Günlük burç yorumları: 3 Şubat

3 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
3 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bugünlerde zamanınızın çoğunu; fikirlerinizi kağıda dökmek ya da projeleriniz için destek toplamak için kullanmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Projelerinize destek toplamanın yollarını keşfedebilmek ya da birçok farklı konuda yeni fikirler üretmenize yardımcı olacak bir teknik için; “Her derde deva 100’lük liste

Boğa

İş hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Kariyeriniz ve maddi durumunuz için karlı bir anlaşma yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kimse, karşısına çıkan fırsatlar için önceden hazırlıklı değildir. Hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilmek için, karşınıza çıkan fırsatları hazırlıksız hissetseniz de değerlendirmeye çalışın.

İkizler

Medyadaki görünürlüğünüzü arttırmak için kullandığınız yöntemler, takipçilerinizi oldukça etkileyecek. Karşınıza çıkan uzun bir yolculuk fırsatını değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Seyahatlerinizin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak uygulamalar için; “Seyahat edenler için mobil uygulamalar

Yengeç

Eğer fazladan paraya ihtiyacınız varsa, bu konuda görüşmeler yapmak için uygun bir dönemdesiniz. Önümüzdeki hafta içerisinde, olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sürprizlerle ya da beklenmedik gelişmelerle karşılaştığınızda, altından kalkamayacağınız veya sizi strese sokacak borçların altına girmemeniz için, bütçe planlarınıza birikimlerinize de yer verin.

Aslan

Bu hafta partneriniz ve arkadaşlarınızın desteğini normalden daha çok hissedeceksiniz. Sizi seven ve destekleyen kişilere vakit ayırabilmek için, programınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinize ve sosyal hayatınıza daha çok zaman ayırabilmek için; üretkenliğini arttıracak yöntemler keşfederek, bu yöntemleri alışkanlık haline getirmeyi deneyin. Yardımcı olabilecek öneriler için; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Başak

Eğer başarınızda çalışanlarınızın da pay varsa; çabalarını fark etmek ve ödüllendirmek; üretkenliği ve çalışma isteğini arttırmanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Başarıyı ödüllendirmek, çalışanlarınızın ya da size yardımcı olanların motivasyonu üzerinde olumlu etkiler yapacaktır. Hak edene, hak ettiğini vermekten çekinmeyin.

Terazi

Eğer yalnızsanız ve aşkı bulmaya çalışıyorsanız, haftanın son günlerinde karşınıza özel birinin çıkması söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Beklediğiniz kişi karşınıza çıktığında, sizi fark etmesini sağlamak için uygulayabileceğiniz yöntemler; “Baştan çıkarma sanatı: Karşı konulmaz olmanın yolları

Akrep

Taşınmaya ya da evinizi yeniden dekore etmeye kalkışabilirsiniz. Neyse ki ailenin tüm fertleri bu kararınızı destekleyecek.

Uplifers önerisi: Eğer planınız taşınmak değil, dekorasyonunuzu değiştirmekse; “Evinizin havasını değiştirecek, masrafsız ve pratik öneriler

Yay

Eğer önemli bir anlaşmaları sonuçlandırmayı başarabilirseniz, iletişim becerilerinizin de gelişmesi söz konusu olacak.

Uplifers önerisi: İletişim becerileri dendiğinde, kendinizi daha iyi ifade edebilmek için beden dilinizi de geliştirmeniz gerekir. Beden dilinin sırlarını keşfetmek isteyenler için; “Beden diliniz ne anlatıyor?

Oğlak

Önümüzdeki hafta, saygınlığınızı arttıracak, kazançlı ve yenilikçi bir iş almanız söz konusu olabilir. Bu hafta elinizdeki işleri bitirmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Yeni projelere başlamadan önce, elinizdeki işleri daha hızlı bitirmenize yardımcı olabilecek öneriler için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Kova

Seçeneklerinizi gözden geçirebilmek için, önemli konularda karar almayı ya da planlarınızı uygulamayı, hafta sonuna kadar ertelemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sizi daha mutlu kılacak kararlar alabilmenizi sağlayacak yöntemlerden biri, seçeneklerinizin tamamını değerlendirmektir. Diğer  yöntemler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Balık

En büyük hayalinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan kararlılığa yakın zamanda kavuşacaksınız. O zaman, hiçbir şey önünüzde duramayacak.

Uplifers önerisi: Hayallerinizi gerçekleştirme yolunda daha emin adımlarla ilerlemenize yardımcı olacak bir rehber için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!