Günlük burç yorumları: 25 Aralık

Koç Burcu

Yeni yıl için kafanızda değişik planlar var. Şehir kalabalığından uzaklaşıp daha sakin bir yılbaşı planı düşünüyor olabilirsiniz. 2015 yılı sizin için çok maceralı geçiyor. Hem arkadaşlarınızla hem de partnerinizle bir sürü yeni şehir ve ülke keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Boğa Burcu

2014 yılı sizin için zorlu geçmiş olabilir. Fakat, yinede yaşadıklarınıza minnettar olmalısınız. Bundan sonrası sizin için daha parlak ve güzel oluyor. 2015 yılında bütün üzüntülerinizi geride bırakıyor ve yeni bir sayfa açıyorsunuz.

Uplifers önerisi: Hayatımız iniş ve çıkışlarla doludur. Önemli olan bu anları doğru değerlendirmek ve ani kararlar vermeden doğru adımlar atabilmektir. Zor zamanlarınızda kendinize doğru soruları sormanız için; ¨Zor zamanlar kılavuzu¨

İkizler Burcu

Üzerinizde fazlasıyla baskı hissediyor olabilirsiniz. Ailenizin sizden beklentilerini karşılamak zor geliyor. Fakat aynı zamanda da onları hayal kırıklığına uğratmaktan korkuyorsunuz. Düşündüklerinizi ve hissettiklerinizi ailenizle konuşmakta fayda var.

Uplifers önerisi:  Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Yengeç Burcu

2014 yılı sizin için inişli çıkışlı geçmiş olabilir. Bugün son bir sene içinde yaşadıklarınızı ve öğrendiklerinizi düşünün. Hatalarınızı farkına varın ve durumların sizi nasıl olgunlaştırdığını görün. Bu değişiminizi ve hissettiklerinizi partnerinizle konuşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hem çevrenize katkıda bulunmak, hem de kendinizi geliştirebilmek için, soru sormaktan, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri“

Aslan Burcu

Şanslı bir gün geçiriyor olabilirsiniz. Bu şansınızı sadece kendiniz için kullanmayın. Yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım edin ve destek olun. Çevrenizdekilere karşı anlayışlı olmak ve her durumda yanlarında olmaya özen gösterin.

Uplifers önerisi:  Zor durumda olan ve yardımınıza ihtiyaç duyan yakınlarınıza yardım etmeyi ihmal etmeyin. Onlara vakit ayırarak, değerli olduklarını gösterin. “Asla pişman olmayacağınız 53 şey“

Başak Burcu

Yılbaşı planlarınız hala belirsiz olabilir. Bu durum biraz canınızı sıkıyor. Yılbaşında beraber olmak istediğiniz insanları arayarak planlarınızı netleştirebilirsiniz. Bugün geçmişe bir yolculuk yapabilirsiniz. Eski fotoğraf albümlerine bakmak sizi biraz duygusallaştırıyor.

Uplifers önerisi:  Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği günlük 10 ruhsal fitness egzersizlerine bir göz atabilirsiniz.

Terazi Burcu

Ailenizle vakit geçirmeyi özlüyorsunuz. Onları daha sık ziyaret gidebilirsiniz. Yılbaşında planlarınız ne olursa olsun sevdiklerinizle geçirmek sizin için ön planda olacak. Yakınlarınızla beraber olmak ruhunuzu dinlendirecek ve size kendinizi iyi hissettirecek.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı“

Akrep Burcu

Son bir sene içinde kendinizi çok geliştirdiniz. 2015 yılında ise bu gösterdiğiniz gelişimden verimler almaya başlıyorsunuz. Çevrenizdekiler tarafından fark ediliyor ve başarılı işlere imza atıyorsunuz. Yaratıcılığınızı hiç bir zaman arka plana atmamaya çalışın.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

Yay Burcu

İş vereniniz yılbaşı için maaşınıza zam yapabilir. Sizde bu fırsatla, partnerinize sürpriz bir tatil ayarlayabilirsiniz. Yakınlarınızla vakit geçirmeyi ihmal etmeyin. Düzenli olarak, onları ne kadar sevdiğinizi hatırlatın.

Uplifers önerisi: Haftasonu için yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz. ¨Butik oteller rehberi¨

Oğlak Burcu

Bugünü sevdiklerinizle geçirebilirsiniz. Çevrenizde biri tarafından erken yılbaşı hediyesi alabilirsiniz. Bu hediyeyi hiç beklemediğiniz bir şey olabilir. Çok mutlu bir gün geçiriyorsunuz.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı“

Kova Burcu

2015 yılıında yapmak istediklerinizi bir kağıda not alın. Sene bitmeden listedeki her şeyi yapıcağınıza dair kendinize söz verin. Eğer yapabileceğinize inanırsanız, hayalleriniz ve istekleriniz gerçek olabilir. Hayata olumlu bakmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin.¨

Balık Burcu

Bugün büyülü bir gün geçirebilirsiniz. Bütün işleriniz istediğiniz gibi kolayca hallolabilir. Ne kadar yoğun olursanız olun her zaman kişisel bakımınız ve aşk için zaman ayırabiliyorsunuz. Fakat, bu sırada arkadaşlarınızı da ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi:  Sevdiklerinizle bir araya gelmek için, evinizde küçük bir parti düzenleyin. Lezzetli kokteyl tarifleri için; “Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyller“

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!