Günlük burç yorumları: 9 Nisan

9 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları
9 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugün, daha önce hissetmediğiniz kadar canlı ve hareketli hissedebilirsiniz. Cesur adımlar atmak, karşınıza sayısız seçenekler çıkarabilir.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız hayatı istek ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmek için, risk almaktan çekinmeyin. Alacağınız kararların seçeneklerinizi arttırabilmesi için; “Karar verme zorluğu

Boğa Burcu

Özel hayatınızla ilgili kararlar alırken, yalnız başınıza düşünmek isteyebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Günlük hayatın yoğun temposunda, yalnız kalmak ve kendinize zaman ayırmak oldukça zor. Nigel Marsh’ın dengeli bir hayat sürmek için verdiği öneriler, işinizi kolaylaştırabilir; “İş – yaşam dengesini sağlamanın yolları

İkizler Burcu

Bugün hem sözel hem de profesyonel hayatınızda popülerliğiniz artacak. Farklı çevrelerden olan arkadaşlarınızın desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İhtiyacınız olduğunda, yakın çevrenizden ya da arkadaşlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin. Dostlar bugünler için var.

Yengeç Burcu

Bugünlerde iş yerinde statünüzü yükseltecek bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Seçenekleriniz birden fazla olacağından, dikkatli düşünmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Hayatınızı etkileyebilecek kararlar alırken, doğru doğru seçim yapmanıza yardımcı olacak öneriler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Aslan Burcu

Seyahat etme isteğiniz oldukça artacak. Biraz yalnız vakit geçirmek ya da becerilerinizi geliştirecek eğitimler almak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sağlıklı ve üretken bir hayat sürebilmek için, kendinizi sürekli geliştirin. Hayatınız boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz temel beceriler için; “Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey

Başak Burcu

Gün içerisinde önceliğiniz finansal konular olacak. Gelirlerinizi arttırmak ve yatırım olanaklarını konuşmak için profesyonel birinden yardım almak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bilinçsizce ya da yeterli araştırma yapmadan atılacağınız yatırımlar, zarara uğramanıza neden olabilir. Size her zaman kazandıracak yatırımlar için; “Hayatınıza yatırım yapın

Terazi Burcu

İş arkadaşlarınız ya da kişisel arkadaşlarınız arasından ilginizi çeken biri olabilir. Bugünlerde duygularınızı göstermek için harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hoşlandığınız kişiye açılmadan önce, onun size karşı hisleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz; “Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Akrep Burcu

Hafta boyunca, iş hayatında oldukça yoğun günler sizi bekliyor. Ancak enerjinizi yüksek tutmanın yollarını bulabileceksiniz.

Uplifers önerisi: Yoğun iş temposunun altından kalkabilmenize yardımcı olacak öneriler için; “Gün boyu enerjik olmanın yolları

Yay Burcu

Aşk hayatınız hareketleniyor. Yalnızsanız, kendinizi heyecanlı bir aşk macerasına hazırlamanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Sizi heyecanlandıran biriyle karşılaştığınızda, onu etkilemenize yardımcı olacak öneriler için; “Baştan çıkarma sanatı: Karşı konulmaz olmanın yolları

Oğlak Burcu

Evinizde değişiklik yapma isteğiniz artıyor. Bir akrabanızdan, aile içindeki dengeleri olumsuz yönde değiştirecek haberler alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayat sizi zorladığında, olumsuz duygular içine girmeniz ve kaygılanmanız oldukça normaldir. Bu duyguları kabullenebilmek ve daha güçlü kalabilmek için; “Ruhun güçlenmesi

Kova Burcu

Bugün edindiğiniz bilgileri, üzerlerinde düşünme fırsatı bulamadan ağzınızdan kaçırabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Sahip olduğunuz bilgileri ya da elinize geçen fırsatları, herkesle paylaşmayın. Ünlü müzisyen Derek Sivers’ın sır saklamak konusundaki önerileri için; “Hedeflerinizi kendinize saklayın – Video

Balık Burcu

Bugünlerde gelir elde edebileceğiniz kaynaklar artıyor olsa da, kazandığınız ekstra parayı hemen harcamamanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Harcamalarınızı planlamak ve bütçenize bağlı kalarak birikim yapmak, daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenize yardımcı olur. Bugünün küçük miktarları, yarın birçok ihtiyacınızı karşılayabilir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!