Keşfetmeye devam etmek için: 2017 yılının en çok okunan Uplifers “Explore Up” yazıları

Yakın zamanda vedalaştığımız 2017 yılında da bize en çok motivasyon ve yaşam enerjisi veren şeylerin başında “keşfetmek” geldi. Yeni ülkeler, yeni mekanlar, yeni filmler, yeni aktiviteler ve daha fazlası… Uplifers olarak yıl boyunca keşfetmeniz için son trendleri sizlerle paylaştık. 2017 yılında Uplifers okuyucularına en çok ilham veren ve sevdikleriyle en çok paylaştığı “Explore Up” kategorisinden yazılar ise bu yazımızda! 

Görsellere ya da başlıklara tıklayarak ilgili yazılara ulaşabilirsiniz. 

Doğum günü kutlamaları için 10 alternatif mekan

İster kalabalık arkadaş grubunuzla doyasıya eğlenin; isterseniz sevgilinizle baş başa romantik bir akşam geçirin. Hepsinden önce yeni yaşınız bu mekanlarda en güzel haliyle kutlu olsun!

Kore dizileri için tavsiyeler: 2016 ve 2017’nin mutlaka izlenmesi gereken, en iyi Kore dizileri

Bir yandan Uzak Doğu’nun bize çok yabancı olan kültürüne duyduğumuz merak, bir yandan farklı bir şeyler keşfetme ihtiyacı, Kore dizilerinin popülaritesinin gittikçe artmasının en önemli sebepleri arasında yer alıyor. İşte kaçırmamanız gereken dizi tavsiyeleri… 

Enerjik bir hafta sonu arayanlar için alternatif plan önerileri

Eğer sizin de enerjiniz güneşle artıyorsa, kafelerden, alışveriş merkezlerinden uzak, güzel havaların tadını çıkarabileceğiniz ve enerjik hafta sonu planları arayışlarındaysanız, işte size birkaç alternatif plan önerisi.

İnsanlarla hayvanları aynı karede bir araya getiren sanatçı: Katerina Plotnikova

Çalışmasında photoshop kullanmadığını belirten sanatçı, en yırtıcı hayvanları bile korkusuzca fotoğraflamayı başarıyor. İşte sanatçının çarpıcı fotoğrafları.

Hollandalı pilot Christiaan van Heijst’in kokpitten çektiği büyüleyici gökyüzü fotoğrafları

Gördüğü eşsiz manzaraları sadece kendine saklamayan pilot Christiaan van Heijst kokpitten çektiği büyüleyici fotoğrafları kendi internet sitesinde tüm dünyayla paylaşıyor.

Doğanın muhteşem bir sanatçı olduğunu kanıtlayan büyüleyici fotoğraflar

Doğa, yarattığı her eserde kendisine hayranlık uyandırmayı başarabilen bir sanatçı. Üstelik bazen öyle eserler veriyor ki, bunların gerçek dünyadan olduğuna inanmak güçleşebiliyor.

Paris’in turistik mekanlarından sıkılanlar için alternatif gezi rehberi

Paris denildiğinde sizin de aklınıza önce bu saydığımız turistik mekanlar geliyor değil mi? Peki ya Paris’e birden fazla kez gittiyseniz ve farklı mekanlar keşfetmek istiyorsanız? Ya da şehri bir turist gibi değil, şehrin sakinleri gibi deneyimlemek istiyorsanız?

Etkisinden uzun süre kurtulamayacağınız, mutlaka izlemeniz gereken 15 çarpıcı belgesel

Algılarınızı açacak, içinizdeki merakı büyütecek ve sizi uzun bir süre boyunca etkisi altına alacak gelmiş geçmiş en başarılı belgesellerden mutlaka izlemeniz gereken 15 tanesini sizler için derledik.

Cesur ve sınır tanımayanlara özel: Mutlaka tanışmanız gereken nefes kesen extreme sporlar

Sizi içinizdeki macera tutkunuyla tanıştıracak birbirinden dinamik ve vakit kaybetmeden keşfetmeniz gereken extreme sporlarla baş başa bırakalım…

2018 filmleri: Yeni yılda sinemaseverlerin mutlaka izlemesi gereken filmler

Kimi eski klasikler yeniden canlanıyor, yeni konseptler yaratılıyor, aksiyon peşimizi bırakmıyor… İşte 2018 yılında mutlaka izlenmesi gereken filmler.

 

İlginizi çekebilir:

2017 yılının en çok okunan Uplifers yazıları
2017 yılının en çok okunan Uplifers “Feel Up” yazıları
2017 yılının en çok okunan Uplifers “Live Up” yazıları
2017 yılının en çok okunan Uplifers “Style Up” yazıları

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!