılda bir defa gerçekleşen bu gezegen hareketliliğiyle birlikte, size zarar veren, toksik bir ilişkiden kurtulmak iyi olabilir. İlişkilerinizi yeniden gözden geçirmenin tam zamanı!

Uplifers önerisi: Ayrıl-barış şeklinde süren ilişkilere hepimiz bir yerden aşinayız. Bir türlü rayına oturmaz, bir türlü anlaşamayız ve sevmek ilişkiyi sürdürmekte yeterli olmaz. Buna rağmen ilişki bittiğinde büyük bir boşluk ve özlem duygusu kaplar içimizi, merak artar ve tüm olmamışlıklar hafızadan silinerek tekrar oldurmak isteriz. Peki bizi yıpratan ilişkilerde neden kalıyoruz? “Bitemeyen ilişkiler: Bize iyi gelmeyen, toksik ilişkilerden neden çıkamayız?

Oğlak Burcu

Etrafınızdaki kozmik enerji, hayatınıza yeni insanlar katmanız için sizi destekliyor. Sizin yapmanız gereken tek şey ise kapıyı açık tutmak. Mevcut sosyal bağlarınız güçlenirken, yeni ilişkiler kurmaya, yeni insanlarla tanışmaya hazır olun. 

Uplifers önerisi: Her ne kadar zaman içinde hepimiz değişip farklı fikirlere sahip olsak da, çiftlerin arasında yer alan sevgi ve saygı bitmediği sürece, bir şeyleri yürütebilmek için şansınız hala var demektir. “İlişkilerin en temel yapıtaşı: Doğru iletişim üzerine düşünceler

Kova Burcu

Venüs, kararsız Terazi burcundan ayrılıp kesin fikirli Akrep burcuna geçiyor. Özellikle kariyer anlamında 7 Ekim’e kadar pozitif gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni projelere başlamak, kariyerinizde önemli bir atılım yapmak, bağlarınızı kuvvetlendirmek için harika bir zaman. 

Uplifers önerisi: Bir şirketin veya kuruluşun lideri olmak, hem zor hem de yorucu bir şey olabilir ancak bir yandan da insanı onurlandıran, başarılı hissettiren ve güçlü bir pozisyondur. İster uzun zamandır bir yerde lider pozisyonda olun, ister yeni liderlik etmeye başlamış olun, ister gelecekte lider olma hayalleri kurun, hepimizin büyük liderlerin özelliklerini bilmeye ihtiyacı var. “İş hayatında başarıya koşan güçlü liderlerin 14 ortak özelliği

Balık Burcu

Venüs’ün Terazi burcundan ayrılıp 7 Ekim’e kadar Akrep burcundaki yolculuğuna başlaması, sizin için de yenilikler anlamına geliyor. Yeni yolculuk planları yapabilirsiniz. Konfor alanınızı biraz esneterek yeni fikirleri hayata geçirebilirsiniz. Yeniliklerin peşinden koşmak için yılın en doğru zamanı. 

Uplifers önerisi: Hayatının değişmesini kimler ister? Daha iyi şartlar, daha iyi bir kariyer, daha fazla bolluk, bereket, başarı, huzur… İyinin iyisi her zaman var, her zaman var olacak… Her zaman daha iyisini isteyeceğiz… Peki konu harekete geçmek olduğunda neden bu isteği koruyamıyoruz? Bizleri daha iyi versiyonumuza ulaşmaktan alıkoyan şey nedir? “Değişimi gerçekten istiyor musun: Konfor alanının dışına çıkma zamanı

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!