Günlük burç yorumları: 27 Kasım

Koç Burcu

Bir süredir duygularınızı ve düşüncelerinizi içinize atıyor olabilirsiniz. Bu durum sizi yorgun düşürmüş olabilir. Kendinizi toparlayıp, çevrenizdekilerle duygularınızı paylaşmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızı evinize davet ederek mutfaktaki marifetlerinizi de gösterebilirsiniz. ¨Düşük kalorili kokteyller¨ ile ¨sağlıklı aperatifler¨ hazırlayarak keyifli bir gece için hazırlık yapın.

Boğa Burcu

Sır olarak saklamanızı gerektiricek bir durum ortaya çıkabilir. Olayla alakalı her şeyi bilmiyor olabilirsiniz. Çok yakın bir zamanda hikayenin tamamı ortaya çıkabilir.

Uplifers önerisi:  100′lük Liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir. Hem yapılacaklar listesi olarak kullanabilir hem de hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda rol oynayabilir.

İkizler Burcu

Bugünlerde çok yoğun çalışabilirsiniz. Yoğunluğunuzdan dolayı yakınlarınızla aranız açılmış olabilir. Evinize çağırarak veya dışarıda buluşma teklif ederek gönüllerini alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizle bir araya gelmek için, evinizde küçük bir parti düzenleyin. Lezzetli kokteyl tarifleri için; “Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyller“

Yengeç Burcu

Bugün işinize yoğunlaşmanız gerekebilir. İş hayatınızda bir değişiklik yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu değişikliği yapmadan önce dikkatlice düşünmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Aslan Burcu

Gezegenlerin yer değiştirmesiyle beraber aşk hayatınıza yoğunlaştığınız bir hafta olabilir. Eğer bekarsanız, ilginizi çeken biriyle konuşma açmaya çalışabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Başak Burcu

Bu aralar iş yerindeki yoğunluk sebebiyle partnerinizle aranız açılmış olabilir. Şefkatli ve anlayışlı olarak aranızdaki gerginliği bitirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨ 

Terazi Burcu

Bugün rütbesi sizden daha yüksek insanlarla iletişime geçebilir, onlardan bir şeyler öğrenebilirsiniz. Size verecekleri tavsiyeleri dikkatlice dinlemeye çalışın ve hiç bir şey kaçırmamaya dikkat edin.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın“

Akrep Burcu

Bugün kendinizi sıkılmış ve stres altında hissedebilirsiniz. Etrafınızdaki olaylar sizi daraltabilir. Eğer yapmanız gerekenleri düzgünce planlarsanız gelişme kaydedebilirsiniz.

Uplifers önerisi:   İş ortamı stresin ortaya çıkmasına elverişli bir ortamdır. İş yerindeki stres faktörlerini ortadan kaldırmak için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun önerileri; ¨İş yerinde stresle nasıl başa çıkılır?¨

Yay Burcu

Önümüzdeki bir kaç hafta boyunca önceliğiniz yeni insanlarla tanışmak ve yeni projelere adım atmak olabilir. Hevesli ve neşeli olursanız karşınızdakileri etkileyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu“

Oğlak Burcu

Sıkıntılı bir kaç gün geçirmiş olabilirsiniz. Bugün oturun ve düşüncelerinizi tekrar gözden geçirin. Farklı  bir bakış açısı almak için arkadaşlarınıza danışabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği günlük 10 ruhsal fitness egzersizlerine bir göz atabilirsiniz.

Kova Burcu

Hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın ön planda olduğu bir gün olabilir. İş arkadaşlarınızla önerilerinizi paylaşarak, fikirlerinizi geliştirebilir, daha başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Balık Burcu

Hayallerinizi gerçekleştirmede zorlanıyor olabilirsiniz. Fakat, karşınıza her an yeni fırsatlar çıkabilir. Hayal kurmayı bırakmayın ve olaylara daha büyük bir çerçeveden bakmaya çalışın.

Uplifers önerisi:  Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin.¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!