Günlük burç yorumları: 28 Kasım

Koç Burcu

Önümüzdeki iki hafta çok eğlenceli geçebilir. Arkadaşlarınızla değişik aktiviteler yapabilir, stresinizi atabilirsiniz. Düşüncelerinizi bir kenara bırakıp, sadece eğlenmeye odaklanın.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Boğa Burcu

Bugün büyük harcamalar yapabilirsiniz. Harcamaları yapmadan önce düşünmenizde ve finanslarınızı kontrol etmenizde fayda var.

Uplifers önerisi:  Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

İkizler Burcu

Karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Hiç beklemediğiniz birinden bir teklif alabilirsiniz. Teklifi kabul etmeden önce arkadaşlarınıza danışmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

Yengeç Burcu

Karşınıza çıkacak insanlara karşı gözünüzü açık tutmanızda fayda var. Biri farkında olmadan size ihtiyacınız olan bilgiyi verebilir.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu“

Aslan Burcu

Önümüzdeki iki hafta boyunca,  aşka ve çocuklara odaklanabilirsiniz. Yakınlarınıza hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sevgilinize ona kendini gerçekten değerli ve farklı hissettirecek, maddi değeri neredeyse olmayan ancak manevi olarak onu tatmin edebilecek hediyeler alabilirsiniz. 

Başak Burcu

Evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni bir vazo, tablo veya lamba evinize şıklık katabilir. Kendi zevkinizin sınırlarına çıkarak, değişik bir şey almayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni bir yere taşınıyorsanız, ya da bulunduğunuz ev ile ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, renklerin gücünü kullanın. ¨Evinizin her odası için farklı renk seçenekleri¨

Terazi Burcu

Bugün fazla harcamalar yapabilirsiniz. Alışverişe kendinizi kaptırıp, ihtiyaç duymadığınız şeyler alabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Akrep Burcu

Arkadaşlarınızla alışverişe gideceğiniz bir gün olabilir. Fakat, tutumlu olduğunuz için fazla harcama yapmaktan kaçınabilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Yay Burcu

Bugün önemli bir karar verebilirsiniz. Karar vermeden önce, artılarını ve eksiklerini iyice düşünmenizde fayda var. Eğer dikkatlice düşünürseniz, doğru kararı verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çoğumuz için karar verme süreci zordur. Alınan karar hayatımızda var olan düzeni değiştireceği için korkarız. İnsana güvende hissettiren şey bilindik olan, tanıdık gelendir…Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨Karar verme zorluğu¨

Oğlak Burcu

Bugün stresli bir gün geçirebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıyı dinleyerek rahatlamayı deneyebilirsiniz. Kendinizi rahat bırakarak, başka şeylerle odaklanmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  İş ortamı stresin ortaya çıkmasına elverişli bir ortamdır. İş yerindeki stres faktörlerini ortadan kaldırmak için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun önerileri; ¨İş yerinde stresle nasıl başa çıkılır?¨

Kova Burcu

Gereksiz harcamalar yapıyor olabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altına almak için ihtiyacınız olan şeylerin bir listesini çıkarmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği günlük 10 ruhsal fitness egzersizlerine bir göz atabilirsiniz.

Balık Burcu

İş yerinde yaratıcılığınızı arttıracak motivasyonu arıyor olabilirsiniz. Biraz ara verip sonra tekrar düşünmeyi deneyebilirsiniz. Başka bir şeye odaklanıp, kafanızı boşaltmaya çalışabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!