Günlük burç yorumları: 14 Mayıs

14 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
14 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Finansal aktiviteleriniz bugünlerde sonuç vermeye başlayabilir. Bu süreçte planlarınızın ne şekilde ilerlediğiniz görebilmek için, daha kontrollü olun.

Uplifers önerisi: Başarılı bir plan, hedefinize ulaşma yolunda her adımınızda size yol göstermelidir. Başlangıçtan sonuç aşamasına kadar size yardımcı olacak bir plan hazırlayabilmek için; “Başarıya ulaşmanın yolları

Boğa Burcu

Bugün, işle ilgili bağlantılarınızı değerlendirmek için uygun bir gün. Doğru hamleleri yapabilmek için, gözünüzü ve zihninizi açmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Tanışacağınız her yeni kişi, size bir şeyler katacaktır. Ancak sizi üzen, yıpratan ya da size zarar veren kişileri hayatınızdan çıkarmanızda fayda var. “Yaşamınızı sadeleştirerek mutlu olmanın 50 yolu

İkizler Burcu

İşinizle ilgili bazı beklentileriniz, dilediğiniz şekilde gelişmeyebilir. Düşüncelerinizi ifade etmenin farklı yollarını arayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dilediğiniz şekilde sonuçlanmayan konular için geç kaldığınızı düşünmek yerine, planınızda gerekli değişiklikleri yaparak ilerleyin. Başarıya ulaşabilmek için; “Geride bırakmanız gereken 10 düşünce

Yengeç Burcu

Daha önce aklınıza gelmeyen ya da ilginizi çekmeyen konularda bilgi edinmeye başlayabilirsiniz. Bu durum kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Daha üretken ve başarılı bir hayat sürebilmek için, donanımlı olun. Hayatınızı olumlu yönde değiştirecek öneriler için; “Hayatınıza yatırım yapın

Aslan Burcu

Bugünlerde yeni belgeler hazırlıyor ya da güven tazelemek için eski belgelerin üzerinden geçiyor olabilirsiniz. Yeterince dikkatli ve açık olduğunuzdan emin olun.

Uplifers önerisi: Yapacağınız işte ya da kuracağınız ilişkilerde güven sağlayabilmek için, yeterince açık olun ve kendinizi en iyi şekilde ifade edin.

Başak Burcu

İş yerinde işleriniz iyi gidiyor olabilir. İlişkinizde de aynı başarıyı yakalayabilmek için, partnerinizi belirli konularda ikna etmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Partnerinizle ilişkinizi geliştirebilmek için, sağlıklı şekilde iletişim kurmanın yollarını öğrenin. İlişkinizi geliştirmenize yardımcı olacak öneriler için; “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Terazi Burcu

Bugünlerde meditasyon ya da yoga gibi konularda bilgi sahibi olmak, zihninizi açmanıza ve kendinizi bulmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Meditasyon ve yoga farkındalığınızı arttırırken, iç dünyanızı keşfetmenize ve huzuru yakalamanıza da yardımcı olur. “Stresten arınmak için: Meditasyon

Akrep Burcu

Bugünlerde yaratıcılığınızı etkin şekilde kullanabiliyor olsanız da, büyük kurumlarla çalışmak sizi zorlayabilir.

Uplifers önerisi: Yaratıcılığınızı, yapacağınız işleri göz alıcı şekilde sunabilmek için kullanmayı deneyin. Yaratıcı olmaktan vazgeçmeyin, uymanız gereken kuralların da dışına çıkmayın.

Yay Burcu

Venüs’ün etkisiyle, duygusal ve romantik konularda kendinizi biraz daha yumuşatabilirsiniz. Ancak alacağınız sonuçlar kafanızı karıştırabilir.

Uplifers önerisi: Mutlu bir ilişki sürmenin yolu, partnerler arası ilişkinin en sağlıklı şekilde kurulmasıyla mümkündür. Önemli olan, kişiliğinizi değiştirmeden bakış açınızda gereken değişiklikleri yapabilmektir; “İyi bir ilişkinin formülü

Oğlak Burcu

Yaşadığımız çağda aradığınız bilgiye ulaşmanız her ne kadar kolay olsa da, sağlıkla ilgili konularda öneri aldığınız kaynakların güvenilirliğinden emin olmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Sağlıklı olmak, en büyük hazinemiz. Siz siz olun, sağlığınızla ilgili önemli konularda profesyonellere danışmayı ihmal etmeyin.

Kova Burcu

Finansal konularda karışıklıklar söz konusu ise, herhangi bir adım atmadan önce biraz düşünmeyi ihmal etmeyin. Gerekli gördüğünüz yerde yardım istemekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Daha başarılı ve üretken bir yaşam sürebilmek için, ihtiyacınız olan konularda dışarıdan yardım almaktan çekinmeyin. “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Balık Burcu

Bugünlerde yakınlarınızın sevgisi ve sıcaklığı üzerinizde olacak. Geçmişte çözemediğiniz konular varsa, geri dönüp bakmak yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Daha mutlu bir yaşam sürebilmek için, geçmişle ilgili sorunlarınızı çözmeyi ihmal etmeyin. Geçmişteki problemlerin size yük olmasını önlemek için, kendinizle barışın. “Mutluluk manifestosu

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!