Günlük burç yorumları: 2 Mayıs

2 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
2 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde gözler finansal durumunuz üzerinde olacak. Lüks harcamalar yapmak konusunda kendinize engel olamayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi ödüllendirmek ve şımartmak motivasyonunuzu yükseltse de, yapacağınız harcamalar konusunda hesaplı olmak, size daha uzun vadeli fayda sağlayacaktır. Bütçenizi aşmamaya özen gösterin.

Boğa Burcu

Profesyonel çevrenizi geliştirmeye çalışırken, sizden etkilenecek biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu durum yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilir.

Uplifers önerisi: Sizden etkilenen biri ilginizi çekebilmek için uğraşırken, bu süre içerisinde duyduğunuz heyecan her zaman aşık olduğunuz anlamına gelmeyebilir; “Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?

İkizler Burcu

Yaratıcı gücünüz artıyor. Sanatsal alanda yeni faaliyetler yapmak için oldukça uygun bir zaman.

Uplifers önerisi: Daha mutlu bir yaşam sürebilmek ve kendinizi her an geliştirebilmek için, sanattan ilham alın ve kendinizi ifade edebilmek için sanatsal faaliyetlerde bulunun; “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Yengeç Burcu

Kariyeriniz yükselişte. Daha büyük sorumluluklar alabileceğiniz açık bir pozisyon varsa, yöneticilerin aklından geçen isim sizinki olabilir.

Uplifers önerisi: İş hayatında gelişmenin ve yükselmenin yolu, sorumluluk almaktan geçiyor. Karşınıza çıkacak teklifleri ve fırsatları değerlendirin. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Aslan Burcu

Önümüzdeki hafta gerçekleşecek güneş tutulmasının da etkisiyle, bugünlerde yaptığınız işle ilgili beğeni ve takdir toplayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Takdir edilmenin ve beğenin tadını çıkarırken, yaptığınız işten keyif almayı da ihmal etmeyin. Daha başarılı olmanın yolu, mutlu bir çalışma hayatından geçer. “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Başak Burcu

Başka ülkelere seyahat etme isteğiniz, bugünlerde sizi yeni tatil mekanları aramak için harekete geçirebilir. Planlarınıza arkadaşlarınızı da dahil etmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni tatil mekanları ararken, seyahat önerileri, fotoğraflarla ülke turu ve çok daha fazlası için, “Explore up” kategorimize bir göz atın.

Terazi Burcu

Burcunuzu etkisi altına alan dört farklı gezegenin de etkisiyle, bugünlerde düşüncelerinizin çoğu maddi durumunuzda ve ödemelerinizde olabilir.

Uplifers önerisi: Maddi durumunuzu olumlu yönde geliştirmek, sizi olumsuz düşünceler ve endişelerinizden kurtararak daha özgür bir yaşam sürmenize yardımcı olur. Konuyla ilgili öneriler için; “Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu

Akrep Burcu

Arkadaşlarınız, planladıkları sosyal aktivitelerde sizin de bulunmanızı istiyor. Bu ilgi, kendinizi oldukça popüler hissettirecek.

Uplifers önerisi: Sosyal bir hayat, kendinizi iyi hissetmenize, yeni fırsatlarla karşılaşmanıza ve keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Sosyalleşmeyi ihmal etmeyin. “Hayatınıza yatırım yapın

Yay Burcu

Bugünlerde kişisel gelişiminize oldukça önem veriyorsunuz. Yaşam tarzınızı daha sağlıklı hale getirmek için arayışlarda bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaşam tarzınızı daha sağlıklı şekilde değiştirmek konusundaki arayışınızda, ruhsal sağlık ve bütünlük için “Feel up“, bedensel sağlık önerilerimiz için “Live up” kategorilerimize bir göz atın.

Oğlak Burcu

Eğlence dolu günler sizi bekliyor. Sosyal yaşamınız renklenirken, bugünlerde gerçekleşecek tüm aktivitelere katılmak isteyeceksiniz.

Uplifers önerisi: Planladığınız aktivitelerin tümüne katılabilmek ve eğlencenin tadını çıkarabilmek için, enerji seviyenizi yüksek tutmanızda fayda var. Yardımcı olacak öneriler için; “Gün boyu enerjik olmak için öneriler

Kova Burcu

Bugünlerde kulağınıza bir terfi ya da zam dedikodusu çalınabilir. Bu bilginin doğruluğunu araştırmak yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Gelecek planlarınızı yaparken, atacağınız adımları kolaylaştırmak için yeterli araştırmayı yapmaktan çekinmeyin. Bilgi edindiğiniz kaynakların güvenilirliğini kontrol etmeyi de ihmal etmeyin. “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Balık Burcu

Bugünlerde ilginizi çekecek bir tatil programı için kolları sıvayabilirsiniz. Tatilinizi planlamak oldukça vakit alacak.

Uplifers önerisi: Yapacağınız tatil planı sizi zorluyorsa ve her an yanınızda olacak bir yardımcıya ihtiyacınız varsa, önerilerimize bir göz atın; “Tatilinizi kolaylaştıracak 9 iPhone uygulaması

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!