Günlük burç yorumları: 2 Şubat

2 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
2 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Karmaşık düşünceleri keyifli halde dile getirme becerinizi kullanmak, bugün sandığınızdan daha çok işinize yarayabilir. Bu süreçte karşınızdakileri şaşırtmanız da mümkün.

Uplifers önerisi: Yaptığınız iş, iletişim becerilerinizi de en iyi şekilde kullanmanızı gerektiriyorsa; sözlü iletişimin yanı sıra, beden dilinizi de geliştirmenizde fayda var.

Boğa

Dışarıdan alacağınız işler ya da para kazanmak için karşınıza çıkacak yeni fırsatlar söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Daha az stresli bir yaşam sürebilmek için, sizi tatmin edecek miktarlar kazanıyor olmanız neredeyse gereklilik olsa da; mutluluğun kaynağının sadece para olmadığını aklınızdan çıkarmayın.

İkizler

Siz karşınıza çıkabilecek fırsatları fark etmeye başladıkça; çevreniz olumlu yönde gelişmeye ve katılmanız gereken etkinlikler artmaya başlayabilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızın dengesini kurmaya çalışırken, sosyal hayatınıza da gerekli ve yeterli zamanı ayırdığınıza emin olun. Kimin, size hangi fırsatı sunacağını önceden bilemesiniz.

Yengeç

Bugün, ne olursa olsun yapacağınız işlerin hasadını alabileceğiniz bir gün. Ne yapacağınızı iyi seçin.

Uplifers önerisi: Hazır gezegenler de sizin yanınızdayken; vaktinizi size en çok fayda sağlayacak şekilde planlayın. Size rehberlik edebilmesi için; “Verimli bir günün infogramı

Aslan

İş hayatında başarıyı yakalayacağınız alanı, yakın çevreniz ya da şu anda kurmakta olduğunuz ilişkiler sayesinde keşfedeceksiniz.

Uplifers önerisi: İletişim becerilerinizi ve sosyal ilişkilerinizi geliştirmenin; sizi daha saygın biri yapmasının yanı sıra, karşınıza yeni fırsatlar da çıkarabileceğini kendinize hatırlatmanızda fayda var.

Başak

Bugün yazılı iletişimin önemli olabileceği bir gün. Kelimeleri dikkatli seçmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Nasıl söylediğiniz de, en az ne söylediğiniz kadar önemlidir. Her durumda doğru dili, tarzı ve kelimeleri seçmeye özen gösterin.

Terazi

Yaratıcı fikirlerinizi gerçekleştirmeye yönelik sorumluluklar edinmiş olabilirsiniz. Bu durum bütçenizi tekrar gözden geçirme isteği doğurabilir.

Uplifers önerisi: Planlarınızı başarı hikayelerine dönüştürebilmek için; adımlarınızı, her detayı düşünerek ve tüm olasılıkları gözden geçirerek programlayın.

Akrep

Bugünlerde bazı sorumluluklarınız üzerinde çalışmanız gerekebilir. Böylece gözden kaçırdığınız detayları yakalama şansı bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaptığınız her işi, tamamladıktan sonra tekrar kontrol etmeniz; daha önce fark etmediğiniz hataları ya da detayları yakalamanıza yardımcı olur. Daha başarılı sonuçlar alabilmek için, yaptıklarınızı bir kez daha gözden geçirin.

Yay

Partnerinizle yapacağınız samimi bir konuşma, daha önce gizlenen düşünce ve planların açığa çıkmasına yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: İlişkinizin daha sağlam temeller üzerine kurulabilmesi ve sizi daha çok tatmin edebilmesi için, iletişiminizi doğru şekilde kurmanız gerekiyor. Yardımcı olabilecek öneriler için; “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Oğlak

Maddi konularda dışarıdan alacağınız öğütlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Böylece kararlarınız daha mantıklı ve temelli olabilir.

Uplifers önerisi: Kendinizi yetkin hissetmediğiniz bir konuda, dışarıdan yardım istemek sizi güçsüz kılmaz; aksine vakit kaybetmenizi engeller ve daha doğru adımlar atmanızı sağlar. Gerektiğinde yardım istemekten çekinmeyin.

Kova

Yaratıcılığınızın güçlü olacağı bir dönemdesiniz. Çok güçlü fikirleriniz olsa da, boyutlarını biraz küçültmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: “Deha; bugün anlaşıldığı gibi zeki bir insan karakterinden ziyade, onları zaman zaman ziyaret eden bir ruh anlamını taşıyordu.” Ye, Dua et, Sev kitabının yazarı Elizabeth Gilbert’in yaratıcılık konusundaki ilham verici konuşması için; “Yaratıcı ruhların gölgesinde: Deha

Balık

Yakın zamanda yaşadığınız bir olay, karar alma konusunda eski yöntemlerinizden vazgeçmenize ve yeni yollar aramanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Alacağınız kararların sizi her zaman başarı ve mutluluğa ulaştırabilmesi için yardımcı olacak öneriler; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!