Günlük burç yorumları: 10 Eylül

Koç Burcu

Gelecek hafta sizin için yeni sürprizlerle başlayacak. Büyük değişimler yaşayacağınız bu dönemde kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Yorgunluğunuzun nedeni iş yoğunluğunuzdan başka nedenler de olabilir.

Uplifers önerisi: Son zamanlarda kendinizi sürekli yorgun hissediyorsanız bunun iş yoğunluğu dışında da sebepleri olabilir; ¨Kendinizi sürekli yorgun hissetmenizin sebepleri ve çözüm önerileri¨

Boğa Burcu

Özel hayatınıza biraz daha önem göstermeli ve karşınızdaki kişilerin size yaklaşma çabalarını daha sıcak bir tavırla karşılamalısınız. İlişkinizle ilgili uzun süreli yapmış olduğunuz planlar anı yaşamanıza engel oluyor olabilir. İçinde bulunduğunuz anların keyfini çıkarmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

İkizler Burcu

Bu aralar parasal konular ve finansal planlar odak noktanızda olabilir. Yatırımlarınız ve harcamalarınız konusunda dışarıdan destek almanız faydalı olacaktır.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Yengeç Burcu

Bugünlerde bulunduğunuz her ortamda çevrenizdeki gözlerin odak noktası haline geliyor olabilirsiniz. Karşınıza çıkan insanları etkileyebilme yeteneğiniz sayesinde ikna kabiliyetinizin de arttığını göreceksiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Aslan Burcu

Bu arlar işinizle ilgili konularda her şeyin yolunda gittiği ve olumsuzluklardan uzak olduğunuz bir dönemdesiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamladıktan sonra çevrenizdekilerden aldığınız geri bildirimler yardımıyla kendinizi geliştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Başak Burcu

Bugünlerde sahip olduğunuz fikirler, geniş bakış açınız ve hümanistik yaklaşımlarınız çevrenizdeki kişiler tarafından net olarak anlaşılamayacak bir düzeyde olabilir. Bu düşüncelerinizi harekete geçirerek sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilir ve insanlığa katkı sağlamış olmanın verdiği huzurla kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨ 

Terazi Burcu

Eylül ayının sonları sizin için ekip çalışmasından oldukça verim alabileceğiniz bir dönem olacak. Grup çalışmalarından alacağınız başarılı sonuçları görmeniz, çalışma motivasyonunuzun artmasına katkıda bulunacaktır.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Akrep Burcu

Bugünlerde yeni yerler keşfetmek ve dinlenmek konusundaki ihtiyacınız gündeminizde olabilir. Yaratıcılığınızı arttıracak eğitimlere katılarak hem kısa süreli seyahat planlarınızı hem de kişisel gelişiminizi destekleyecek aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş seyahatlerinizi farklı şekilde değerlendirmeniz her zaman mümkün. İş gezilerini keyifli hale getirip deneyimlerini paylaşan Berk Sergün‘ün yazılarından ilham alabilirsiniz.

Yay Burcu

Bugün aile üyeleriyle bir araya gelerek eski günleri konuşmak sizi mutlu edecektir. Ailenizle keyifli zaman geçirmeniz de aranızda var olan küçük problemlerin çözümüne yaklaşmanız için uygun bir adım olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Özel hayatınızla ilgili problemler yaşadığınız ve partnerinizle orta yolu bulmakta zorluk çektiğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız aktiviteler ilişkinizin stresini üzerinizden atmanıza ve daha huzurlu bir yaşama kavuşmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨ 

Kova Burcu

Bugünlerde sağlığınızla ilgili konularda daha dikkatli ve temkinli adımlar atmak istiyor olabilirsiniz. Sonbahar mevsiminin gelişiyle beraber formunuzu geri kazanmak amacıyla sağlıklı beslenme ve spor gibi konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Balık Burcu

Bugünlerde takıntılı şekilde alışveriş yapmak istiyor olabilirsiniz. Evinizle ya da kendinizle ilgili gereksiz harcamalar yapıyor olmanız finansal durumunuzla ilgili planlarınızı tekrar gözden geçirmenizi gerektirebilir.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!