Günlük burç yorumları: 31 Ocak

31 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
31 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Konu kişisel zevklerinizi finanse etmeye geldiğinde bazı sorunlarla karşılaşsanız da, bu aksilik kısa süreli olacak.

Uplifers önerisi: Maddi sıkıntılarla karşılaşmamak için, bütçe planlamanızı doğru yapın. Gereksiz ya da altından kalkamayacağınız harcamalarla, kendinizi strese sokmayın.

Boğa

Bugün, yakın zamanda iş arkadaşlarınızdan biriyle yaşamış olduğunuz anlaşmazlığı ortadan kaldırmak için doğru zaman olabilir.

Uplifers önerisi: Anlaşmazlıklar her zaman yaşanabilir. Önemli olan, çözüm odaklı ve yapıcı olmanız.

İkizler

İş ortaklarınızdan biriyle uzlaşmaya varamasanız da, geri adım atmayacaksınız. Bu durum omuzlarınıza yüklenecek fazladan sorumluluklar olarak geri dönebilir.

Uplifers önerisi: Kendi tercihleriniz, görüşleriniz ve ihtiyaçlarınızı doğrultusunda; gerektiğinde hayır demekten korkmayın.

Yengeç

Partneriniz ya da aile fertlerinizden biriyle yaşadığınız gerginlik; bugünlerde sizin göstereceğiniz çabayla azalmaya başlayabilir.

Uplifers önerisi: Sorunları çözebilmenin yolu, karşılıklı olarak konuşmak ve uzlaşmaya varmaktan geçer. Kendinizi hazır hissettiğinizde gerekli adımı atın.

Aslan

Herhangi bir konuda arkadaşlarınızdan birinin desteğini alamadığınızı hissetmiş olabilirsiniz. Karşılıklı uzlaşmayla durumu çözmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız herhangi bir problemi çözerken, yapıcı olun. Haklı olmaya çalışmak yerine, karşınızdakini de anlayarak orta yolu bulmaya çalışın.

Başak

Hatalarınızın üzerinden geçmek ve formaliteleri halledebilmek için, bitirmiş olmanız gereken bir iş için fazladan zamana ihtiyaç duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Herhangi bir işinizi bitirebilmek için sahip olduğunuz zaman size yetmiyorsa; “Daha verimli çalışmanın yolları

Terazi

Tekrar aşık olmak isteseniz de, güvensiz ve hassas hissediyor olabilirsiniz. Ancak önümüzdeki günlerde, konuyla ilgili tedirginlikleriniz azalmaya başlayabilir.

Uplifers önerisi: Aşk ve ilişkiler konusunda güvensiz hissetmenize neden olacak şeyleri geride bırakarak, kendinizi yeni bir ilişkiye hazırlayabilmeniz için göz atmanızda fayda var; “İyi bir ilişkinin formülü

Akrep

Ailenize bu kadar çok zaman ayırmak zorunda olmak, sizi tüketiyor olabilir. Önce kendinizi düşünecek olursanız, suçluluk hissetmemeye çalışın.

Uplifers önerisi: Yaşam enerjinizi koruyabilmek ve sorumluluklarınızın altından kalabilmek için ihtiyacınız olan gücü bulabilmek için, kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Yay

Çevrenizdekilerden biri sizinle bir sırrını paylaştığında, bu gurur duyacağınız bir şey olabileceği gibi, size yük de olabilir. Güvenlerini boşa çıkarmamaya çalışın.

Uplifers önerisi: Sır saklamanın yükü ağır olsa da, güvenilir biri olarak tanınmak sizi mutlu edecektir. bu güvene layık olabilmek için, ağzınızı sıkı tutun.

Oğlak

Birtakım zorluklar yaşayan bir arkadaşınızın, desteğinize ihtiyacı olabilir. Yardım edebilmek için, elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız sıkıntılarda yanınızda olan arkadaşlarınız için; siz de aynı fedakarlığı yapmaktan çekinmeyin.

Kova

Kariyer basamaklarını çıkarken birtakım engellerle karşılaşıyor olabilirsiniz. Zafere ulaşabilmek için, zorluklar karşısında azminizi ve kararlılığınızı yitirmemeye çalışın.

Uplifers önerisi: Engellerle karşılaştığınızda, umutsuzluk duygusuna kapılmayın, pes etmeyin. İlerleyebilmek için, kendinize olan inancınızı kaybetmeyin.

Balık

Hazırlandığınız bir sınav konusunda, kendinize olan güveniniz azalmış olabilir. Güvensizliğinize teslim olmayın.

Uplifers önerisi: Sahip olduğunuz potansiyeli ortaya çıkarmanıza engel olan en büyük etkenler kendinize olan inançsızlığınız ve motivasyon eksikliğidir. Kaygılarınızın size engel olmasına izin vermeyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!