Günlük burç yorumları: 8 Aralık

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, kendinizi sizinle pek de ilgisi olmayan bir tartışmanın tam ortasında bulabilirsiniz. Sizin bu tartışmadaki rolünüz tarafları uzlaştırmak olabilir. Tartışmaya sebep olan konuyu hızlıca çözüme ulaştırmak isteyeceksiniz aksi halde konu içinden çıkılmayacak bir hal alabilir.

Uplifers önerisi: Tartışmaya dahil olan kişilerin burçlarını bilmek uzlaşma sağlamanız konusunda yardımcı olabilir. “Tartışmalarda hangi burç nasıl davranır?

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, bugünlerde çevrenizden beklediğiniz desteği göremiyor olabilirsiniz. Eğer inandığınız bir şey varsa mücadele etmekten asla vazgeçmeyin. Siz ilerledikçe başarı da sizinle olacak.

Uplifers önerisi: Hayat hepimiz için benzersiz bir yolculuk ve inandığımız şeyler için yeri geldiğinde tek başımıza mücadele etmemiz gerekiyor. “Başarıya ulaşmak için asla pes etmeyenlerden öğrenmeniz gereken 3 ders

İkizler Burcu

Yeni başladığınız bir şey, geçmişte pek de iyi sonuçlanmayan başka bir şeyi hatırlatabilir ve karamsarlığa düşebilirsiniz. Bu duyguyu üzerinizden atmanız gerekiyor çünkü endişe etmenizi gerektiren hiçbir şey yok. Eski bir hatıranın yeni bir deneyimi lekelemesine izin vermeyin.

Uplifers önerisi: Her yeni gün yeni bir başlangıç! Geçmişin olumsuzluklarını ve içinizdeki karamsarlığı bir kenara bırakın. Siz nasıl bakarsanız öyle görürsünüz. “Bir şeyi kırk kere söylersek olurmuş!

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, değer verdiğiniz bir yakınınızın bazı sıkıntıları olabilir ve siz de onunla birlikte dertlenebilirsiniz. Ancak bu sizin kontrol edebileceğiniz bir şey değil. Sevginizi göstererek ve varlığınızı hissettirerek ona destek olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: En sevdiğiniz insanlar bile olsa başkalarının problemlerini çözmek sizin işiniz değil. Sizin yapmanız gereken, sevdiğiniz kişi problemlerini çözerken sevginizle onu besleyip onun yanında olmak. “Sevdiklerinizin dertlerini yüklenmeden onlara destek olmanın yolları

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, bugünlerde kurduğunuz yeni bağlantılar sizi harika bir ilgi alanına veya hobiye yönlendirebilir. Yaratıcılığınızı açığa çıkaracak yenilikleri keşfetmeye açık olun. Yeni bir maceraya atılmak, tam da şu an ihtiyacınız olan şey olabilir.

Uplifers önerisi: Yaratıcılığınızı açığa çıkaracak olan hobiyi keşfetmeye çalışırken burcunuzun özellikleri yol gösterici olabilir. “Burcunuza göre en yaratıcı olabileceğiniz aktivite hangisi?

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, detayların arasında kaybolduğunuz için büyük resmi gözden kaçırıyor olabilir misiniz? Küçük şeyler için endişeleniyor olsanız da genele baktığınızda endişelenmeniz gereken bir şey olmadığını fark edeceksiniz. İyi şeylere odaklanmaya çalışın ve enerjinizi boşa harcamayın.

Uplifers önerisi: Bazen detaylarda boğulabilir ve büyük resmi göremeyebiliriz. Böyle zamanlarda olayları yeniden bir bütün halinde değerlendirmek faydalı olabilir. “Yaşadığınız her anın tadını çıkarmanın sırrı: Büyük resme odaklanmak

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, içgüdülerinize kulak vermek her zaman önemlidir ancak bugünlerde sizin için çok daha önemli olabilir. Altıncı hisleriniz önemli bir karar verme aşamasında destek olacak. Kalbinizin sesini dinleyin.

Uplifers önerisi: İçinizdeki bilgeye kulak vermeyi deneyin, size doğru yolu gösterecektir. “İçimizdeki pusula: İçgüdü, kalp sesi, altıncı his

Akrep Burcu

Hakem rolünü üstlenmek istemeseniz de kendinizi böyle bir durumun içinde bulabilirsiniz. İş yerinizde veya aile içinde yaşanan bir çatışmanın çözülmesi için konuya dahil olacaksınız. Olaylara gerçekçi yaklaşmak ve sağlıklı iletişim teknikleri uzlaşmaya varılmasını sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Çatışmalarda iş birliği ve çözüm sağlamak için her şeyden önce sağlıklı bir iletişim kurmak önemlidir. “Önemli olan çatışmalar değil çatışmalara nasıl atıfta bulunduğunuzdur

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, ailenizden veya arkadaş çevrenizden biriyle aranızdaki iletişim kopmuş gibi görünüyor. Sebebini henüz bilmiyorsanız yakın zamanda öğrenebilirsiniz. Yeniden bir araya gelerek konuştuğunuzda her şey anlam kazanacak ve aranızdaki buzlar eriyecek. Sakinliğinizi koruyun.

Uplifers önerisi: Şiddetsiz iletişim kavramının temellerini öğrenerek ilişkilerinizi iyileştirebilir ve daha tatmin edici bir noktaya taşıyabilirsiniz. “İletişim sihirdir: İlişkilerinizde kendinizi nasıl “iletiyorsunuz”?

Oğlak Burcu

Kendini karamsar veya mutsuz hisseden bir arkadaşınız veya aile üyeniz olsaydı, muhtemelen onlara iyi gelecek bir şeyler söylemeye çalışırdınız. Aynısını kendiniz için yapmaya ne dersiniz? Başkalarına gösterdiğiniz şefkati kendinize de göstermeyi hak ediyorsunuz.

Uplifers önerisi: Başkalarına verdiğimiz sevgi, şefkat ve ilgiyi kendimize de verseydik nasıl olurdu? İşte öz-şefkat geliştirmenin yolları… “Öz şefkat: Kendine en iyi arkadaşına davrandığın gibi davranmak

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, evrene verdiğimizi geri alırız. Olumlu düşünceler üretip, olumlu eylemler geliştirdiğimizde bize geri dönüşü de olumlu olacaktır. İçinizdeki inancı kaybetmeyin.

Uplifers önerisi: “Yaptığımız” neredeyse her eylemin bir sonucu olduğuna işaret eder karma. Özetle ne ekersek, onu biçeriz.Karma’nın 10 yasası: İhtiyacınız olan ilham burada olabilir

Balık Burcu

Bir hayalin peşinden gidip gitmemekte kararsızsanız, bugün odaklanmanız gereken şey tam olarak bu. Denemekten bile geri duruyor olabilirsiniz ancak denemeden sonucu bilemezsiniz. Kendinize, yapabileceklerinize inanın ve hayallerinizin peşinden gidin.

Uplifers önerisi: Hayallerinizi gerçekleştirmek için yapmanız gereken birkaç şey var. Uplifers olarak biz de hayalleri gerçeğe dönüştürme şansını yakalamanızı sağlayan adımları sıraladık. “Hayal ettiğiniz hayata kavuşmak için atmanız gereken 3 adım

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!