Günlük burç yorumları: 17 Nisan

17 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugün kendinizi kağıtların arasında kaybolmuş olarak bulabilirsiniz. Bilgi arayışı zorlu olsa da, sonuçlarına değecek.

Uplifers önerisi: Çalışırken kullandığınız çok fazla kaynak varsa, daha düzenli çalışmanıza yardımcı olacak bir sistem oluşturmanız şart. Konuyla ilgili öneriler için; “10 adımda çalışma alanınızı düzenleyin

Boğa Burcu

Partnerinizle yaşayacağınız küçük bir anlaşmazlık, yanlış bir izlenim vermenize neden olabilir. Ancak çözüme ulaştırmanın yollarını bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Partnerler arasında yaşanan problemlerin en büyük nedenlerinden biri, iletişim eksikliğidir. Anlaşmazlıkların önüne geçebilmek için; “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

İkizler Burcu

Projenizi sonlandırmak için uğraşırken, gözden kaçırdığınız küçük bir ayrıntı nedeniyle vakit kaybetmeniz söz konusu olabilir. Son dakikada alacağınız bir haber, sorunu çözüme kavuşturabilir.

Uplifers önerisi: Gözünüze önemsiz görünen ayrıntılar, size daha çok vakit kaybettirebilir. Bu durumun önüne geçebilmek için, işlerinizi tamamladıktan sonra, kontrol edebilmek için mutlaka zaman ayırın.

Yengeç Burcu

Çalıştığınız grubun üyelerini bir araya getirmek için uğraşıyor olsanız da, birtakım gerginlikler meydana gelebilir. Herkesi memnun edecek bir orta yol bulmaya çalışmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Çevrenizdeki herkesi ortak bir görüşte buluşturmak zor olsa da; empati yaparak ve çevrenizdekileri de empati yapmaya yönlendirerek ortak bir paydada buluşabilirsiniz. Yardımcı olabilecek bir bakış açısı için; “Empati nedir, ne değildir?

Aslan Burcu

Alacağınız bir son dakika haberi, sizi sandığınızdan daha çok ilgilendiriyor olabilir. Kendinizi cevap vermek zorunda hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Alacağınız haberlerin ileride sizi ne kadar etkileyeceğini şimdiden göremiyor olabilirsiniz. Ancak, kontrolü elinizde tutabilmek için detaylara hakim olmanızda fayda var. Gereken iletişimi kurmayı ihmal etmeyin.

Başak Burcu

İçinde bulunduğunuz duruma netlik kazandırmak için eski yazışmaların üzerinden geçmeniz gerekiyor olabilir. Bu durum başta ilerlemenizi durdursa da, sonrasında sizi rahatlatacak.

Uplifers önerisi: Çalışırken size vakit kaybettireceğini düşündüğünüz ayrıntılar, sonrasında sizi daha çok yükten kurtarabilir. Karşınıza çıkan problemleri anında çözün.

Terazi Burcu

Bugün, kaybettiğiniz bir belgenin arayışına girebilirsiniz. Size zorluk çıkarma ihtimali olan bu duruma doğru şekilde yaklaşabilirseniz, sonuçlar yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Avantaj açısından geride başladığınız bir konuyu, lehinize çevirebilmek için; karşınızdakini ikna edebilmenize yardımcı olacak önerilerimize bir göz atmanızda fayda var; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Akrep Burcu

Partnerinizle yapacağınız açık bir konuşmada kendinize hakim olmanızda fayda var. Nezaket, birçok kapının aralanmasına yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız olayların beklentilerinizi karşılamaması, öfkelenmenize neden olabilir. Öfkenizi yapıcı bir şekilde yönetebilmek için önerilerimize bir göz atın; “Öfkeye neden olan düşüncelerimiz

Yay Burcu

Bugün, kendinize geçmişteki başarılarınızı hatırlatmak, karşınıza çıkan engelleri aşmak konusunda size yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Daha önceki başarılarınızı hatırlamak, kendinizle gurur duymanıza yardımcı olarak motivasyonunuzu arttırır. Motivayonunuzu arttıracak ve keyfinizi yerine getirecek diğer öneriler için; “Kendini iyi hissetmenin 99 adı

Oğlak Burcu

Projeniz için ne kadar çok çalışıyor olursanız olun, henüz yapmanız gerekenleri tamamlayamamış olabilirsiniz. Bu süreçte şimdiye kadar aldığınız sonuçları değerlendirmek yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Çok çalışıyor olmanızın karşılığını alamıyorsanız, belki de yeterince verimli çalışmıyorsunuzdur. Önemli olanın meşgul değil üretken olmak olduğunu aklınızdan çıkarmayın; “Daha verimli çalışmanın yolları

Kova Burcu

İşinizle ilgili sorumluluklarınız nedeniyle, evinizle ilgili projelerinizi erteliyor olabilirsiniz. Öncelik sıranıza göre, bazı şeyleri bekletmenizde bir sakınca yok.

Uplifers önerisi: Hayatımızdaki zorlukları, kalabalığı ve stresi yaratan kimi zaman kendimizizdir. Daha önemli konulara öncelik veren bir plan, yoğunluktan kurtulmanıza yardımcı olabilir;  “Hayatınızı kolaylaştıracak 7 öneri

Balık Burcu

Fikirlerinizi dile getirirken, çevrenizdekiler tarafından eleştiriliyor olabilirsiniz. Bu durumu ders almanız gereken bir tecrübe olarak görebilirseniz, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Büyümeyi sağlayan, pozitif olmaktır. Hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilmek için, hatalarınızdan ders almayı öğrenin; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!