Günlük burç yorumları: 7 Ocak

7 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
7 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Uğraşmakta olduğunuz bir  projede, büyük bir engelle karşılaşabilirsiniz.Çalışma grubunuzu baştan oluşturmanız gerekebilir. Kalıpların dışına çıkmaktan korkmayın.

Uplifers önerisi: Aklınıza gelen fikirlerin hepsini değerlendirmeye çalışın. En saçma görünen fikir bile karşılaşacağınız herhangi bir problemin çözümü konusunda işinize yarayabilir. Yeni fikirler üretmekte zorlanıyorsanız; “100’lük liste

Boğa

Ortaklarınız ya da müşterilerinizden biri, işinizle ilgili gelişmeler konusunda sizin kadar heyecanlı görünmeyebilir. Ancak bu dönemi atlattığınız zaman, ilişkiniz daha güçlü olacak.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler herhangi bir konuda sizin kadar heyecanlanmıyorsa da, siz içinizdeki heyecanı canlı tutun. Yüksek motivasyon, sizi başarıya daha da yaklaştırır.

İkizler

Fikirlerinizin uyuşmadığı biriyle beraber çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Orta yolu bulmak için farklı yöntemler denemeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Fikir ayrılığı, her zaman olumsuzluklara yol açmaz. Farklı fikirler ve önerilerle beslenmek, çok yönlü ve kapsamlı bir sonuca ulaşmanızı sağlar. Sizden farklı düşünceleri olan kişilere önyargılı davranmayın.

Yengeç

Harcamalarının altından kalkamayan bir yakınınıza maddi yardımda bulunmak isteyebilirsiniz. Gecikmeler yaşansa da, desteğiniz yerini bulacak.

Uplifers önerisi: Yardıma ihtiyacı olan bir yakınınızın yanında olmak, kendinizi iyi hissettirecektir. Sevdiklerinizin ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulundurmaya özen gösterin.

Aslan

Evle ilgili önemli bir konuda sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Partnerinize karşı neyi ne kadar yapabileceğiniz konusunda açık olun.

Uplifers önerisi: Ev işleri konusunda bilmeniz gereken bir şey varsa, o da “Temizlik yapan erkekler daha mutlu

Başak

Bir sağlık problemiyle karşı karşıyaysanız, tedaviyle ilgili tüm soruları sormaktan çekinmeyin. Karar vermeden önce tüm olasılıkları değerlendirmeniz yararınıza olacaktır.

Uplifers önerisi: Sağlığınız her şeyden önce gelir. Rutin kontrollerinizi asla aksatmayın.

Terazi

Sevdiğiniz birine alacağınız bir hediye için fazladan harcama yapmaktan kaçının. Almak istediğiniz hediye konusunda tereddütleriniz varsa, almamanız gerektiğini biliyor olmalısınız.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu etmek için büyük harcamalar yapmanıza gerek yok. Değer verdiğinizi göstermeniz yeterlidir.

Akrep

Evinizle ilgili yeni kararlar alacağınız bir dönemdesiniz. Değişikler yapacağınız zaman birlikte çalışacağınız kişileri iyi seçin.

Uplifers önerisi: Tadilat söz konusu olduğunda, bir miktar yaratıcı fikir işinize yarayacaktır.

Yay

Yakınlarınızdan biriyle yapacağınız bir konuşma; gizli kalmasını istediğiniz bir konuda sizi konuşmaya zorlayacağından, planladığınız gibi gitmeyebilir.

Uplifers önerisi: Sağlıklı bir ilişki kurabilmek için anlatmak ve anlaşılabilmek çok önemlidir. Duygularınızı açıkça ifade etmek, sorunlarınızı daha kolay çözmenize yardımcı olacaktır.

Oğlak

İş yoğunluğu ve stresi nedeniyle, sosyal hayatınıza yeterince vakit ayıramamaktan şikayetçi olacağınız bir gündesiniz.

Uplifers önerisi: İş yaşamındaki stres ve olumsuzlukların sizi sosyal hayatınızdan koparmaması için önerilerimiz; “İşi işte bırakmanın yolları

Kova

Liderlik potansiyelinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Ancak hayat ya da patronunuz, sorumluluk almaya gerçekten hazır olup olmadığınızı görmek için sizi durmadan zorlu görevlerle sınayacak.

Uplifers önerisi: Hayattan istediklerinizi daha kolay elde etmek için, özgüven sahibi olmanız şarttır. Kendinize güvendikçe başarıya daha da yaklaşacaksınız.

Balık

Bir sürecin uzaması sizi yorsa da, daha fazla zamanınızın olması yararınıza olacak. Sabırlı olun, iyi sonuçlar alacaksınız.

Uplifers önerisi: İşler yolunda gitmiyor gibi görünse de, süreci hızlandırmak her zaman başarıyı getirmez. Sabırlı olun ve zamanınızı en doğru şekilde kullanmaya çalışın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!