Günlük burç yorumları: 22 Haziran

22 Haziran 2013 Günlük  Burç Yorumları
22 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde düşüncelerinizi dile getirme ve sesinizi duyurma isteğiniz artıyor. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerle yüzleşmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Belirli bir konuda sizden farklı fikirlere sahip kişilerle bir araya geldiğinizde, kendi fikirlerinizi de geliştirebilmek için onları dinleyin. Fikirlerinizi daha etkili bir şekilde ifade edebilmek için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Boğa Burcu

Bugün, partneriniz ya da iş arkadaşlarınızla fikirlerinizi paylaşırken dikkatli olun. Onları kendi tarafınıza çekebilirseniz, desteklerini alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sizinle farklı fikirlere sahip kişilerle bir araya geldiğinizde, kendinizi ifade ettiğiniz kadar onları da dinleyin. Fikirlerinizi dile getirirken, ne söylediğiniz kadar nasıl söylediğinize de dikkat edin.

İkizler Burcu

Bugünlerde, yeni bir yönde ilerlemek istiyor olabilirsiniz. Dengeyi sağlamak için biraz çaba göstermeniz gerekiyor olabilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızda herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız, öncelikle olumsuz duygularınızdan kurtulmanız şart. Pozitif olmaktan vazgeçmeyin “Geride bırakmanız gereken 10 düşünce

Yengeç Burcu

Bugünlerde, kendinizi yaratıcı şekillerde ifade edebilmek için farklı yollar deneyebilirsiniz. Bir hobinizi işe dönüştürme fırsatı bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hobiler, keyifli vakit geçirmenize ve yaratıcılığınızı beslemenize yardımcı olmalarının yanı sıra; siz kendiniz geliştirdikçe gelir kaynağına da dönüşebilir. Hobilerinize zaman ayırın. “Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın

Aslan Burcu

Bugün, içinize dönmek ve kendinizi dinlemek için ideal bir gün. Biraz yalnız zaman geçirmek yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Stresten kurtulabilmek, rahatlayabilmek ve dinlenebilmek için, kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Yalnızlığın keyfini sürebilmenize yardımcı olacak öneriler için; “Yalnız kalmanın tadını çıkarın

Başak Burcu

Hedeflerinize ulaşmak için, belirli değişiklikler yapmanız gerekebilir. Farklı bir yönden ilerlemeniz gerekiyorsa, pozitif kalmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Hayat sizi farklı bir yöne doğru sürüklediğinde, geçmişte attığınız adımların hiçbirini vakit kaybı olarak görmeyin. Bunun yerine, her birini tecrübe olarak değerlendirin ve gereken dersi alın.

Terazi Burcu

Bugünlerde ürettiğiniz fikirleri yeni fırsatlar üretmek için değerlendirebilirsiniz. Harekete geçerken plan yapmayı ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Plan yapmak, ilerlediğiniz yolda sonraki adımları görebilmenize yardımcı olan bir yol haritası gibidir. Başarıya ulaşmanızı sağlayacak bir plan yapabilmek için; “Başarıya ulaşmanın yolları

Akrep Burcu

Bugünlerde yaratıcı fikirler üretebilmek için, farklı kişilerle fikir alışverişleri yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi geliştirebilmek için, farklı görüşlerden kişilerle fikir alışverişleri yapmayı ihmal etmeyin. Farklı bir bakış açısı, fark edemediğiniz şeyleri görmeniz konusunda yardımcı olabilir.

Yay Burcu

Bugünlerde, vaktinizi, yeni adımlar atmaktansa uzun vadeli hedeflerinizi gözden geçirmek ve hayatınıza yeni bir yön çizmek için kullanmak yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Hayat akıp giderken, zaman zaman durmak; dinlenmenize ve bulunduğunuz yeri daha iyi görmenize yardımcı olur.  Ancak almanız gereken dersi aldıktan sonra, derin bir nefes alarak yaşadığınız ana dönmeyi ihmal etmeyin. “Durun ve sadece nefes alın

Oğlak Burcu

Bugün partnerinizle, yakınınızla ya da arkadaşınızla anlaşamadığınız bir konuda orta yolu bulmak için bir fırsatını olabilir.

Uplifers önerisi: Herhangi bir anlaşmazlığı çözüme ulaştırabilmek için, kendinizi ifade ederken karşı tarafı da dinlemeyi ihmal etmeyin. Kuracağınız diyaloğu şekillendirmenize yardımcı olacak öneriler için; “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Kova Burcu

Bugünlerde, yakınlarınızla kurduğunuz ilişkileri gözden geçirip, ilişkinin size getirdikleri ve sizin ilişki için gösterdiğiniz çabaları dengelemenin bir yolunu arayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha mutlu bir yaşam sürebilmek için, size engel olan, sizi zorlayan ve sürekli sizden bir şeyler alan kişileri hayatınızdan uzaklaştırın. “Hayatınızdan çıkarmanız gereken kişiler listesi

Balık Burcu

Eğer birileriyle hararetli bir şekilde tartıştığınız bir konu varsa; konudan sapmamak ve duygularınızdan etkilenmemek yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Önemli bir konuda karar almanız gerektiğinde, mantığınız kadar duygularınızı da dinleyin. Ancak duygular, sömürülmeye açık olduğundan, duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermeyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!