Günlük burç yorumları: 13 Ekim

Koç Burcu

Sosyal hayatınızda gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir ve keyifli zaman geçireceğiniz bir arkadaş grubuna dahil olabilirsiniz. Özgüveninizin yüksek oluşu karşınızdaki kişileri etkilemenize yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Boğa Burcu

Venüs ve Satürn arasında güzel bir ilişki söz konusu. Geleceğe dair planlarınızı gözden geçirmek, önemli adımlar atmak, hatta bazı sözler vermek için doğru zamandasınız. 

Uplifers önerisi: Bir şirketin veya kuruluşun lideri olmak, hem zor hem de yorucu bir şey olabilir ancak bir yandan da insanı onurlandıran, başarılı hissettiren ve güçlü bir pozisyondur. İster uzun zamandır bir yerde lider pozisyonda olun, ister yeni liderlik etmeye başlamış olun, ister gelecekte lider olma hayalleri kurun, hepimizin büyük liderlerin özelliklerini bilmeye ihtiyacı var. “İş hayatında başarıya koşan güçlü liderlerin 14 ortak özelliği

İkizler Burcu

İşinizle ilgili bir konuda çok kısa bir sürede karar vermek ve uygulamaya geçmek zorunda kalabilirsiniz. İleride daha büyük problemlerle uğraşmamak için kararlarınızı verirken dikkatli olmalı ve iş arkadaşlarınızdan fikirler almalısınız.

Uplifers önerisi: Güneş her gün yeniden doğar! Savaşlar olur, kıyametler kopar ama o yeniden ve her gün doğmaktan hiç vazgeçmez. Üstelik tüm ihtişamıyla! Güneş gibi biz de dışarıda ne olursa olsun tüm görkemimizle her gün yeniden ve yeniden doğmayı öğrenmeliyiz. Bu hepimizin ortak sınavı. “Güneş gibi olmak: Kararlı ve görkemli

Yengeç Burcu

Derinlerdeki duygularınıza ulaşmak, onların farkına varmak sizin için pek kolay olmayabilir. Ancak Venüs ve Satürn arasındaki güzel açı, ihtiyacınız olan farkındalığı size kazandırabilir. Duygularınıza temas etmenin tam zamanı! 

Uplifers önerisi: Duygular çok güçlü enerji akışlarıdır ve tüm hayatımızı etkiler. Onları tanımaz ve duygularla yaşamayı öğrenemezsek bir yaşam boyu bu güçlü enerji dalgalarıyla yaşamda bir sağa bir sola savrulur dururuz. “Duygular kontrol edilebilir mi: 6 adımda duygularda ustalaşın

Aslan Burcu

Yakın çevrenizdeki kişilerle anlaşmazlık yaşayabileceğiniz konuşmalar ortaya çıkabilir. Pişman olacağınız şeyler söylemeden önce, ne söyleyeceğinizi iyi planlamanızda yarar olacaktır.

Uplifers önerisi: Ne kadar gergin olursanız olun, karşınızdakini kırmak, sorunların çözümü için bir fayda sağlamaz. Karşılıklı anlayış için empati kurmaya çalışarak, daha sağlıklı çözümler bulabilirsiniz. “Empati nedir, ne değildir?

Başak Burcu

Son zamanlarda özel yaşam/iş yaşamı arasındaki dengeler değişmiş olabilir ve bu durum sizi fazlasıyla zorluyor olabilir. Venüs ve Satürn arasındaki tatlı ilişki, bu dengeyi yeniden kurmanız için size yardımcı oluyor. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Terazi Burcu

Venüs ve Saturn arasındaki güzel ilişki, geleceğe dair yaratıcılık gerektiren işlerde önemli bir atılım yapacağınızın habercisi. Gelecekte oldukça pozitif sonuçlar elde edeceğiniz yeni bir projeye giriş yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın motivasyonu ve enerjisi çalışma isteğinizi artıracaktır.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Akrep Burcu

Bir süredir ev hayatınızla ilgili sıkıntılı bir dönem geçiriyor olabilirsiniz. Ancak Venüs ve Saturn arasındaki ilişki, bu alanda bir rahatlamanın yakın zamanda size kavuşacağının habercisi. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Yay Burcu

Evren bir süredir sizin kendinizi ifade etme biçiminizi sınava tabi tutuyor olabilir. Neyse ki Satürn ve Venüs arasındaki ilişki, bugün bu konuda bir rahatlama yaşanacağının habercisi. 

