Türkiye’nin en popüler Instagram fotoğrafçıları ve çektikleri harika kareler

İtiraf edelim hepimiz Instagram’a bayılıyoruz! Günde en az 10 defa kontrol ettiğimiz haber kaynağına güzel fotoğraflar düştükçe bizi mutlu eden bu mobil mecra, birbirinden şahane yeteneklere de ev sahipliği yapıyor. İşte çektikleri muhteşem kareleri görür görmez “Takip et” butonuna basmak isteyeceğiniz Türkiye’nin en popüler Instagram fotoğrafçıları ve çektikleri harika kareler:

Mustafa Seven / @mustafaseven

Mustafa Seven, ünü Türkiye sınırlarını çoktan aşmış bir Instagram fenomeni. Uzun yıllar yazılı basında foto muhabiri olarak çalışan Seven, bugünlerde fotoğraf eğitimleri veren bağımsız bir fotoğrafçı. Özellikle siyah beyaz çalışmalarına bayıldığımız Mustafa Seven’i takip listenize eklemelisiniz.

#Istanbul #StoryofIstanbul

Mustafa Seven (@mustafaseven) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ali Aşılı / @aliasili

Diyarbakır’da yaşayan fotoğrafçı Ali Aşılı, Doğu ve Güneydoğu bölgelerindeki yaşamlardan ve eşsiz coğrafyadan sahici kesitler sunuyor.

Mutlu pazarlar, happy sundays 💙 Koçerler, Nomads Batman 💙

Ali Aşılı (@aliasili) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bihter Tekin / @bihterelis

Instagram’ın en popüler kadın fotoğrafçılarından olan Bihter Tekin’in rengarenk kareleri adeta bir şeker dükkanını andırıyor!

#karaköy #istanbul 💙💖💚

@bihterelis tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Çiler Geçici / @audiosoup

Instagram’da life-style fotoğrafçılık denilince akla hemen Çiler Geçici’nin adı geliyor. Muhteşem seyahat ve yemek fotoğrafları çeken Çiler Geçici’nin ayrıca @İstanbulcity adında bir hesabı daha var.

🚶🏻🎈 @istanbulcity

Çiler Geçici (@audiosoup) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Önder Türkmen / @onthere

Kendisini amatör bir gezgin ve fotoğrafçı olarak tarifleyen Önder Türkmen, bir moda bloggerı olan eşi Bianca ile birlikte çıktığı seyahatleri muhteşem kareleri dönüştürüyor.

Just close your eyes… Where you wanna be right now? 💜 #provence #France

Onder Turkmen (@onthere) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ezgi Polat / @ezgipolat

Berlin’de yaşayan bir Türk fotoğrafçı olan Ezgi Polat, profesyonel bir fotoğraf sanatçısı. Genelde stil, moda ve sanat ağırlıklı çalışmaları bulunan Polat’ın Instagram’da paylaştığı doğal kareler de özellikle kreatif bünyelerin takibinde.

Sefa Yamak / @sefayamak

Instagram’da doğa ve insan temali fotoğrafları görmekten keyif alıyorsanız, profesyonel fotoğrafçı Sefa Yamak’ı mutlaka takibe almalısınız.

#lifeinkars #kars 2015

Sefa Yamak (@sefayamak) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

İlkin Karacan / @ilkinkaracan

Aslında bir film yönetmeni olan İlkin Karacan çektiği birbirinden güzel kareler nedeniyle Instagram’ın en popüler simalarından biri oldu. Aynı zamanda Sony Türkiye’nin de marka elçisi olan Karacan’ın çektiği en güzel karelerden bazıları aşağıda:

 

İlginizi çekebilecek diğer içerikler:

Sosyal medyada pozitif mesajlar daha hızlı yayılıyor

En çok tercih edilen fotoğraf düzenleme uygulamaları

İstanbul’da görülmesi gereken yerler ve fotoğraf durakları

Köpekle dostluk yaşayan çocuğun harika fotoğrafları

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!