Mart 2023’te hangi burç neyi manifest etmeli?

Astrolojiye göre 2023 Mart ayı, tüm burçlar için tezahür etme zamanı! Büyük bir değişimin, dönüşümün başladığı, uzun bir döngünün tamamlandığı ve hem kişisel hayatımızda hem de dünya genelinde yepyeni bir kapının aralandığı bu dönem, niyetleri belirlemek için de ideal bir zaman. Manifesting yapmaya başlamak için en doğru zamanı beklemeye karar verdiyseniz, Mart ayı harika bir başlangıç zamanı olabilir. Neden mi? Bakın, bu ay neler oluyor…

Merkür, 7 Mart’taki Başak dolunayının teması olan sezgiyi mantıkla harmanlayarak 2 Mart’ta Balık burcuna doğru ilerliyor. Satürn, 7 Mart’ta Balık burcunda yeni bir 2,5 yıllık döngüye başlıyor ve hayallerimizi gerçeklikle birleştiriyor. Venüs, taahhütlerimizi ve yaratıcılığımızı artırarak 16 Mart’ta Boğa’ya geçiş yapıyor. Ayın 20’sinde ise Merkür’ün Koç burcunda ateşlenmesinden sonraki gün, yani Bahar Ekinoksu ile aynı gün; Güneş, Koç burcuna ilerliyor. 21 Mart’ta Koç burcunda meydana gelen yeni ay, bizi yeni mevsimsel vizyonlar yaratma konusunda teşvik ediyor. Dönüştürücü Pluto, 23 Mart’ta Kova burcuna geçerek teknoloji ve politikayı geliştiriyor. Mars ise 25 Mart’ta Yengeç burcuna girerek bizi duygusal olarak ifade edebilir hale getiriyor. Yani, neredeyse yaşamımızın her alanında yaşanacak pek çok gelişme bizi bekliyor. Peki, hangi burç için hangi temalar daha baskın oluyor? İşte cevaplar ve manifest etmeye başlamanız için işinize yarayacak ipuçları:

Koç: ‘İşimi severek yapıyorum’

İş başka, eğlence başka… Değil! Koç burçları için iş ve eğlence iç içe giriyor; yani işinizden ciddi anlamda keyif almaya, çalışırken eğlenmeye başlayabilir, üstelik gerçek zanaatınızı da gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak, söz konusu otorite olduğunda duygusal bir ikilem de ufukta. Ani, beklenmedik gelişmeler, sizi yeni yaklaşımlar benimsemeye yönlendirebilir.

Boğa: ‘Etrafımdaki insanlarla uyumlu ve mutluyum’

Etrafınızda harika insanlar var; muhtemelen sayılamayacak kadar çok! Sizin için hayat, ilişkiler ve aşk, duyguyu yaşadığınız anda kiminle olduğunuzla ilgili. O yüzden kalp kırmamaya dikkat edin ama kendi günlük akışınızda kendinizle de ne kadar iyi olduğunuzu unutmayın.

İkizler: ‘Derin bir bağlılıkla sarılmış aşk içerisindeyim’

Arzularınız ve gerçeklik arasında bir denge kurmanız şart; bu yüzden romantiklik çıtanızı çok yükseğe çıkarmayın. Kendinizi ifade etmekte bazen zorlanabiliriz, ancak ilişkinizi ilerletmek konusunda bu, oldukça önemli. Özellikle ayın sonu, daha derin bir bağlılığın sinyallerini veriyor.

Yengeç: ‘Birikimlerimin karşılığını alıyorum’

‘Sakla zamanı, gelir zamanı’ derken harcama zamanı gelmiş olabilir. Kendinizi genellikle aşırı tutumlu biri olarak tanımlıyor olsanız da zor zamanlara karşı yaptığınız birikimlerinizden kendinizi mutlu edecek bir bütçe ayırabilir, kendinizi ödüllendirecek bir hediye ile birikimlerinizi kutlayabilirsiniz.

