Günlük burç yorumları: 6 Şubat

6 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
6 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Yeni başlangıçlar ya da sonlardan bahsediyor olacağınızdan, bugün, büyük etkileri olacak önemli bir konuşma yapmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yapacağınız yeni başlangıçlarla, bireysel başarı ve mutluluk hikayenizi yazabilmenizi sağlayacak öneriler için; “Yeni bir başlangıç yapın

Boğa

Yatırımlarınız ya da maddi durumunuzla ilgili tartışmalar ön planda olacak. Karşınıza gelişim ve değişim için yeni fırsatlar çıkabilir.

Uplifers önerisi: Hayatın diğer alanlarında olduğu gibi maddi konularda da, adımlarınızı atmadan önce yeterli ve detaylı araştırmayı yaptığınızdan emin olun, fikir alışverişlerinden çekinmeyin.

İkizler

Yaratıcı fikirlerinizin tamamını bir kerede tüketmek istemediğinizden, fikirlerinizden bazılarını gelecekte kullanmak üzere saklamaya karar verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer fikirlerinizin tükenmesiden korkuyorsanız yenilerini üretmenize yardımcı olacak, en etkili tekniklerden biri için; “Her derde deva 100’lük liste

 Yengeç

Eğitim ya da seyahat konularında macera isteğinizin artacağı bir dönemdesiniz. Her ikisi de kendinizi geliştirmeniz için harika seçenekler olabilir.

Uplifers önerisi: Ufkunuzu genişletebilmek için, farklı konularda eğitimler almak ya da seyahat ederek yeni kültürler tanımaktan geri kalmayın. Büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak diğer öneriler için; “Hayatınıza yatırım yapın

Aslan

Yeni iş birlikleri yapmaya başlamadan önce, çalışma sistemiyle ilgili kendi kurallarınızı koymanız ve sorumluluk paylaşımını belirlemeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Bir çalışan ya da işveren olmanız fark etmez; hem kendiniz hem de iş arkadaşlarınız için yaratacağınız daha mutlu bir çalışma ortamı, daha verimli ve üretken bir iş hayatı demektir. Bu konudaki önerilerimiz için; “İş hayatında mutluluk için 10 öneri

Başak

Jüpiter bugün, yakın bir arkadaşınız ya da partnerinizin çevresinden, kariyeriniz için yeni frsatlar sunacak bir bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmaktan çekinmeyin. Kuracağınız ilişkiler, sizi duygusal olarak beslemesinin yanı sıra, yeni fırsatların da kapısını açacaktır.

Terazi

Macera isteğiniz ve beklentiniz artıyor. Hiçbir şey, uzun mesafe yolculuklarından daha macera dolu olamaz.

Uplifers önerisi: Dünyanın farklı yerlerine yapılan seyahat görüntüleri ve macera beklentinizi daha da arttıracak extreme sporlar için; “Explore up” kategorimize bir göz atın.

Akrep

Eğer yasal konuların dahil olduğu bir süreçten geçiyorsanız, bugünlerde detaylı araştırmalar yapmanız sizin için faydalı sonuçlar doğurabilir.

Uplifers önerisi: Yasal konularla ilgili sorumluluklarınız, ihmale gelmeyecek kadar ciddidir. Ancak herhangi bir adım atmadan önce, doğru kararlar alabilmek ve doğru bir tavır takınabilmek için, detaylı araştırmayı yaptığınızdan emin olun.

Yay

Bugün, ailenizi ve partnerinizi bir araya getirecek konular üzerinde durmanız gerekebilir. Fikirlerinizi açıkça belirttiğinizden emin olmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Sağlıklı bir ilişki için, kendinizi anlatabilmeniz ve karşınızdakileri anlayabilmeniz gerekir. Gerek aile  içi, gerekse duygusal ilişkilerinizde yardımcı olabilecek öneriler için; “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Oğlak

Beklentilerinizle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Elinizden geldiğince açık olmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Eğer işleriniz yolunda gidiyorsa, bir şeyleri doğru yapıyorsunuz demektir. Daha bilinçli adımlar atabilmek için önerilerimiz; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Kova

Gezegenler, maddi durumunuzu iyileştirmenize olanak verecek bir düzende. Ancak yine de hesabınızı yaparken dikkatli olmanız gerekiyor.

Uplifers önerisi: Bütçe planlaması yapmak ve uygulamak, bilinçli harcamalar yapmanıza ve daha güvenli bir hayat sürmenize yardımcı olur. Önceliklerinizi belirledikten sonra, daha kritik konularda profesyonellere danışmaktan çekinmeyin.

Balık

Ailenizle gireceğiniz diyaloglarda, gelecekle ilgili planlar konusunda oldukça meraklı ve iddialı bir tavır takınmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Fikirleriniz konusunda kendinize güveniyor ve inanıyor olmanız saygı duyulası; ancak gelişebilmek adına eleştiriye açık olun ve karşınızdakini anlamaya çalışın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!