Tatilinizi kolaylaştıracak 9 iPhone uygulaması

Tatile Gideceklere Özel iPhone Uygulamaları
Tatile Gideceklere Özel iPhone Uygulamaları

Tatil planları yapılmaya başlandı. Peki, iPhone ve iPadinizin tatildeki en büyük yardımcılarınızdan olabileceğini biliyor musunuz?

Daha önce özellikle yurt dışı seyahatlerine çıkacaklar için harita ve yol bilgileri, uçuş ve konaklama önerileri gibi esas ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygulamaları bir araya getirmiştik. Bu sefer kartpostallardan festival önerilerine kadar, tatilinizi daha keyifli geçirmenizi sağlayacak uygulamalarla karşınızdayız.

Bill Atkinson PhotoCard- Postcards

Bu uygulamayla kartpostalınızı oluştururken, ister kendi çektiğiniz fotoğrafları, isterseniz Bill Atkinson’ın doğa fotoğraflarını kullanabiliyorsunuz. Pullar ve çeşitli çıkartmalarla süsleyebildiğiniz kartlarınızı; e-postayla ücretsiz olarak gönderebildiğiniz gibi, küçük bir ücret karşılığı postayla da alabiliyorsunuz.

ViewRangers Outdoor GPS

İhtiyacınız olabilcek her türlü haritaya tek bir uygulamayla ulaşmak isterseniz, ViewRangers Outdoor GPS tam size göre. Özellikle yürüyüş, dağ bisikleti, koşu ya da kano gibi eğlenceli dış mekan sporlarıyla ilgileniyorsanız, bu uygulama en büyük yardımcılarınızdan olacak.


Hotels.com HD

Hotels.com, interaktif olarak kalacak yer bulmanıza yardımcı olan bir uygulama. 200 ülkede 140,000’den fazla otel için son dakika seçenekleri sunarken, otellerin fotoğraflarına ve yorumlarına da göz atmanızı sağlıyor.

 

Viddy

Seyahat fotoğraflarınızı daha da güzelleştirmek istiyorsanız, Viddy’den yardım alabilirsiniz. Viddy’le çektiğiniz fotoğraflar üzerinde oynayabilir, bu fotoğrafları videolara dönüştürebilir, Facebook, Twitter ve Youtube üzerinden paylaşabilirsiniz.

 

World Festival Guide

World Festival Guide, dünyanın en renkli ve eğlenceli festivallerini telefonunuza getiriyor. 179’den fazla müzik, yemek, sanat ve film festivalinin yanı sıra, heyecanlı partiler ve kültürel etkinliklerin de rehberi olmaya aday. Fotoğraflar, videolar, seyahat önerileri ve festival tutkunlarından ipuçları da uygulamanın size sunduklarından.

 

AA Pub Guide 2013

AA Pub Guide, publardan hostellere, restoranlardan otellere; en iyi yemekleri ve içkileri tadabileceğiniz, görülmeye değer yerleri bulabileceğiniz bir uygulama . Gitmek istediğiniz yerin adres ve fiyat bilgilerini de sunduğundan, oldukça işlevsel.

 

Weather Underground

Weather Underground, dünyanın dört bir yanındaki 24,000’den fazla hava istasyonuyla; bulunduğunuz yerin hava durumunu yerel kaynaklardan alarak güvenilir bir şekilde sunan bir uygulama.

 

Art Guide

Sanata ilgi duyuyorsanız, İngiltere çevresindeki tüm galerileri görmek için en etkili rehber Art Guide. Ziyaret ettiğiniz sergiler hakkında yorum yapmanıza, görmek istediğiniz galerileri işaretlemenize ve paylaşmanıza da olanak sağlıyor.

 

National Trust 

National Trust, çevrenizdeki parkları, özel bahçeleri ve tarihi yapıları gösteren bir rehber. Gittiğiniz yerin bir de tarihi ve doğal dokusunu keşfetmek isterseniz, bu uygulama tam size göre.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!