Aslan: ‘Hayallerimi yaşıyorum’

Kozmos, sizi daha önce yakınlaştığınız ama hiçbir zaman tam olarak elde edemediğiniz bir hayalinizle aynı hizaya getiriyor. Kalbinize oturan bu umut, artık gerçekliğiniz olabilir, çünkü önümüzdeki haftalar evrenden arzulu bir şekilde hediyeler istemek için harika zamanlar…

Başak: ‘Doğru iletişim kurarak kazanıyorum’

Bu ay sizin için biraz iniş-çıkışlı olabilir; ancak her şeye rağmen ilerlemeye devam ediyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey: Etkili iletişim. Doğru bir iletişim ile büyük kazanımlar elde edebilirsiniz. Ayrıca, güçlü iletişiminiz sayesinde uzun vadeli yaratıcı finansal kararlarda farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Terazi: ‘Kalbimin rehberliğine izin veriyorum’

Sonsuz olasılıklara açık olmak için bu ay rehberlik görevini kalbinize bırakabilirsiniz. Başta garip hissettirse de ne kadar tatmin edici olduğunu fark ettiğinizde adeta ruhunuza bir ilaç gibi gelecek. Sevginin sizi iyileştirmesine izin vererek yoğun zamanları atlatabileceksiniz.

Akrep: ‘Kendim olmaya cesaret ediyorum’

Kendinizi bu ay güç değişimlerine hazırlamanızda fayda var; çünkü ileriki zamanlarda kendinizi tutkulu benliğinizi hissederken bulacaksınız. Kendinizi gerçek anlamda hissetmeye başlayacak özellikle romantik yaşamınızda öz güvenli olmanızın bir sonucu olarak büyük riskler almayı düşüneceksiniz.

Yay: ‘Etrafımdaki insanlarla yükseliyorum’

Yeni bir network kurmanın zamanı gelmiş olabilir; çünkü bu ay etrafınızdaki yeni insanlar sizi kariyerinizdeki zirveye yakınlaştırabilir. Markanızı, işinizi büyütmek, ürünlerinizi, hizmetlerinizi bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız sosyal medyadaki influencarlardan destek almayı düşünebilirsiniz. Hatta, siz de kendinizi internette tanıtmaya başlayabilir, yeni bir fenomen olabilirsiniz.

Oğlak: ‘Yeni yerimde mutluyum’

Planlarınız arasında bir yer değişikliği varsa, Mart ayı ihtiyaç duyduğunuz dönüşümü sizi getirebilir. Yeni bir ev, yeni dekorasyon, yeni eşyalar ve yepyeni bir bakış açısı ile kendinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Lüks seçimler, sofistike tercihler, estetik bir yaklaşım ile kendi ideal yaşam alanınızı yaratabilirsiniz.

Kova: ‘Kendimi ve ihtiyaçlarımı koruyorum’

Verici bir kalbe sahip olmak ve başkalarına yardım için can atmak sizin en büyük özelliklerinizden biri olsa da başkalarına yardım etmek isterken kendi finansal sağlığınızı tehlikeye atmamalısınız. Cömert bir ruh olsanız da kendi birikimlerinize ve ihtiyaçlarınıza da önem vermeli; başkalarının açık elliliğinizden faydalanmasına izin vermemelisiniz.

Balık: ‘Finansal olarak iyileşiyorum’

Jüpiter’in yolunuza finansal başarı ve özgürlük getirdiği bu ay şansı hissetmeyi bekleyin, finansal olarak büyük bir rahatlama yaşamak üzeresiniz. Arkadaşlarınız, ilerlemenize ve yaşayabileceğiniz parasal sıkıntılardan kurtulmanıza yardımcı olacak, onlara nezaket ve sevgiyle karşılık vermenizde fayda var.

Baharın habercisi, umudun, güneşin, güzel haberlerin, doğanın uyanışının zamanı Mart ayında değişime, dönüşüme, iyileşmeye izin vererek kendi yolunuzu aydınlatabilirsiniz.

2023 yılına ait daha fazla astroloji yazısı için tıklayabilirsiniz:

Kaynak: brit.co

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!