Günlük burç yorumları: 27 Şubat

27 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
27 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Sezgileriniz ve yaratıcılığınız oldukça yüksek. Yeterince denerseniz, herkesin imrendiği bir noktaya erişebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çalışırken daha üretken olmanın yollarını bulabilirseniz, kısa sürede daha çok sonuca ulaşabilirsiniz. Üretkenliğinizi arttırabilmek için öneriler; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Boğa

Ruhunuz, çevrenizdekilerle etkileşimde olmaya normalde olduğundan daha istekli olacak. Kalbinizi yeterince açabilirseniz, hafta sonuna doğru yalnızlığa hazır hale gelebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yalnız kalmak, bazıları için huzur ve olgunlukla eşdeğerken; bazıları içinse hüzün ve terk ediliş ifadesidir. Yalnızlık olgusuna farklı bir bakış için; “Yalnız kalmaya tahammül edemiyorum

İkizler

Kişisel ya da profesyonel arkadaşlarınızdan birinin iyi niyeti, karşınıza kariyerinizle ilgili fırsatlar çıkarabilir. Sizin için bir şeyler söylemelerini istemekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Hem kişisel, hem profesyonel hayatınızda, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak; size yeni fırsatların kapısını açabilir. Başarı ve mutluluğa ulaşmak için; “Hayatınıza yatırım yapın

Yengeç

Partnerinizle beraber romantik bir kaçış planı arzuluyor olabilirsiniz. Yeni ve rahat bir ortam, ilişkinizi yeniden ateşlendirebilir.

Uplifers önerisi: Partnerinizle olan ilişkinizi heyecanlandırırken aynı zamanda daha huzurlu kılabilmeniz için; “Tantra’yla çiçeklenen cinsellik

Aslan

Romantik bir buluşma ya da güvendiğiniz biriyle yapacağınız sakin ve içten bir sohbetle, sizin için anlamı olan bir ilişkiyi güçlendirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bir ilişkide paylaşım arttıkça, ilişki ve kişiler arasında kurulan bağ da kuvvetlenecektir. Sevdiklerinize karşı dürüst ve samimi olun.

Başak

Sizin için özel olan biriyle romantik anlar yaşayabilirsiniz. Her şey mükemmel olmasa da, doğru olan şer şeyin doğasında bu var.

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi olmak, başarı ve mutluluğa ulaşmanıza engel olacağı gibi, tatmin olabilme şansınızı da azaltır. Bazen beklentilerinizi düşük tutmanızda fayda var.

Terazi

Bugün dikkatinizi size ilham veren ve yaratıcı işlere verin. Eğer yapabiliyorsanız, günlük programınızı rahatlatmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: İlginizi çeken ve size ilham veren konular üzerinde çalışmak, daha keyifli ve mutlu çalışma saatleri demektir. Kendinize ve ilgi alanlarınıza vakit ayırmayı ihmal etmeyin.

Akrep

Eğer sosyalleşmek istiyorsanız ve kendinizi günün akışına bırakabilirseniz, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bazen kontrolü elden bırakmak ve sorumluluklarınızdan uzaklaşmak, ihtiyacınız olan rahatlığı sağlayarak daha keyifli vakit geçirmenize yardımcı olabilir. Akışına bırakın.

Yay

Maceraperest yönünüz ağır bassa da, bugün ailenizle vakit geçirmek ihtiyacınız olan rahatlığı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Aileniz, her daim yanınızda olacak ve sizi her koşulda destekleyeceğinden, onlara zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Bu arada maceraperest yönünüzü beslemek için; “Nefes kesen base jumping atlayışları – Video

Oğlak

Eğer yazmayı seviyorsanız, fikirlerinizi kağıda dökmek harekete geçmek için ihtiyacınız olan uyarıcı olabilir. Fikirlerinizin akmasına izin verin.

Uplifers önerisi: Biliçaltınızda gizlenen fikirlerinizi de ortaya çıkarabilmek için; “Her derde deva 100’lük liste

Kova

Maddi olarak çok fazla şeye sahip olmak istemeseniz de, bugünlerde sizin için çok kullanışlı olmayan şeylerin cazibesine kapılıp para harcayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Her daim işinize yarayacak ve kullanabileceğiniz şeyler üzerinde yapacağınız harcamalar, en mantıklı olanlardır. Ekstralar söz konusuysa, bunu kendinize hatırlatarak, bütçenizi kontrol altında tutmaya çalışın.

Balık

Dış görünüşünüzü değiştirmek için bir şeyler yapma eğiliminde olabilirsiniz. Bu değişiklik, hislerinizi de etkileyebilir.

Uplifers önerisi: Kendinizi aynada istediğiniz şekilde görmek, daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Gülümsemenizi sağlayacak diğer küçük öneriler için; “Kendini iyi hissetmenin 99 adı

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!