Günlük burç yorumları: 9 Mart

9 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
9 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Aile büyüklerinizden birinin desteğine ihtiyaç duyduğunuzu hissedebilirsiniz. Uzun yıllar içinde edindikleri tecrübeler, sizin için paha biçilemez olacak.

Uplifers önerisi: Aile bireylerinizle geçireceğiniz zaman, güvende hissetmenizi sağlayacağı gibi; aile büyüklerinizin tecrübeleri size doğru yolu gösterecektir. Sizi hep mutlu edecek diğer seçimler için; “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Boğa

Arkadaşlarınızla samimi bir diyalog içine gireceksiniz. Böylece, hepinizi birlikte geliştirecek planlar yapmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Güvendiğiniz ve birlikte hareket etmek istediğiniz kişilerle yapacağınız fikir alışverişleri, planlarınızı geliştirmenize ve güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Ancak hayallerinizi herkesle paylaşmamanızda fayda var; “Hedeflerinizi kendinize saklayın

İkizler

İşinizle ilgili her gün yeni bir sorunla karşılaşıyorsunuz. Karşılaştığınız bu sorunlar, sizin daha fazla çaba göstermenizi gerektiriyor olabilir.

Uplifers önerisi: Çalışmalarınızın karşılığını aldıkça, işiniz için gösterdiğiniz çaba sizin için bir gurur kaynağına dönüşecektir. Bu süreçte performansınızı arttırmanıza yardımcı olması için; “Gün boyu enerjik olmak için öneriler

Yengeç

Seyahat ve eğitim planlarınızı harekete geçirmek için oldukça uygun bir zaman. Seçeneklerinizi amaçlarınız doğrultusunda değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Seyahat ederek yeni kültürler tanımak ya da farklı eğitimler alarak birikiminizi arttırmak, kendinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Fırsatlarınızı hedefleriniz doğrultusunda değerlendirmek ise, geleceğinize yapacağınız en büyük yatırımdır. “Hayatınıza yatırım yapın

Aslan

Aile büyüklerinizden biriyle, size yardımcı olabileceği konular hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Ailenizden size destek olmalarını isteyin.

Uplifers önerisi: Desteğe ihtiyacınız olduğunda yardım istemek; verimliliğinizi arttırarak işinizi kolaylaştıracağı gibi, size yardım edenlere de kendilerini iyi hissettirecektir. Daha verimli çalışmanızı sağlayacak diğer öneriler için; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Başak

İlişkinizle ilgili hisleriniz sizi şaşırtıyor olabilir. Konuya farklı bir açıdan bakmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlişkiniz ve partnerinizle ilgili duygularınız değişiyorsa, ilişkinizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Aradığınız cevapları bulmanıza yardımcı olacak sorular için; “İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?

Terazi

Sağlığınızla ilgili konularla yakından ilgileniyor olabilirsiniz. İlginizi çeken yeni bir egzersiz programı, başlangıç için oldukça uygun görünüyor.

Uplifers önerisi: Farklı seçenekler arasından size en uygun olan egzersiz programını seçebilmek için, “Live up” kategorimizdeki farklı egzersiz planları ve videolarına bir göz atın.

Akrep

Sahip olduğunuz fikirler sizi bir çocuk kadar heyecanlandırarak, harekete geçmeden durmanızı imkansız kılabilir.

Uplifers önerisi: Sahip olduğunuz fikirleri, net hedefler haline getirerek oluşturacağınız gerçekçi bir plan, heyecanınızı başarı ve mutluluğa dönüştürmenizi sağlayacaktır. “Başarıya ulaşmanın yolları

Yay

Zamanınızın çoğunuz evinizi ve yaşamınızı geliştirmekle ilgili planlarınıza ayırabilirsiniz. Yaşam tarzınızı değiştirmek de seçenekleriniz arasında.

Uplifers önerisi: Pratik uygulamalarla yaşam alanınızı kişiselleştirmek, bu alanı kendiniz için en verimli şekilde kullanabilmenize olanak sağlayacaktır. “Evinizin havasını değiştirecek masrafsız ve pratik öneriler

Oğlak

Ailenizle yapacağınız samimi sohbetler, yeni planlar yapmanıza ve beraber vakit geçirmenize olanak sağlayabilir. Aynı durum, iş arkadaşlarınız için de söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve verimli bir iş ortamı için, iş arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişimi güçlendirin. Mutlu bir iş hayatı için diğer öneriler; “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Kova

Finansal durumuzda hareketlilik artıyor. Yeni yatırımlar, yatırım planınızı gözden geçirmek ve büyük satın almalar söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Finansal durumunuzdaki hareketlenmeleri en olumlu şekilde değerledirebilmek için, detaylı ve gerçekçi bir bütçe planlaması yapın.

Balık

Seyahatleriniz ve anlatacaklarınız ilgi toplayabilir. Başkalarını bilgilendirirken, kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi: Sahip olduğunuz deneyimleri ve birikimlerinizi paylaşmak, çevrenizden göreceğiniz ilgi ve saygıyı arttırarak, iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Paylaşmaktan çekinmeyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!