İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?

Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. İlişkinizin bir süredir devam ediyor olması, her zaman mutluluğu bulduğunuz anlamına gelmiyor maalesef. Peki gerçekten mutlu olup olmadığınızı nasıl anlayacaksınız?

Uplifers olarak, hislerinizi ve ilişkinizi gözden geçirmenize yardımcı olabilecek maddelerle karşınızdayız. İşte mutluluğunuzun ve doğru yolda olduğunuzun kanıtları;

İyi hissediyorsanız

Eğer birlikteliğiniz size iyi hissettiriyorsa ve partnerinizin sizin için doğru kişi olduğuna inanıyorsanız; mutlu bir ilişkiniz var demektir.  Eğer onu düşündüğünüzde karnınızda kelebekler uçuşuyorsan, doğru yoldasınız.

Beraber vakit geçirmek için sabırsızlanıyorsanız

Beraber geçireceğiniz vakti çok önceden planlıyorsanız, onu göreceğiniz zaman heyecanlanıyorsanız ya da buluşmak için sabırsızlanıyorsanız; aradığınız mutluluğu bulmuş olabilirsiniz.

Sevgilinize saygı duyuyorsanız

İlişkinizin temel taşlarından biri karşılıklı saygı mı? İlişkinize gereken özeni gösteriyor musunuz? Bu mutlu olduğunuzun en iyi göstergelerinden biri. Eğer saygıyla ilgili bir sorununuz yoksa, her şey yolunda.

Sürekli ondan bahsediyorsanız

Durmadan sevgilinizden bahsediyor, herkese ne kadar iyi vakit geçirdiğinizi anlatıyorsanız ve onunla gurur duyuyorsanız; bu ilişki sizi mutlu ediyor demektir.

Birlikte Olduğunuz Kişiden Memnun musunuz?
Birlikte Olduğunuz Kişiden Memnun musunuz?

Fikirlerine önem veriyorsanız

Kararınızı vermiş olsanız bile sevgilinize danışmanız ya da söyleyecek bir şeyleri varsa duymak istemeniz;  sevgilinize değer verdiğinizi gösterir. Yoksa neden fikirlerine değer veresiniz ki?

Garipliklerine aldırış etmiyorsanız

Herkesin garip davranışları, kendine has ilginçlikleri vardır. Eğer sevgilinizin başkalarına garip gelen davranışlarını önemsemiyor, hatta onları sevimli buluyorsanız, mutlusunuz demektir. Zaman zaman sizi sinirlendiriyor olabilir, ancak kişiliğinin bir parçası olan şeyler sizi etkilemiyorsa, bu iyiye işaret.

Ayrılmayı düşünmüyorsanız

Eğer ilişkinizde mutluysanız, gelecekle ilgili planlarınızın arasında ayrılmak yoktur. Eğer onsuz olmayı aklınızın ucundan bile geçirmiyorsanız, bu mutlu olduğunuzun ve ilişkinizi sürdürmek istediğinizin göstergesi.

Kaybetme korkusuyla hareket etmiyorsanız

Kendinize ve partnerinize ilişkiniz konusunda yeterince güveniyorsanız; onunla tartışmak, yanında sarhoş olmak ya da kontrolünüzü kaybetmek gibi şeyler sizi korkutmaz. Güvenebileceğiniz ve yanında rahat olduğunuz birini bulmak çok zor. Stresli ve sıkıntılı zamanlarda da sizden uzaklaşmıyorsa, onun da sizin kadar mutlu olduğuna emin olabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!