Kendinizle iş birliği kurmak: Rüyaların anlamı

Uyumadan önce “Sevgili yüksek benliğim; yaşamımda sürekli tekrar eden duygular, düşünceler ve davranışlar için, farkında olmam gereken durumu uykuda ya da uyanık yaşantımda görmeye duymaya anlamaya niyet ediyorum” cümlesini içten ve bol bol okuduktan sonra, bilincinizi harekete geçirir ve değiştirmeniz gereken inançlarınızı fark edersiniz.

Gördüğünüz rüyaları hatırlamak kendi hayatımızın tek sorumlusu olduğumuzu kabul etmekle yakından ilgilidir. Yukarıdaki cümleyi değiştirerek herhangi bir inancınızla ilgili sorgulama yapabilirsiniz. Sadece istekli ve kararlı bir şekilde cümleyi söylemeye ve yanıtları izlemeye odaklanın, dikkatli olun ve anda kalın.

Kendinizle iş birliği kurmak: Rüyaların anlamı

Eğer kendi hayatınızı fark etmek, gerçek amacınızın ne olduğunu anlamak istiyorsanız kendinize değer veriyorsunuz demektir.

Bu cümle ile niyet ettiğiniz rüyalarınızda arınır, yardım alır ve farkında olursunuz. Niyet ettikten sonra takip eden günlerde uyurken ya da uyanık yaşantınızda uzun zamandır görmediğiniz insanlar görüyorsanız, o insanların sizin için ne ifade ettiğini, size neler hissettirdiğini sorgulamalısınız. Belki yıllar önce beklentilerinizi karşılamayan, sizi hayal kırıklığına uğratan bir arkadaşınızı gördünüz. Bu durumda sorgulayacağınız durum: etrafınızda aynı duyguyu size yaşatan kaç kişi daha var? Çoğunluktalar mı? Siz kendinizi hayal kırıklığına uğratıyor musunuz? Bu yaşınıza kadar kendinizden beklediğiniz ve gerçekleştiremediğiniz neler oldu? Neleri çok istemenize rağmen başkalarının istekleri ve beklentileri nedeni ile ertelediniz ya da iptal ettiniz? Bu soruları tüm samimiyetinizle bir aynanın karşısında gözlerinizin içine bakarak ya da bir kağıda yazarak çalışmalısınız ve şu anda gerçekleştirmesi mümkün olanları zorlamalısınız, kendiniz olmak için mutlaka hala yapabilecekleriniz vardır. Öyle olmasaydı rüyada o sembolle karşılaşmazdınız.

Kendinizle iş birliği içinde olursanız yanıtlar mutlaka gelecektir. Kendi kendinizi desteklemeniz çok önemlidir.

Kendinizle iş birliği kurmak: Rüyaların anlamı

Doğumunuzdan şu an bulunduğunuz ana kadar farkında olduğunuz ya da olmadığınız tüm durumların şifalanması ve gelişmesi için aşağıdaki telkin metnini gece yatmadan önce okuyabilirsiniz, takip eden birkaç gün sonra dinlenmiş, huzurlu kalktığınızı göreceksiniz.

Sevgili yüksek benliğim, rüyalarımda bu an bulunduğum zamandan anne karnımdaki anıma kadar olan zaman çizgimde tüm kayıtlarımın bulunduğu alana giderek şifalanmaya ve gelişmeye niyet ediyorum. Kolaylıkla ve sağlıkla o alana ulaşabilirim. Rüyalarımda bu yolculuğun güvenli ve sağlıklı olduğunu biliyorum. Yolculuk sırasında ben sadece izleyenim, olanı biteni sadece izliyorum. Orada yaşanılanları sevgi ile kabul ediyor, tüm içtenliğimle bu deneyim için teşekkür ediyorum, öğrenmem gereken inancımı fark ediyorum. Bu yolculukta ben kendimi tanıyorum, yargısız ve tercihsiz, bir başkasını izler gibi gözlemleyerek farkında olabiliyorum. Bu yolculuk keyifli bir farkındalık yolculuğu izlediğim tüm anılara beyaz bir yıldız bırakıyorum. Beyaz yıldız şifalandığımı ve iyileştiğimi bana hatırlatıyor.

Rüyalarınızı yorumlatmak ve rüyalarınızın rehberliğinde ilerlemek konusunda destek almak isterseniz [email protected]  e-mail adresinden detaylı bilgi alabilir, Instagram ve Facebook hesaplarını takip edebilir, sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Rüyaların rehberliğine izin vermek: “Rüya Çemberi”

Serap Özdağ Spiritüel Nefes Terapisti
06 Temmuz 1978 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2000 yılında Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliğinden mezun oldu. Uzun yıllar ilaç sektöründe çalıştı. İnsanların bedensel sağlığı üzerine çalışırken, ... Devam