Günlük burç yorumları: 29 Mayıs

29 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
29 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Önümüzdeki ay boyunca, hayatınızın temposu normale dönebilir. Yapmanız gereken, programlarınızı kontrol altına almak olacak.

Uplifers önerisi: Temponuzun bu kadar yoğun olmasının sebebi, hiç kimseye hayır diyemiyor olmanız olabilir. Yaşamınızı kontrol altına alabilmek için, tercihleriniz doğrultusunda “hayır” demeyi öğrenin. “Hayır deme korkusu

Boğa Burcu

Finansal durumunuza biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor olabilir. Gelir ve giderlerinizi dengeledikten sonra, eğitiminize de yatırım yapmanın zamanı gelecek.

Uplifers önerisi: Daha özgür, mutlu ve üretken bir yaşam sürebilmek için, kendinizi farklı konularda geliştirmeyi ihmal etmeyin. Donanımlı olmak, kendi kendinize yetebilmenin anahtarıdır. “Hayatınıza yatırım yapın

İkizler Burcu

Kendinizi iki aylık  yoğun bir tempoya hazırlayın. Hem özel hem de iş hayatınızda, zaman ayırmanız gereken kişiler artabilir.

Uplifers önerisi: Yoğun bir günlük tempoyla başa çıkabilmek için, enerjinizi yüksek tutmanız şart. Gün içerisinde küçük uygulamalarla enerji seviyenizi yükseltebilmek için; “Gün boyu enerjik olmak için öneriler

Yengeç Burcu

İletişim ağınız genişliyor. Bugünlerde söylemek istediğiniz şeylerin ya da dinlemeniz gereken kişilerin sayısı artabilir.

Uplifers önerisi: Mutluluğun anahtarlarından biri, ilişkilerinizi geliştirmektir. Sağlıklı ilişkiler kurmanın yolu ise, kendiniz ifade etmekten ve karşınızdakini dinlemekten geçer. “Mutluluk manifestosu

Aslan Burcu

Bugünlerde, kendinizi yeniden keşfetme sürecine girmiş olabilirsiniz. Başkalarına olduğunuz kadar kendinize de açık olabilirseniz, bu süreçten keyif alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi tanıyabilmek için, kendinizle iletişim kurarken dürüst olun. Keşfetme süreci sandığınızdan çok daha keyifli olabilir.”Kendinizi gerçekten tanıyor musunuz?

Başak Burcu

Detayları görmek konusunda oldukça yeteneklisiniz. Gelecek birkaç ay boyunca, uzun vadeli hedeflerinizi belirlemek için harekete geçebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hedeflerinizi belirlerken ya da hedefleriniz yolunda adımlar atarken, doğru seçimleri yaptığınıza emin olmak istiyorsanız, önerilerimize bir göz atın; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Terazi Burcu

Bugünlerde, bakış açınızı genişletme ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Seyahat etmek, eğlenceli bir seçenek olabilir.

Uplifers önerisi: Seyahat etmek, bakış açınızı oturarak yapacağınız herhangi bir aktiviteden çok daha fazla geliştirir. Seyahat ederken kendinizi de keşfetmek istiyorsanız, yalnız çıkacağınız seyahatler planlamak isteyebilirsiniz; “Tek başına seyahat etmek için 10 neden

Akrep Burcu

Finansal durumunuza biraz daha odaklanmanız gerekiyor olabilir. Sahip olduğunuz zamanı araştırma yapmak ve edindiğiniz bilgileri değerlendirmek için kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Finansal konularda doğru adımlar atabilmek için, yeterince araştırma yapmayı ihmal etmeyin. Eğer ihtiyacınız varsa, profesyonellerden yardım istemekten çekinmeyin.

Yay Burcu

Aşk hayatınızı yeniden alevlendirmek için ideal bir zaman. Önümüzdeki iki ay süresince, duygularınızı açığa çıkarmanın önemini keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kuracağınız ilişkilerin size mutluluk getirmesini istiyorsanız; partnerinizle açık ve dürüst şekilde iletişim kurmayı, beklentilerinizi dile getirmeyi ve samimi olmayı ihmal etmeyin. Önerilerin devamı için; “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Oğlak Burcu

Yeni ayın başlangıcıyla beraber, organizasyon beceriniz de sınanabilir. İletişim kurarken, duygularınızı da kullanmayı ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Başarılı şekilde iletişim kurabilmek için, durumlara karşınızdakinin gözünden bakabilmeniz gerekir. Kendinizi empati konusunda geliştirmenize yardımcı olacak öneriler için; “Empati nedir, ne değildir?

Kova Burcu

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ay tutulması, sosyal hayatınızı karmaşık bir duruma sokmuş olabilir. Biraz yalnız zaman geçirmek, kafanızı toplamanıza yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi: Kendinizle baş başa kaldığınız zamanları etkili şekilde değerlendirebilmek için, bu süreçten keyif almanız gerekiyor. Yalnız kalmanın olumlu yönlerini keşfetmenize yardımcı olacak bir bakış açısı için; “Yalnız kalmaya tahammül edemiyorum

Balık Burcu

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, enerjinizi, evinizi kendinizi rahat hissettiğiniz bir alana dönüştürmek için kullanmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizde huzurlu zaman geçirebilmek için, kendinizi bulunduğunuz ortama ait hissetmek isteyebilirsiniz. Dekorasyonunuzu yenilerken, sahip olduğunuz alanı kişiselleştirmenize yardımcı olacak objeler kullanmayı ihmal etmeyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!