Gelecek ve sonsuz olasılıklar: Geleceği nasıl yaratıyoruz?

Geleceği nasıl bilirsiniz? Onun tek ve mutlak bir gerçek olduğunu mu düşünüyorsunuz? Gelecek tek ve mutlak bir gerçeklik değildir. Gelecek sonsuz bir olasılıklar bütünüdür. Geçmişte başlattığınız hareketin eğer bugün yönünü değiştirmezseniz aynı hızda geleceği şekillendirmeye başlar. Değiştirirseniz geleceğiniz farklı bir yön alır.

Şu anda yürümekte olduğunuz yol hoşunuza gitmiyorsa bugünkü seçimlerinizi ve davranışlarınızı değiştirerek yarın yaşayacağınız hayatı değiştirebilirsiniz. Ancak, sadece hayal ederek değişmeyecektir. Değişim istediğiniz yönde harekete geçmeniz gerekir. Bu ne felsefe ne de hurafedir, bu fiziktir.

Bu videoda sizi yaşamınızda yepyeni kapılar açacak bir araçla tanıştırıyorum. Bu aracı kullanmayı öğrendiğinizde ve pratik etmeye, yaşamınızda uygulamaya başladığınızda daha önce varlığından haberdar olmadığınız onlarca olasılığın açığa çıkmaya başladığını göreceksiniz. Bu olasılıkların her biri farklı bir geleceğe açılan kapıdır.

Yaşamın, monoton ve fazlaca tahmin edilebilir bir deneyim olduğunu düşünüyorsanız yaratıcı kaslarınızı hakkıyla kullanmıyorsunuz demektir. Yaratıcı bir hayat keyiflidir. Yaratıcı bir yaşam için ihtiyacınız olan şey doğru bilgi ve araçlara erişmek ve bol bol pratiktir!

Bu video, 8 haftalık online Kendimle Bağlantı kişisel dönüşüm programımın bir parçası. Programla ilgili detaylı bilgi almak ve katılmak isterseniz lütfen [email protected] adresime mesaj atın.

Hakkımda daha fazla bilgi için www.digdemgirici.com

Gelecek ve Sonsuz Olasılıklar (Geleceği Nasıl Yaratıyoruz? )

Kendimle Bağlantı – 8 Haftalık Online Kişisel Dönüşüm Programı

Kendisi ile bağlantısı güçlü insan yaratıcı, huzurlu ve dengeli bir yaşam kurabilir ve böyle bir yaşamı sürdürebilir. Ayrıca, diğer insanlarla olan iletişiminde başarılı ve yapıcı bir tavır geliştirebilir. Bu programda, çakra sistemi, iletişim, hareket, meditasyon, nefes, yaratıcılığınızı etkili şekilde geliştirecek özel çalışmalar ve mindfulness (bilinçli farkındalık) aracılığıyla katılımcıların kendi doğalarını tanımaları ve kendilerini etkin şekilde ifade edebilmeleri amaçlanmıştır.

Programın niyeti katılımcılara kendi yaşamlarının biricik yaratıcıları olduklarını hatırlatmak, şefkat dolu bir yaşam için ihtiyaç duydukları ilham ve araçları onlarla paylaşmaktır. Yaşamının sorumluluğunu alan, kendi duygu, düşünce ve ihtiyaçlarının farkında ve isteklerini yürekten ifade edebilen özgür bireylere dönüşmelerine katkı sağlamaktır. Bu yolda, tüm desteğimle yanınızda olacağımdan emin olabilirsiniz! Birlikte başaracağız. Gerçekleşmeyen hayal kalmasın artık! Ayrıca program sonunda her katılımcıya kişiye özel çakra analizi hediye.

Programla ilgili detaylı bilgi ve kayıt için lütfen [email protected] adresime mesaj atın.

İlginizi çekebilir: Yaşam değiştiren gerçekler: Enerji, gelecek ve sonsuz olasılıklar

Diğdem Girici Yoga Eğitmeni
İnanıyorum ki doğru bilgiye ulaşabilen ve bu bilgiyi hayatında doğru şekilde kullanmayı öğrenen her insan hayal ettiği yaşamı yaratabilir. İşte bu yüzden yazıyorum, yaşamımı ... Devam