Günlük burç yorumları: 8 Mart

8 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
8 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

İşinizle ilgili sezgileriniz yükselişte. Bu durum, önemli bir anlaşma yapmanızda ya da yatırımcı arayışınızda işinize yarayabilir.

Uplifers önerisi: İşinizle ilgili yapmanız gereken hamleleri , kimse sizden daha iyi bilemez. Herkesin fikrini alın ancak sonunda kendi hislerinize güvenmeyi unutmayın.

Boğa

Herhangi bir ayrıcalık tanımanız, bağlılığınızı göstermenize ve saygınlığınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Büyük resmi görmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize ulaşmak yolunda, tercihleriniz doğrultusunda beraber iş yaptığınız kişilere birtakım ayrıcalıklar tanımaktan çekinmeyin. Geri dönüşü beklediğinizden daha olumlu olabilir.

İkizler

Eğer işinizle ilgili masraflarınız bütçenizi aşıyorsa, daha iyi fiyatlar ya da bir yatırımcı bulmak için araştırmalara başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendi işinizi yapıyor olmanız, daha mutlu ve istekli bir iş hayatı sürdürmenizi sağlayacaktır. İşinizi geliştirebilmek için, zaman ve para harcamaktan çekinmeyin. Bir yatırımcı desteği söz konusuysa, yeterli araştırmayı yapmaktan çekinmeyin.

Yengeç

Romantizm yükselişte. Bir ilişkiniz varsa, partnerinizle aranızdaki bağın güçleneceği bir döneme giriyorsunuz.

Uplifers önerisi: İlişkinizi sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek ve güçlendirebilmek için; “İyi bir ilişkinin formülü

Aslan

Eviniz ya da ailenizle ilgili sorumluluklarınız sizi strese sokuyorsa, dışarıdan yardım istemenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Eğer sorumluluklarınız size ağır geliyorsa ya da almak istemediğiniz sorumluluklar üzerinize yükleniyorsa; hayır demekten çekinmeyin. Hayır demekle ilgili probleminiz varsa, yardımcı olabilmesi için; “Hayır deme korkusu

Başak

Yazıyla ilgili bir projenizde, bir akıl hocasına danışarak eleştirilerini almak işinize yarayabilir.

Uplifers önerisi: İhtiyacınız olduğunda yardım istemekten çekinmeyin. Yardım istemek, üretken kişilerin ortak özelliklerinden biridir. Diğerleri için; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Terazi

Evinizde tadilat ya da başka değişiklikler yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Yapacağınız değişiklik, evinizin değerini arttıracak.

Uplifers önerisi: Pratik önerilerle evinizi baştan yaratmak istiyorsanız, önerilerimiz ; “Evinizin havasını değiştirecek masrafsız ve pratik öneriler

Akrep

Son zamanlarda fikirlerinizin başkaları tarafından daha çok önemsendiğini fark edebilirsiniz. Önemli görüşmeler ve diyaloglar söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Fikirleriniz kadar, fikirlerinizi aktarma yönteminizle de çevrenizdekileri etkilemek istiyorsanız, beden diliniz üzerinde çalışın. Yardımcı olabilecek bir bakış açısı için; “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi

Yay

İleride paraya dönüştürebileceğinizi düşündüğünüz bir yeteneğiniz üzerinde çalışmaya karar verebilirsiniz. Bu süreçte yalnız olmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer parlak bir fikriniz varsa, harekete geçebilmek ve hedefinize daha kısa sürede ulaşabilmek için; fikrinizi hemen birileriyle paylaşmamanızda fayda var. Konuyu destekleyen araştırmalar için; “Hedeflerinizi kendinize saklayın

Oğlak

Otorite figürü olarak görüldüğünüz bir grubun gelişme kaydedebilmesi için, mantıklı kararlarınız ve pozitif yaklaşımınızın faydasını görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Olumlu bir bakış açısı geliştirmek ve seçeneklerinizi daha ayrıntılı değerlendirmek, başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Hedeflerinizi belirledikten sonra, gerçekçi bir plan yapmayı da ihmal etmeyin. “Başarıya ulaşmanın yolları

Kova

Çalıştığınız sektörde sözü geçen ve gizli kalmayı tercih eden bir kişinin yardımıyla, kariyerinizin doruk noktasına ulaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çevrenizi geliştirmek, hem sosyal hem profesyonel hayatınızda karşınıza yeni fırsatlar çıkarabilir. Sosyal hayatınıza yapacağınız yatırım dışında sizi geliştirecek diğer yatırımlar için; “Hayatınıza yatırım yapın

Balık

Bir arkadaşınızla inançlarınız hakkında bir tartışmaya girerseniz, korumacı bir tavır takınmaktansa, içinize kapanmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Sağlıklı bir iletişim kurabilmek için; karşınızdaki kişinin sizi konuşmadan anlayabileceğini düşünmeyin. Kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmeniz için öneriler; “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!