Günlük burç yorumları: 9 Ocak

9 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları
9 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç

Kariyerinizle ilgili bir değişiklik söz konusu olabilir. Eğer hemen karar vermek durumundaysanız, sonuçları kalıcı olabileceğinden, seçeneklerinizi iyi değerlendirin.

Uplifers önerisi: Herhangi bir konuda karar almadan önce, olasılıkların hepsini gözden geçirerek; adımlarınızı ulaşmak istediğiniz hedefler doğrultusunda atın.

Boğa

Bugünlerde yapacağınız seçimlerin önemini, zaman geçtikçe ve sonuçları gözle görülür hale geldikçe daha iyi anlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Bugün atacağınız her adım, geleceğinizi şekillendirir. Önemli olan, en büyük adımı atmak değil, kendinizi iyi hissetmek için göstereceğiniz kararlı çabadır.

İkizler

Bugünlerde kendi projelerinize gömülmüş durumdasınız. Bu dönemde yapacağınız seçimler, uzun vadeli etkiler yaratacak.

Uplifers önerisi: Eğer ulaşmak istediğiniz şey “başarı” ise, uygulayacağınız yöntemleri iyi seçmelisiniz.

Yengeç

İlişkiniz istemediğiniz bir değişim sürecine girebilir. İlerlemeyi seçtiğiniz yolda bıraktığınız izler, ilerde size bu dönemi hatırlatacak izler olacak.

Uplifers önerisi: İlişkinizin belli bir süredir devam ediyor olması, her zaman mutluluğu bulduğunuz anlamına gelmez. Belirli aşamalarda kendinize gerçekten mutlu olup olmadığınızı sormalısınız.

Aslan

Tecrübeleriniz ve uzmanlığınız başkalarına yol gösterecek. Kalıcı bir etki bırakmanız söz konusu olduğundan, vereceğiniz izlenime dikkat edin.

Uplifers önerisi: İlk izlenim, ikinci kez elde edemeyeceğiniz bir şanstır. Özellikle sizin deneyiminize ihtiyaç duyan kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakmaya çalışarak, değerinizi arttırın.

Başak

Bugünlerde  hayal gücünüz çok yüksek. Yaratıcılığınızı, kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz bir projeye başlamak için kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Keyif aldığınız uğraşlar ya da hobiler; hem yaratıcılığınızı gösterebilmenizi, hem de kendinizi özgürce ifade edebilmenizi sağlar.

Terazi

Gayrimenkul yatırımı yapma ihtimaliniz olan bu süreç oldukça heyecanlı geçecek. Bu alanda yapacağınız her araştırma işinize yarayacaktır.

Uplifers önerisi: Konuyla ilgili araştırmalarınızı yaparken, ilginç ve şaşırtıcı örneklere de göz atmak isteyebilirsiniz. “Şaşırtıcı yaşam alanları

Akrep

Eğer bir araştırma projesinde görevliyseniz, oldukça başarılı olacaksınız. Yeni keşifler yapmanız ve projeyi geliştirmeniz mümkün.

Uplifers önerisi: Araştırmalarınızın daha verimli ilerlemesi ve başarılı sonuçlar verebilmesi için; soru sormaktan, bilmediklerinizi öğrenmeye çalışmaktan ve elinizdekileri kurcalamaktan çekinmeyin.

Yay

Geleceğinizi ilgilendiren herhangi bir yatırım ya da planlama için doğru bir gün. Dışarıdan görüş almak işinize yarayabilir.

Uplifers önerisi: Geleceğinizi güvenceye alabilmek için yapabileceğiniz yatırım, sadece maddi yatırımlardan ibaret değil. Uzun vadede sizi mutlu ve zengin kılacak öneriler için; “Hayatınıza yatırım yapın

Oğlak

Bugün kendiniz oldukça güçlü hissediyorsunuz. Geleceği düşünerek dikkatli adımlar atarsanız, kendinize ulaşılabilir hedefler koyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sahip olduğunuz gücü doğru yönlendirebilmek için öneriler; “Hayatımızın kumandası bizde

Kova

Yeni bir başlangıç ya da projelerinizi sonuçlandırmak için doğru bir zaman. Eğer bilinçli ve yerinde kararlar almayı başarabilirseniz, geleceği daha net göreceksiniz.

Uplifers önerisi: İşe başlamadan önce yapacağınız planlama, hedeflerinize ulaşabilmeniz yolunda ne kadar etkiliyse; işinizi nasıl sonuçlandırdığınız da bir o kadar önemli. Her durumda kendinizi ve çevrenizdekileri tatmin edebilmek için elinizden geleni yapın.

Balık

Popüler aktivitelerin aranılan isimlerinden olacaksınız. Bunu hakettiğinizi göstermek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Uplifers önerisi: Katıldığınız aktiviteden keyif almaya bakın. Çevrenizdekileri eğlendirmenin en kolay ve zahmetsiz yolu budur.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!