Günlük burç yorumları: 3 Ocak 2013

3 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
3 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Kendi gerçeklerinizi ve fikirlerinizi ortaya koymak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Alacağınızı düşündüğünüz tepki ne olursa olsun, paylaşmakta çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Kendinize duyduğunuz inanç; motivasyonunuz, atacağınız adımlar ve başarınız üzerinde oldukça etkilidir. Pes etmeyin ve harekete geçin.

Boğa

Kendi işinizle uğraşıyorsanız ya da herhangi bir işte karar merciiyseniz, geri adım atarak büyük resmi görme ihtiyacı duyabilirsiniz. 2013’ten beklentileriniz nedir?

Uplifers önerisi: Hedeflerinize ulaşabilmenin yolu; öncelikle yeteneklerinize uygun ve gerçekçi hedefler koymanızdan geçiyor. Yapılan araştırmalar, hedeflerine ulaşarak başarılı olan kişilerin bir çok ortak yöntemi olduğunu göstermiş.

İkizler

Eğer herhangi bir ilişkinizde bilmediğiniz sularda yüzüyorsanız, suyun altını keşfetmeye çalışmak; içinde bulunduğunuz durumun sebeplerini algılamanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Herkesin olaylara ve kişilere yükledikleri anlamlar farklıdır. İçinde bulunduğunuz durumda, dünyayı karşınızdaki kişi/kişilerin gözünden görmeye çalışmanız (empati) yararınıza olacaktır.

Yengeç

İş yerinde ortaya çıkacak beklenmedik bir durum, seçenekler üzerinde uzun süren tartışmalara girmenizi gerektirebilir. Önce dinleme yeteneğinizi kullanın.

Uplifers önerisi: Herhangi bir konuyla ilgili fikirlerinizden bahsederken; seçtiğiniz kelimelerin yanı sıra, davranışlarınız ve kendinize olan güveniniz de, ikna kabiliyetiniz üzerinde etkilidir. Beden dilinizi geliştirmek; etkileyiciliğinizi arttıracaktır.

Aslan

Yapmanız gerekenler listesi, her zamankinden uzun görünebilir. Hayatınızın doluluğuna rağmen, kendiniz ya da fikirlerinizi geliştirmek için zaman bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer temponuz çok yoğunsa ve gün içerisinde bir kaç dakikalık bir uzaklaşmaya ihtiyacınız varsa; bu önerilerle keyfinizi daha kısa sürede yerine getirebilirsiniz. “Keyfinizi hemen yerine getirecek 18 öneri

Başak

Yaratıcılığınızı şekillendirmek isteyebilirsiniz. Ne yapmak istediğinize karar verme aşamanız, kendinizi ifade etme yolunu bulmanız kadar önemli olmayacak.

Uplifers önerisi: Herhangi bir konuda uygulanan yöntemler, kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Kendinizi en iyi şekilde ifade ettiğiniden emin olabilmek için; sizi en rahat hissetiren yöntemi bulun, derin nefes alın ve uygulamaya koyulun

Terazi

İş arkadaşlarınızdan yeni ve şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Aldığınızda, konuyla ilgili harekete geçmeden önce yeterince gözlem yapabilmek için gerekli vakti kullanın.

Uplifers önerisi: Düşünmeden ve yeterli araştırma yapmadan, aceleye getirilerek alınan kararlar; başta doğru gibi görünseler de, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Siz iyisi mi, adım atmadan önce, kafanızı toparlamak ve şartları belirlemek konusunda ihtiyacınız olan zamanı kullanın.

Akrep

Zihninizin her zamankinden daha hızlı çalıştığını fark edeceksiniz. Konuşmadan önce derin bir nefes almanızda fayda var, yoksa ağzınızdan çıkanlar sizi bile şaşırtabilir.

Uplifers önerisi: Konuşmadan önce, söyleyeceklerinizin karşınızdakini nasıl etkileyeceğini düşünmek; kırıcı ve yaralayıcı olmanıza engel olabilir. Stres seviyenizi düşürmek için ve sakinleşebilmek için; “Zihnin gücü beyni yendi

Yay

Eğer gelirinizi arttırmak istiyorsanız, alışılmışın dışına çıkmanız gerekiyor. Neşeli karakteriniz, yaratıcılığınızın ana kaynaklarından biri ve yapacağınız işin sıkıcı olmasına tahammülünüz yok.

Uplifers önerisi: Yeni bir işe atılmanız söz konusuysa, değişen dünyanın gelişen ekonomik koşullarına göz atmanızda fayda var.

Oğlak

Bugün, bilgi aktarımının merkezinde yer alacaksınız. Yaşadığınız yerle ilgili öğreneceğiniz ilginç bilgiler, sizi fazlasını öğrenme isteğiyle harekete geçirebilir.

Uplifers önerisi: İhtiyacınız olan bilgiye ulaşmak için, araştırma yapmaktan çekinmeyin.

Kova

Çoklu görevler konusundaki başarınız takdire şayan olsa da, bu kadar çok aktivite, yavaşlama isteğinizi arttıracak. İhtiyacınız olan huzura kavuşabilmek için meditasyon yapmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hangimiz hayatımızda daha fazla huzur istemiyoruz ki? Yaşam tarzlarını bire bir uygulayamasanız da, Budist bilgelerin yöntemlerinden ilham almanın faydası olacaktır.

Balık

Fikirleriniz, çevrenizin eleştiri ve önerileriyle gelişecek. Arkadaşlarınızla ya da profesyonel birileriyle fikir alışverişi yapma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi geliştirmek için gösterdiğiniz çaba, mükemmele ulaşmanızı sağlayamayabilir. Güvendiğiniz ya da işinde uzman kişilerin önerileri ve eleştirileri, sizi bir adım daha ileriye taşıyacaktır. Çekinmeyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!