Duygular kontrol edilebilir mi: 6 adımda duygularda ustalaşın

Duygular çok güçlü enerji akışlarıdır ve tüm hayatımızı etkiler. Onları tanımaz ve duygularla yaşamayı öğrenemezsek bir yaşam boyu bu güçlü enerji dalgalarıyla yaşamda bir sağa bir sola savrulur dururuz. Hedeflerimize ulaşmak, başarılı olmak ve bizi besleyen bir ilişkiyi sürdürmek için duygularda ustalaşmaya ihtiyacımız var. Aksi halde hayatımızı sabote eder dururuz.

Bu videoda duygular hakkında bilmeniz gereken ve büyürken size anlatılmayan çok önemli konuları sizinle paylaşıyorum. Belki de çok az insanın bildiği bu bilgileri hayatınızda uygulamaya başladığınızda muazzam bir dönüşüm yaratabildiğinizi göreceksiniz. Yaşam çok daha kolay ve keyifli hale gelecek.

Duygularla savaşmak için harcadığınız enerjiyi, yaşamınızı yaratmak için kullanmak harika olmaz mıydı?

Bu video 3 bölümden oluşuyor:

  • Duygularda Ustalaşmak Nedir? Ne Değildir?
  • Her Koşulda Seni Çok İyi Hissettirecek 10 Duygu Nedir? ve Bu Duyguları Nasıl Yaratırız?
  • 6 Adımda Duygularda Nasıl Ustalaşırız?

Videomu beğenirseniz lütfen kanalıma abone olmayı ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Keyifli seyirler.

6 Adımda Duygularda Ustalaş (Duygular kontrol edilebilir mi?)

Kendimle Bağlantı – 8 Haftalık Online Kişisel Dönüşüm Programı

İlkinde çok sevilen Kendimle Bağlantı 8 Haftalık Online Programımın ikincisi yoğun istek üzerine Eylül’de başlıyor!
Kendisi ile bağlantısı güçlü insan yaratıcı, huzurlu ve dengeli bir yaşam kurabilir ve böyle bir yaşamı sürdürebilir. Ayrıca, diğer insanlarla olan iletişiminde başarılı ve yapıcı bir tavır geliştirebilir. Bu programda, çakra sistemi, iletişim, hareket, meditasyon, nefes, yaratıcılığınızı etkili şekilde geliştirecek özel çalışmalar ve mindfulness (bilinçli farkındalık) aracılığıyla katılımcıların kendi doğalarını tanımaları ve kendilerini etkin şekilde ifade edebilmeleri amaçlanmıştır.

Programın niyeti katılımcılara kendi yaşamlarının biricik yaratıcıları olduklarını hatırlatmak, şefkat dolu bir yaşam için ihtiyaç duydukları ilham ve araçları onlarla paylaşmaktır. Yaşamının sorumluluğunu alan, kendi duygu, düşünce ve ihtiyaçlarının farkında ve isteklerini yürekten ifade edebilen özgür bireylere dönüşmelerine katkı sağlamaktır. Bu yolda, tüm desteğimle yanınızda olacağımdan emin olabilirsiniz! Birlikte başaracağız. Gerçekleşmeyen hayal kalmasın artık! Ayrıca program sonunda her katılımcıya kişiye özel çakra analizi hediye.

Programla ilgili detaylı bilgi ve kayıt için lütfen [email protected] adresime mesaj atın.

İlginizi çekebilir: Kendimle Bağlantı: “Tüm duygular hissedilmek ister”

Diğdem Girici Yoga Eğitmeni
İnanıyorum ki doğru bilgiye ulaşabilen ve bu bilgiyi hayatında doğru şekilde kullanmayı öğrenen her insan hayal ettiği yaşamı yaratabilir. İşte bu yüzden yazıyorum, yaşamımı ... Devam