Günlük burç yorumları: 17 Şubat

17 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Son birkaç aydır beklediğiniz kadar hızlı gelişme kaydedemmiyor oluşunuz canınızı sıkıyor olabilir. Planlarda değişiklik iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: Canınız sıkılıyorsa ya da kötü hissediyorsanız, biraz ara verip keyfinizi yerine getiren bir şeyler yapın. Önerimiz; “Mutlu eden filmler: Validation

Boğa

Kariyeriniz yükselişte. Sonuçlandırmanız gereken anlaşmalar varsa, bu hafta içinde tamamlamaya özen gösterin.

Uplifers önerisi: Verimli çalışmak, hedeflerinize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bir göz atmanızda fayda var; “Daha verimli çalışmanın yolları

İkizler

Kariyerinizde ilerlemeniz söz konusu, ancak bu hafta içinde hızlı kararlar alıp çabuk hareket etmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Önemli kararlar almanız gereken bir süreçten geçiyorsanız, bu süreçte size yardımcı olabilecek öneriler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Yengeç

Hafta başında Satürn’ün ilerleyişe geçmesiyle, iş ya da aşk hayatınızdaki en önemli ilişkinizin gelişim göstermesi söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: İlişkinizin sağlıklı bir şekilde gelişebilmesi ve beklentilerinizi karşılayabilmesi için; “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Aslan

İşbirlikleri için oldukça uygun bir zaman. İş konusundaki fikirlerinizi tartışmak için birini bulmaya çalışın. Zamanlamanız harika olacak.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi daha kolay sınayabilmeniz ve gözünüzden kaçabilecek detaylara dışarıdan bakabilmenize yardımcı olması için, güvendiğiniz kişilerle fikir alışverişleri yapmaktan çekinmeyin.

Başak

Geçen haftaki yeni ay, size bir çok yeni görev ve sorumluluk getirmiş olabilir. Aralarından bir tanesi, sizi farklı bir yerlere getirebilir.

Uplifers önerisi: Sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirebilmeniz için, başarılı insanlar hakkında yapılan araştırmaların sonuçlarına göz atmak isteyebilirsiniz; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Terazi

Önümüzdeki bir aylık dönemde, görevlerinizin detaylarını algılayabilmek için sonuna kadar gitmekten çekinmeyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Görevlerinizi sizden beklenilen şekilde yerine getirebilmek için, yeterli araştırmayı yaptığınıza emin olun. Ancak ilerleyebilmek için, bu süreci takıntı haline getirmeyin ve mükemmeliyetçi olmayın.

Akrep

Eski aşklarınızdan biri yeniden alevlenebilir. Bir araya gelmenin mümkün olup olmadığını gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Biriyle buluştuğunuzda, karşınızdakinin farkında olmadan yaptığı bazı mimik ve hareketler, size karşı nasıl hissettiği hakkında ipuçları verebilir. “Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Yay

Hayalinizdeki evi bulduğunuzu düşünüyor olsanız da, imza atmak için bir ay daha beklemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatınızla ilgili önemli adımlar atarken, anlık heyecanlara kapılıp hızlı kararlar vermeyin.

Oğlak

Hayatınızın herhangi bir alanıyla ilgili, beklemekte olan planlarınızı harekete geçirebilirsiniz. Planlarınızdan biri, umduğunuzdan daha çok para getirebilir.

Uplifers önerisi: Planlarınızın başarıyla sonuçlanabilmesi için, aklınızda bulundurmanızda fayda var; “Başarıya ulaşmanın yolları

Kova

Bir süredir yeni bir iş ya da yeni müşteriler için yapıyor olduğunuz görüşmelerde, bu hafta yeni gelişmeler söz konusu  olabilir.

Uplifers önerisi: Emek verdiğiniz herhangi bir iş beklediğiniz sonuçları vermezse, kaygılanıp inancınızı yitirmeyin. Yolunuza sabırla devam edebilmenize yardımcı olacak öneriler için; “Başarısız olma kaygısı

Balık

Zaman ya da kaynak yetersizliği nedeniyle ertelediğiniz yaratıcı bir projeyi yeniden hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Bu kez işler yolunda gidecek gibi görünüyor.

Uplifers önerisi: Daha önce yaşadığınız olumsuz sürecin, kendinize olan inancınızı yitirmenize ya da umutsuzluğa kapılmanıza sebep olmasına izin vermeyin. “Kendimize olan inançsızlığımız

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!