Günlük burç yorumları: 28 Aralık

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, çok yakında bir rüyanızın gerçekleştiğine şahit olabilirsiniz. Gerçekleşmesine ihtimal vermediğiniz için belki sizin bile unuttuğunuz bir rüya olabilir. Şimdi uyanma ve rüyanızı gerçekleştirme zamanı!

Uplifers Önerisi: Hayatta her zaman hayallerinizin peşinden koşmanızı sağlayacak motivasyonu bulmanıza yardımcı olacak önerileri sizler için derledik. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için asla geç değil: Bahanelerden kurtulmak için 3 öneri

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, yakın zamanda bir yol ayrımına gelebilirsiniz. Yanlış yolu seçme konusunda endişe duyuyor olabilirsiniz ancak her iki yol da güzelliklerle dolu. Önemli olan sizin hayattan beklentileriniz. Hangi yol sana istediğini getirecek? Hangi yol daha keyifli olacak? Şu anda düşünmen gereken şey bu.

Uplifers Önerisi: Hayat, bilinmezliklerle dolu bir yolculuk. Bu yolculukta yol ayrımlarına geldiğimizde karar vermek her zaman kolay olmayabilir. Yeter ki istediğimiz yoldan yürümeyi seçebilelim. “Hayat dönemeçleri: Yol ayrımlarına ne kadar hazırsınız?

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, yeni başlangıçların eşiğindesiniz. 2022’nin bu son birkaç gününde yarım kalmış işlerle ilgilenmeniz mümkün. Yüklerinizden kurtularak daha hafiflemiş hissedeceksiniz. Bu sayede yeni başlangıçlarınız için temiz bir sayfa açabilirsiniz.

Uplifers Önerisi: Her şeye en baştan başlamanın sembolü olan yılbaşı, değişimi ve zorlukları kucaklarken bazı şeyleri de geçmişte bırakmak için adım atmak için kesin ve net bir zaman dilimi. “Yeni yıl neden yeni başlangıçlar için doğru bir zamandır?

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, geçmişte üstesinden gelemediğiniz bazı sorunlar veya engeller artık çözülebilir. Değişim ve dönüşüm süreci için oldukça doğru bir zamandasınız. Yeni yılın gelişiyle birlikte bu yolda atılması gereken adımları atabilirsiniz.

Uplifers Önerisi: Değişimi hemen şu andan başlatmak ve kendinizin en iyi haline ulaşmak, bedeninizi, zihninizi iyileştirmek için Dr. Dispenza’nın önerilerine kulak verin. “Doktor Joe Dispenza’ya göre değişimin 4 adımı

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, bazen fikrinizi çok yüksek sesle ve cesurca söylüyorsunuz ancak sonrasında pişmanlık duyuyorsunuz. Dikkatli olmazsanız, bugün o günlerden biri olabilir. Aklınıza gelenleri hemen söylemeden önce derin bir nefes alın ve sakinleşin.

Uplifers Önerisi: “Kalbinize Giden Yol”un yazarı Budist eğitmen Jack Kornfield, huzurlu olmak ve sakin kalmak için birkaç yol öneriyor. “16 dakikadan daha az bir sürede sakinleşmenizi sağlayabilecek egzersizler

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, bir dönüşüm sürecinde olabilirsiniz. Bir tırtılın kelebeğe dönüşürken neler yaşadığını bir düşünün…. İşte tam da öyle bir süreçten geçiyorsunuz. Aşılması gereken engeller ve atılması gereken yükler olabilir ama bunu başarabilirsiniz. Dönüşünüz muhteşem olacak.

Uplifers Önerisi: Yeni bir yıl yaklaşırken, size ağırlık yapan, artık yaşamınıza katkı sağlamayan, gelecek planlarınızı gerçekleştirmenize engel olabilecek tüm yüklerden kurtulmak da, yeni kararlarınıza yer açabilmeniz için oldukça önemli. “Yeni yıl temizliği: Yılbaşından önce vedalaşmanız gerekenler

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, bugünlerde bazı konularda zorlandığınızı hissedebilirsiniz ama tüm bunların sonunda huzurlu ve mutlu günler sizi bekliyor. Aşılması gereken birkaç engel olabilir ama başaracaksınız. Başa çıkmanız gereken birkaç çatışma olabilir ancak kolayca çözeceksiniz. Huzur dolu günler çok yakında.

Uplifers Önerisi: Tüm engeller aşılabilir. Yeter ki engellerin size gerçekten engel olmasına izin vermeyin. “Sorunlardan kaçmayın: Engelleri aşmanın yolu cesaretten geçer

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, bugünlerde geçmişle ilgili değiştiremeyeceğiniz olaylar için suçluluk duygusuna kapılabilirsiniz ancak çok kısa sürede bunu yapmanızın yersiz olduğunu fark edeceksiniz. Zihninizde herhangi olumsuz bir düşüncenin hakim olmasına izin vermeyin. Şu anda gerçekten ihtiyacınız olan tek şey bu.

Uplifers Önerisi: Size hiçbir fayda sağlamayan suçluluk duygusunu bir kenara bırakarak odağınızı başarmak istediklerinize çevirin. “Uzatılmış suçluluk duygusuna veda edin

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, bugün zihninizdeki olumsuz düşünceleri beslemek yerine pozitife odaklanırsanız rüya gibi bir gün sizin olabilir. Unutmayın, mutlu olmak sadece sizin elinizde.

Uplifers Önerisi: Mutluluğu yakalamanızı sağlayacak ipuçlarını sizler için derledik. “Mutluluğu yakalamak elinizde: Mutlu olmak için 7 öneri

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, son zamanlarda başkaları için yapmanız gerekenden fazlasını yaptığınızı düşünebilirsiniz. Onların bu durumdan yararlandığını düşünseniz bile bu o kadar da önemli değil çünkü siz içinizden geldiği için iyilik yapan birisiniz. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını alacaksınız.

Uplifers Önerisi: İyilik üzerine yapılan araştırmalar iyilik yapmanın, yardım etmenin, merhamet ve hoşgörüyle yaklaşmanın faydalarını çoktan ortaya koydu. İşte iyiliğin getirdiği başlıca kazanımlar… “İyiliğin iyileştirici gücü: İyilik yapmanın faydaları

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, yeni yılın yaklaştığı bugünler yeni bir şeylere başlamak için iyi bir zaman. Bazı konularda ortaklıklar veya iş birlikleri gündeme gelebilir. Uzun vadeli planlar yapabilir ve bu planları hayata geçirebilirsiniz.

Uplifers Önerisi: Yeni bir yılın başlangıcı, yeni başlangıçlara adım atmak ve hayatımızda değişiklikler yapmak için ilham kaynağıdır. “Yeni yıl kararları oluşturma ve uygulama rehberi

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, yeni yıl için kendinize çok fazla hedef koymuş olabilir misiniz? Hedefler belirlemeniz çok güzel ancak kendinize biraz fazla yüklenmiş olabilirsiniz. Hedeflerinizi sadeleştirmeniz onlara ulaşmanızı kolaylaştırabilir.

Uplifers Önerisi: Neden aldığınızı ve nasıl uygulayacağınızı bilmediğiniz yeni yıl kararlarındansa kendinize birkaç ulaşılabilir hedef koymak, ardından bu hedeflere ulaşmak için gereken sorumlulukları sınırlı bir süre içinde tamamlayabileceğiniz parçalara ayırmak ve küçük adımlarla ilerlemek değişim için çok daha etkili olacaktır. “Yeni yıl kararları gerçekten gerekli mi?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!