Günlük burç yorumları: 5 Şubat

5 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
5 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bugünlerde kendinize vakit ayırmaya oldukça ihtiyaç duyuyorsunuz. Ruhsal bir yenilenme iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: Kendinize yeterince vakit ayıramıyorsanız, bilinçli olarak yapacağınız küçük dokunuşlarla hayatınızın dengesini yeniden sağlamanız mümkün. Yardımcı olacak öneriler için; “Ruhsal fitness egzersizleri

Boğa

Yakın arkadaşlarınızdan biri sizden etkileniyor olabilir. Eğer siz de aynı şeyler hissediyorsanız, uzun süreli bir beraberlik yolda.

Uplifers önerisi: Arkadaşınızın sizden hoşlanıyor olması durumunda, davranışlarında meydana gelecek değişiklikleri doğru yorumlayabilmek için; “Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

İkizler

Gün içerisinde sizi fiziksel olarak zorlayacak birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetli olacak.

Uplifers önerisi: Günün stresini en hafif şekilde atlatabilmek için, fiziksel olarak dayanıklı olmanız şart. Enerji seviyenizin günün tamamında yüksek olmasını sağlayacak öneriler için; “Gün boyu enerjik olmak için öneriler

Yengeç

Sabahın erken saatlerinden itibaren ilginç bir gün geçirmeye başlayacaksınız. İlginç mekanlarda çalışmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Beklenmedik ve ilginç olaylar, her zaman can sıkıcı olmak zorunda değil. Alışılmadık bir durumla karşı karşıyaysanız, keyfini çıkarmaya çalışın.

Aslan

Günlük programınızı daha iyi planlayabilmek için; kişisel ve profesyonel hedeflerinizi, partneriniz ve  iş arkadaşlarınızla paylaşmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Motivasyon ve odaklanmak kadar, dengeli bir hayat sürmek de, başarı ve mutluluk için gerekli. Vaktinizi, istek, ihtiyaç ve sorumluluklarınız arasında doğru şekilde dağıtmaya çalışın. “İş – yaşam dengesini sağlamanın yolları

Başak

Bugün liderlik vasfınız ön planda olacak. Nereye giderseniz gidin, peşinizden geleceklerinden emin olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekilerin üzerindeki etkiniz bu kadar büyükse; adımlarınızı atmadan önce, bir kez daha düşünmenizde fayda var.

Terazi

Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz yeni alanlar yaratabilmek için, kendinizi ifade etmeye alışkın olduğunuz yöntemlerden vazgeçmeye karar verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni yeteneklerinizi keşfetmek, yaratıcılığınızı başka alanlarda kullanabilmek için; yeni hobiler edinmeye çalışın. Kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz alanı henüz keşfetmemiş olabilirsiniz.

Akrep

Bugün, partnerinizin söyledikleri ve yaptıklarının birbiriyle tamamen örtüştüğünü görmek ve fikirlerinizin ortak olduğunu fark etmek,  sizi mutlu edebilir.

Uplifers önerisi: Eğer ilişkiniz sizi mutlu ediyorsa, bunu dile getirerek; hem sizin hem de partnerinizin gününü güzelleştirebilirsiniz.

Yay

Dikkatinizi dağıtan ve zaman harcamanıza neden olan aktivitelerden vazgeçmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Meditasyon yapmak faydalı olabilir.

Uplifers önerisi: Daha fazla huzur, dinginlik ve odaklanma becerisi için; “Zen huzuruna ulaşmak için 12 altın kural

Oğlak

Gün içerisinde, iletişim problemleri yaşamanız söz konusu olabilir. Özellikle, bir grubun üyesi olarak çalışıyorsanız.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınız ya da patronunuz, her zaman anlaşabilir kişiler olmayabilir. Ancak uygulayacağınız bir kaç pratik yöntemle iş hayatında da mutluluğu bulmanız mümkün; “İş hayatında mutluluk için 10 öneri

Kova

Sahip olduğunuz birikimi nasıl harcayacağınız ya da nereye yatırım yapacağınız konusunda kararsız olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru, konu açıklığa kavuşacak.

Uplifers önerisi: Birikimlerinizi değerledirmek için adımlar atmadan önce, seçeneklerinizin tamamını değerlendirdiğinize emin olun. Bir profesyonelden yardım almak da, işinizi kolaylaştırabilir.

Balık

Elinizdeki projelerin üzerinden son kez geçerek, sizi tatmin edecek şekilde tamamlamış olabilirsiniz. Yeni projeler yakında.

Uplifers önerisi: Bu kadar yoğun çalışmalardan sonra, biraz tatile ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Seyahatlerle ilgili öneriler için; “Explore up” kategorimizden yardım alabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!