Günlük burç yorumları: 15 Ocak

15 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
15 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Geçen haftaki yeni ay iş hayatınızda olumlu bir gelişme getirmediyse, bugün beklediğiniz haberleri duymaya hazır olun.

Uplifers önerisi: Eğer sizin kontrolünüz dışında gelişen şeyler, planladığınız gibi gitmiyorsa; umutsuzluğa kapılmayın. Enerjinizi işinize verin ve beklentilerinizin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin.

Boğa

Bugün elinize, yaptığınız işin uluslararası alanda görünürlük kazanmasını sağlayacak bir fırsat geçebilir.

Uplifers önerisi: Yaptığınız işe güveniyorsanız, daha fazla kişiye ulaşmak; sizi her açıdan daha çok tatmin edecektir. Sağladığınız tatmini, kendinizi motive etmek ve daha iyi işler çıkarmak için kullanın.

İkizler

Üzerinde çalıştığınız projenin, maddi anlamda destek alabileceği bir gün. Finansal konularda fikir danışacağınız biri, yatırımlarla ilgili yeni bir bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Aldığınız yatırımları ya da maddi imkanlarınızı daha etkin bir şekilde kullanabilmek için, sizden daha tecrübeli birilerine danışmaktan çekinmeyin.

Yengeç

Bugünlerde kurmayı planladığınız ortaklık, kalıcı ve sağlam bir bağ ile kurulacak gibi görünüyor. Kişisel hayatınızda ve ilişkilerinizde de benzer yönde gelişmeler söz konusu.

Uplifers önerisi: Gerek iş hayatınızda, gerekse duygusal ilişkilerinizde, bağlı olmak ve bağımlı olmak kavramlarını birbirinden ayırarak; sağlıklı ilişkiler kurmaya gayret edin. Böylece özgürlüğünüzü koruyabilir, kendi yaşam alanınıza sahip çıkabilirsiniz.

Aslan

İşinizle ilgili önemli bir görev için seçileceksiniz. Size eşlik edecek bir arkadaşınızla birlikte çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Size verilen görev ne kadar büyük olursa olsun; sorumluluk almaktan veya hata yapmaktan çekinmeyin. Kendinizi geliştirmenizi ve öğrenmenizi sağlayacak asıl şey, tecrübelerinizdir.

Başak

Yaratıcı bir projeye başlamak için bir adım atabilirsiniz. Fikrinizi gerçeğe dönüştürebilmek ve sağlamlaştırabilmek için, önce bir temel atacaksınız.

Uplifers önerisi: Hayatta atacağınız her yeni adımdan önce, çok vakit kaybetmemek kaydıyla; yeterli araştırma yapmak, tüm seçeneklerinizi gözden geçirmek ve karar vermek için kendinize biraz zaman verin. Yapacağınız herhangi bir şeyin üzerine kurulacağı sağlam temelleri oluşturmanız, böylece mümkün olur.

Terazi

Gündelik hayatınızda tek başınıza halledemediğiniz işler olabilir. Profesyonellerden yardım almayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer yardıma ihtiyacınız olan konu, öğrenebileceğiniz ve hatta kendinizi geliştirebileceğiniz bir şey ise; biraz zaman ayırmakta fayda var. Kendi kendinize yetebilmek, sağlıklı ve üretken bir hayat sürebilmenin ilk koşullarındandır.

Akrep

Planlarınızda bir otomobil almak varsa, biraz acele etmeniz gerekiyor. Aksi halde pazarlık konusundaki avantajınızı yitirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer pazarlık söz konusuysa, kazanan taraf olabilmek için; kendinizden emin olmanız ve beden dilinizi etkin bir şekilde kullanmanız gerekir. İpuçları için; “Beden diliniz ne anlatıyor?

Yay

Yeteneklerinizden birini maddi gelir sağlamak için kullanma fırsatınız doğacak. Seçeneklerinizi değerlendirmekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Eğer birden fazla seçeneğiniz varsa, kişiliğinize ve hedeflerinize en uygun olanı seçmek için biraz yardıma ihtiyacınız olabilir; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Oğlak

Kişisel gelişiminizle ilgili çaba göstermeniz gereken bir zaman. Faydasını yıllar geçtikçe artarak göreceksiniz.

Uplifers önerisi: Bugün kendinizi geliştirmek ve hedeflerinize ulaşabilmek için atacağınız her adım; sizi mutluluğa biraz daha yaklaştırır.

Kova

Hayatınızda aynı anda, çok fazla şey olup bitiyor. Şimdilerde sessiz kalmanızı gerektiren, gizli bir proje için çalışmaya başlamanız söz konusu.

Uplifers önerisi: Bu kadar yoğun bir tempoya ayak uydurabilmek için, vücudunuzun gün boyu enerjik olmasını sağlamalısınız. Belirli aralıklarla uygulandığında sizi daha zinde tutacak öneriler için; “Gün boyu enerjik olmak için öneriler

Balık

Sizi üzen kişilere karşı bile oldukça sevecen ve  affedici davranıyorsunuz. Bu konudaki çabalarınız, anlaşmazlıkların daha kolay çözülebilmesine yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Bu kadar anlayışlı ve fedakar olmak; sonuçta sizi mutlu etse de, bu esnada duygusal olarak çok yorulmanız söz konusu olabilir. Hayatınıza yapacağınız bazı ufak dokunuşlar, daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!