Günlük burç yorumları: 19 Haziran

19 Haziran 2013 Günlük  Burç Yorumları
19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Son zamanlarda çıkmayı arzuladığınız seyahatin planlarını tamamlayabilirsiniz. Diğer yandan, isteklerinizi dile getirme beceriniz oldukça yüksek olacak.

Uplifers önerisi: Seyahat planlarınızı yapmanıza yardımcı olacak uygulamalar listesi için; “Tatilinizi kolaylaştıracak 9 iPhone uygulaması

Boğa Burcu

Maddi durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler yakın. Zam ya da terfi almanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Gelirleriniz arttığında, birikimlerinizi de arttırmayı ihmal etmeyin. Böylece, geleceğinize de yatırım yapmış olursunuz.

İkizler Burcu

Bugünlerde hayatınızı değiştirecek, nişan, hamilelik ya da ev değiştirme gibi bir kararınızı açıklamanın zamanı gelmiş olabilir. Kutlama için bir parti verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Vereceğiniz partide ikram edeceğiniz kokteylleri kendiniz hazırlamak isterseniz, tariflerimize göz atın; “Evde hazırlayabileceğiniz kokteyller

Yengeç Burcu

Bugün, güvendiğiniz bir iş arkadaşınızdan yeni bir pozisyonla ilgili bilgi alabilirsiniz. Terfi edilmeniz söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: İş hayatınızdaki çabalarınızın karşılığını her zaman göremeseniz de, motivasyonunuzu yüksek tutmanıza yardımcı olacak öneriler için; “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Aslan Burcu

Bugün, finansal konularda şansınız yüksek. Büyük indirimler almanız ya da kazanç sağlamanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Bütçenize katkıda bulunmak için, indirimleri takip edin ve iyi değerlendirin. Fazlası için; “Bütçe planlaması yapmanıza yardımcı olacak 21 öneri

Başak Burcu

Bugünlerde, bir ödül ya da terfi için aday olarak gösterilebilirsiniz. Yakın çevrenizden biri, sizin için bir parti organize edebilir.

Uplifers önerisi: İş hayatında gösterdiğiniz çabanın karşılığını her zaman alamayabilirsiniz. Bu tarz olumsuzluklarda bile motivasyonunuzu yüksek tutabilmek için; “Motivasyon için ödül mü, özgür irade mi?

Terazi Burcu

Eğitim ya da yayın konularındaki hedeflerinizden biri, olumlu şekilde sonuçlanabilir. Haberi paylaşmadan önce, detaylara göz atmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Alacağınız haberleri paylaşmadan önce, tüm yönleriyle inceleyin. Kutlama yapmadan, iyi haber olduklarından emin olun.

Akrep Burcu

Bugün, elinize değerli bir aile yadigarı geçebilir. Ayrıca, evinizle ilgili maddi konulara katkıda bulunmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizin bütçesine katkıda bulunmak ve birikiminizi arttırmak için, önerilerimize göz atın. “Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu

Yay Burcu

İlişkinizde heyecanlı gelişmeler olacak. Romantik bir kaçamak ya da yıl dönümü kutlaması planlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Romantik seyahat planınızı hazırlamadan önce, ilham almak ve dünyanın farklı bölgelerini keşfetmek için “Explore up” kategorimize göz atın.

Oğlak Burcu

Bugünlerde, hem zihninizi hem de vücudunuzu çalıştıracak bir egzersiz programına başlayabilirsiniz. Programınıza partnerinizin de dahil olması söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Hem zihninizi, hem de vücudunuzu geliştirecek bir program arıyorsanız, yoga yapmaya başlayın. Başlangıç aşamasında yardımcı olacak uygulamalar için; “Yoga yapanlar için iPhone uygulamaları

Kova Burcu

Havada aşk kokusu var. Bir süredir görüştüğünüz biri varsa, ilişkinizi bir sonraki adıma taşımayı düşünüyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni bir ilişkiye başlamadan önce, kuracağınız ilişkinin mutlu ve sürdürülebilir olması için önerilerimize göz atın; “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Balık Burcu

Bugün, iş  arkadaşlarınızı evinizde ağırlamak için planlar yapabilirsiniz. Hazırlık aşamasında yakınlarınızdan biri yardımınıza koşabilir.

Uplifers önerisi: Evinizde vereceğiniz bir davet için, pratik aperatifler hazırlayabilirsiniz. Tarifler için; “Sağlıklı ve pratik aperatif tarifleri

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!