Günlük burç yorumları: 9 Aralık

Koç Burcu

Son zamanlarda eğitiminiz veya kariyeriniz üzerine yoğunlaşmış olabilirsiniz. Biraz ara vermek size iyi gelebilir. Güne egzersiz yaparak başlayabilir, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Rutininizi değiştirmek için sabah programınızla başlayabilirsiniz. İnsan hayatı boyunca 25000 sabah yaşıyormuş, bu sabahların ne kadar önemli olduğunu düşünün. ¨Sabah rutininizi geliştirmenin 8 yolu¨

Boğa Burcu

Bugün ailenizi ziyarete gidebilirsiniz. Yaşça büyük akrabalarınız sizle anılarını paylaşabilirler. Aileniz hakkında hikayeler dinleyebilir, eski fotoğraflara bakabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

İkizler Burcu

Bugün arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Güzel sohbetler yapıp, eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla tatile gitme planı yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızı evinize davet ederek mutfaktaki marifetlerinizi de gösterebilirsiniz. ¨Düşük kalorili kokteyller¨ ile ¨sağlıklı aperatifler¨ hazırlayarak keyifli bir gece için hazırlık yapın.

Yengeç Burcu

Önümüzdeki günlerde sağlığınıza yoğunlaşabilirsiniz. Düzenli olarak egzersiz yapabilir, sağlıklı yiyecekler tüketebilirsiniz. Sağlıklı beslenmek, enerjinize iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızı olumlu yönde geliştirebilmek için, önce sağlıklı olmaya bakın. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için “Live up” kategorimizdeki beslenme ve spor önerilerine göz atın.

Aslan Burcu

Çocukluk yıllarında ki yaratıcılığınızı ve enerjinizi yaşayacağınız bir gün olabilir. Çok eğlenebilir, bazı işleri ciddiye almayabilirsiniz. Ailenize karşı sorumluluklarınızı unutmamanızda fayda var.

Uplifers önerisi:  Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır. ¨Hayatımızı yönetmek için sorumluluk almak¨

Başak Burcu

Ailenizde ve arkadaşlıklarınızda olan sorunlar çözülmüş olabilir. Mutlu olacağınız bir döneme giriyor olabilirsiniz. Bu mutluluğunuzu partnerinizle paylaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı“

Terazi Burcu

Bir konu hakkında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu konuyu kendiniz çözmek zor gelebilir. Çevrenizdekilerle beyin fırtınası yapmak, konuya çözüm bulmanızı kolaylaştırabilir.

Uplifers önerisi:  Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Akrep Burcu

Bir yatırım yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu yatırım için olabildiğince fazla insandan fikir almanızda fayda var. Dikkatlice düşünülmüş bir plan yaparsanız, yatırımınız başarılı olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni bir iş kurmak için harekete geçmiş, ancak iş planı çıkarmaktan adım atmaya başlayamamış olabilirsiniz. ¨Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Yay Burcu

Gezegenlerin yer değiştirmesiyle kendinizi daha sakin ve huzurlu hissedebilirsiniz. Bu durum sizi başka insanlara karşı çekici kılabilir.

Uplifers önerisi:  Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

Oğlak Burcu

Bugün kariyerinizde yüksek adımlar atabilirsiniz. Özenle hazırladığınız proje, iş verenleriniz tarafından onaylanabilir.

Uplifers önerisi: Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler. ¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨ 

Kova Burcu

İş yerinizde bir ekip çalışmasına katılabilirsiniz. Azimli ve güçlü kararlarınız projede kendinizi göstermenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi:  Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Balık Burcu

Bugün ikna yeteneğinizi olumlu yönde kullanabilirsiniz. Fikrinizi açıkça ve kararlı bir şekilde söylemeniz, karşınızdakileri ikna etmenizi kolaylaştırabilir.

Uplifers önerisi:  Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!