Uplifers önerisi: Diğer insanların yanındayken bacaklarınızın, ellerinizin ya da yüz ifadenizin nasıl olduğuna ne kadar dikkat ediyorsunuz? Birçoğumuz için bir taraftan karşımızdakini dinleyip, söyleyeceklerimizi düşünüp, konuşmaya çalışırken, bir taraftan bedenimizi ve hareketlerimizi kontrol edebilmek yoğun bir dikkat, odaklanma ve ileri düzey iletişim becerisi gerektiriyor. “Kişilerarası iletişimde beden dilinizle ilgili dikkat etmeniz gereken 10 alışkanlık

Oğlak Burcu

Venüs’ün Satürn ile iş birliği, size çekicilik ve karizma katıyor. Eğer birileriyle görüşmeniz gerekiyorsa, pozitif etki yaratmanız bekleniyorsa, bunu bugün gerçekleştirmeniz iyi olur. Belki geleceğe dair sözler verip önemli bir zemin oluşturabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Diğer insanların yanındayken bacaklarınızın, ellerinizin ya da yüz ifadenizin nasıl olduğuna ne kadar dikkat ediyorsunuz? Birçoğumuz için bir taraftan karşımızdakini dinleyip, söyleyeceklerimizi düşünüp, konuşmaya çalışırken, bir taraftan bedenimizi ve hareketlerimizi kontrol edebilmek yoğun bir dikkat, odaklanma ve ileri düzey iletişim becerisi gerektiriyor. “Kişilerarası iletişimde beden dilinizle ilgili dikkat etmeniz gereken 10 alışkanlık

Kova Burcu

Bugünlerde özel hayatınızda olumlu yönde ilerlemeler kaydedemeyebilirsiniz. Tartışmalar sırasında kendinizi ve karşınızdaki insanı zorlamak, gerilimlere ve strese sebep olacaktır. Sakin olmaya çalışmalı ve kendinize düşünmek için biraz zaman vermeyi denemelisiniz.

Uplifers önerisi: Hayattaki amacımı nasıl bulurum? Birçoğumuzun aklında bu soru. Hepimiz bir amaç arayışındayız. Belki de o amacı hiç bulamayacağınızı, bulsanız da kaybettiğinizi ya da onu gerçekleştirmekte geç kaldığınızı düşünüyorsunuz. Tüm bunların uyandırdığı kaygı yetmezmiş gibi bir de bu sorunun yarattığı stresle yaşamak zorundasınız. Ancak hayattaki amacınızı bulmanın yolu bu değil. “Hayat amacımı nasıl bulacağım: Amaç bulunmaz, inşa edilir

Balık Burcu

Biraz dünyevi işlerden uzaklaşmak, kendinizle baş başa kalmak size iyi gelebilir. Kendinizi dinlemek, farkındalığınızı geliştirmek, yemilenmek istiyorsanız, bunlar için vakit harcamanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Tek başınalığı çoğunlukla olumsuz ve korkutucu bir tecrübe olarak görürüz. Yalnızların mahkûm olduğu bir huzursuzluk; çekilmesi gereken bir cezaymış gibi kaçarız tek başımıza kalmaktan. Halbuki bazı araştırmalar tek başınalığın, bizim tercihimize bağlıysa, bir nevi terapi etkisi yaratabileceğini söylüyor. “Tek başına kalmanın tenhalığında gerçek kimliğimiz saklı olabilir mi?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!