Günlük burç yorumları: 28 Ocak

28 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
28 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Arkadaşlarınız ve iş ortaklarınızla bir aradayken, en verimli şekilde çalışıyorsunuz. Etkili, kısa ve öz fikirler üretebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Verimliliğinizi ve üretkenliğinizi, her zaman maksimuma çıkarabilmeniz için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Boğa

Eğer doğru şeyi yapmaya çalışır ve ona göre davranırsanız, hem işiniz hem de partnerinizle olan ilişkinizi yoluna sokabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sorunlarınızı çözmek için herhangi bir adım atmadan önce, problemlerin dinamiklerini anlamak önemlidir. Hemen çözüm yolları aramak yerine, daha derine inerek problemlerinizi anlamaya çalışın.

İkizler

Kafanızı boşaltmaya ve rahatlamaya ihtiyacınız var. Daha iyi hissetmek için rahatlatıcı terapiler denemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız, çeşitli terapiler sunan Spalar Rehberimize göz atmak isteyebilirsiniz.

Yengeç

Evinizde yaratıcı değişiklikler ve düzenlemeler yapmaya çalışabilirsiniz. Ne yapacağınıza karar vermeden önce biraz araştırma yapmak isteyeceksiniz.

Uplifers önerisi: Eşyalarınızı değiştirmeden de yeni düzenlemeler yapmanıza yardımcı olacak öneriler için; “Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler

Aslan

Partnerinizle yaşayacağınız bir tartışma sonucu, gözler ailenizle olan ilişkilerinize ve evinize yönelebilir. Kendinize çok yüklenmeyin.

Uplifers önerisi: Hayat, iniş çıkışlarla doludur. Bir şeyler yolunda gitmediği zaman, kendinize yüklenmek yerine, iç dünyanızla iletişim kurmaya çalışın. Aradığınız cevaplar orada. “Zor zamanlar kılavuzu

Başak

Bugün ilgilendiğiniz tek şey işiniz olacak. Detaylara önem vermeniz, ortaya daha iyi işler koymanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Detaylar, çoğu zaman konunun aslı kadar önem taşısa da; onları takıntı haline getirmemekte fayda var. Obsesif

Terazi

Kendinizi ifade etmek için daha cesur adımlar atabilirsiniz. Biraz inceleme yapmak yaraınıza olacaktır.

Uplifers önerisi: Atacağınız adımların, sizi hefeleriniz, başarıya ve mutluluğa daha çok yaklaştırmasını sağlayacak öneriler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Akrep

Son zamanlarda tekrar gündeme gelen ailevi bir konuya yönelmeniz gerekebilir. Çözüm için içten bir konuşma yapmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sorunları çözmenin yolu, konuşmaktan ve paylaşmaktan geçer. Kendinizi ifade ettiğiniz kadar, karşınızdakini anlamak için de çaba gösterdiğiniz sürece, çözemeyeceğiniz bir problem kalmaz.

Yay

Eğer sorumluluklarınıza yönelirken gerçekliğe tutunursanız, güvenilirliğinizi zedelemeden dikkat çekmeyi başarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Siz yapmanız gerekenleri en iyi şekilde yaptığınızda, dikkatler size çevrilecek ve hak ettiğiniz tepkileri alacaksınız. Daha iyi görünmeye çalışmayın, sahip olduğunuzu en iyi şekilde değerlendirmeye bakın.

Oğlak

Eğer kollektif çalışma yeteneğinizi geliştirebilirseniz, finansal olarak olumlu geridönüşler alacağınız bir iş başarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İşinizin sizi zorlayan kısımları için fazladan çaba gösterirseniz, aldığınız olumlu sonuçlar sizi daha da motive edecektir. Daha mutlu bir iş hayatı için öneriler; “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Kova

Arkadaşlarınızla yapacağınız detaylı fikir alışverişlerinizden sonra yeni hedefler koyabilirsiniz. Fikirleriniz ilgi toplayacak.

Uplifers önerisi: Ulaşılabilir hedefler belirlemenize ve başarılı olmanıza yardımcı olacak öneriler için; “Başarıya ulaşmanın yolları

Balık

Sosyalleşmeye daha fazla zaman ayırmak istiyor olabilirsiniz. Seminerler ya da eğitimler ihtiyacınız karşılamanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Seminerler, mesleki ve sosyal becerilerinizi geliştirme fırsatı vermesinin yanı sıra; ilgi alanlarınıza yönelik tercihler, bulunduğunuz ortamda daha kolay sosyalleşmenize yardımcı olur. Bir taşla iki kuş vurmak için, araştırmalara başlayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!