Günlük burç yorumları: 19 Ocak

19 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
19 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bugün söyleyecekleriniz ve söyleme şekliniz, büyük bir ilerleme kaydetmenizi sağlayabilir. Sözcükleriniz önem kazanacak.

Uplifers önerisi: Sahip olduğunuz fikirler kadar, onları nasıl ifade ettiğiniz de önemlidir. Aklınızdakileri paylaşmadan önce, fikirlerinizi en anlaşılır şekilde aktarmanın yolları üzerine düşünmek için zaman ayırın.

Boğa

Bugün, maddi durumunuzla ilgili yeni düzenlemeler yapmanız için oldukça uygun. Yeni bir yatırım planı hazırlamanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni yatırımlar yapmayı planlıyorsanız, yatırım yapmayı düşündüğünüz sektörle ilgili yeterli araştırmayı yaptığınızdan emin olun. Risk alın, ancak bilinçli ve akıllıca.

İkizler

İşinizle ilgili toplantılara önem vermeniz gereken bir gündesiniz. Yeni ve sürpriz bir isimle çalışmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Tüm haftasonunuzu çalışarak geçirmek istemiyorsanız, daha verimli çalışmanın yollarını ayırın.

Yengeç

Beklenmedik değişimlere hazır olun. Kariyeriniz etrafında yoğunlaşacak bu dönüşümlerle birlikte, bir terfi durumu söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Hayat sürprizlerle dolu ve aslında karşınıza çoğu zaman mutluluk verici şeyler çıkarıyor. Asla umutsuzluğa kapılmayın ve yaşadığınız hayatın tadını çıkarın.

Aslan

İlginç ve yaratıcı konularda işbirlikleri ve fikir alışverişleri için uygun bir gün. Etki alanınızı genişletmek için ideal bir zaman.

Uplifers önerisi: Yeni ve parlak bir fikriniz varsa, fikir alışverişi yapacağınız kişilerin güvenilir olmasına önem verin. Hedeflerinizi ne kadar çok paylaşırsanız, ulaşma şansınızın o kadar azalma ihtimalinin olduğunu da aklınızdan çıkarmayın. “Hedeflerinizi kendinize saklayın

Başak

Kariyer planlarınızla ilgili ilgi toplamak ya da yatırımcıların beğenisi kazanmak için uğraşabilirsiniz. İlgi üzerinizdeyken, bu fırsatı değerlendirmeye bakın.

Uplifers önerisi: İlgi ne kadar üzerinizde olursa olsun, siz sahip olduğunuz potansiyeli dışarı çıkarmadıkça, çevrenizdekileri etkilemeniz mümkün olmaz. Kendinize güvenin.

Terazi

Atılgan ve maceracı hissedebileceğiniz bir gün. Partnerinizle beraber egzotik bir yolculuğua çıkmak isteyebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın.

Uplifers önerisi: İhtiyacınız olan şey egzotik bir tatilse, Havana’yı seçenekleriniz arasına alabilirsiniz.

Akrep

Kendinizi sıkça sorguladığınız bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Hayal gücünüzü yeni deneyimlere açarak, rahatlığa kavuşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Böyle bir dönemde, iç dünyanızla arasındaki iletişiminizi geliştirmek, aradığınız cevapları bulmanıza yardımcı olacaktır. “Zor zamanlar kılavuzu

Yay

Bugün yaratıcı bir moddasınız. Partnerinizle birlikte yeni deneyimler yaşamanız, ilişkinizi sağlamlaştırabilir.

Uplifers önerisi: İlişkinize ve cinsel hayatınıza hareket katmak ve bağlarınızı sağlamlaştırmak için farklı felsefelerden ilham alabilirsiniz.

Oğlak

Üretken bir gününüzdesiniz, özellikle eviniz konusunda. Mobilyalarınızı tekrar düzenlemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinize havasını değiştirmenize yardımcı olacak pratik öneriler için; “Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler

Kova

Fikirlerinizi paylaşmak isteyeceksiniz. Kıvrak zekanız sayesinde yapacağınız akıllıca yorumlar, çevrenizdekileri şaşırtmanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: İnandığınız fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Pratik zekanız ve donanımınız, size insanları etkileme şansını veriyor.

Balık

Ailenizin finansal durumuyla ilgili sorunlarıyla uğraşıyor olabilirsiniz. Bazı düzenlemeler yapmanın sandığınızdan çok daha kolay olduğunu görmek sizi şaşırtabilir.

Uplifers önerisi: Maddi olumsuzlukların üstesinden gelmek, aslında sandığınız kadar zor değil. Birkaç küçük düzenleme ve küçük değişiklikler, tasarruf yapmanıza yardımcı olacaktır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!