Günlük burç yorumları: 6 Mart

6 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
6 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Anlaşmalarınızı ayın 17’sinden önce tamamlamamanızda fayda var. Yoksa Merkür’ün etkisiyle, geri dönüş yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Anlaşmalarınızı sonuçlandırmadan önce, şartlarını en iyi şekilde değerlendirebilmek ve hedefleriniz yolunda en çok yardımcı olabilecek fırsatları yakalayabilmek için; ihtiyacınız olan zamanı kullanın, aceleye getirmeyin.

Boğa

Bugün bir arkadaşınız ya da partneriniz yardımıyla, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme şansını yakalayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sevdikleriniz ve yakınlarınız, her durumda yanınızda olacaktır. Sizden yardımını ve desteğini esirgemeyen kişilere minnetinizi göstermekten çekinmeyin, asla pişman olmayacaksınız. Sizi hep mutlu edecek diğer seçimler için; “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

İkizler

Bugün yaptığınız işte ilerleyebilmeniz için bir iş arkadaşınızın yardımına ya da bir üstünüzün onayına ihtiyacınız olabilir.

Uplifers önerisi: İhtiyacınız olan onayı alabilmek için, kendinize ve fikrinize güveniyor olmalısınız. Özgüveninizi en iyi şekilde gösterebilmenize yardımcı olabilecek öneriler; “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi

Yengeç

Uzun süredir hoşunuza giden bir fikri, kendiniz uygulayarak gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Planlarınızı yapmak bile, yapmak istediklerinizi şekillendirebilir.

Uplifers önerisi: Harekete geçmeden önce net hedefler koymak ve gerçekçi bir hareket planı yapmak, başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Konuyla ilgili yardımcı olabilecek öneriler için; “Başarıya ulaşmanın yolları

Aslan

Konu yatırımlarınıza geldiğinde, yanlış anlaşılmalardan ve yanlış değerlendirmelerden uzak kalabilmek için ayın 17’sini beklemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yatırımlarınız söz konusu olduğunda kazançlı çıkabilmek ve kayıpları engelleyebilmek için, yeterince araştırmayı ihmal etmeyin. Her zaman kazançlı çıkabileceğiniz yatırımlar yapabilmek için; “Hayatınıza yatırım yapın

Başak

İlişkinizle ikgili önemli bir konuyla ilgili bir arkadaşınızla konuşmak, aranızdaki yakınlığı geliştireceği gibi, yeni fikirler üretmenize de yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Doğru şekilde iletişim kurabilmek, ilişkinizi sağlıklı şekilde geliştirmenizi sağlayacaktır. İletişim kurmanın sırları için; “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolları

Terazi

Çabalarınız, sizi gururlandıracak şekilde sonuç vermeye başlayacak. Bu sonuçları başlarda çok fark edemeyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sonuçlar hoşunuza gidiyorsa, doğru yolda ilerliyorsunuz demektir. Sizi mutluluğa ulaştıran sonuçların sebeplerini bularak, hayatınızın diğer alanlarında da uygulamaya çalışın.

Akrep

Bugünkü çalışmalarınızda büyük bir kararlılık göstermeniz söz konusu olabilir, özellikle durum sizin projenizle ilgiliyse.

Uplifers önerisi: Kendi işinizi yapıyor olmak, size daha büyük bir çalışma isteği ve azmi verecektir. Eğer kendi işinizi kurmakla ilgili bir hayaliniz varsa, fırsatını bulduğunuz anda uygulamaya geçirin.

Yay

Heyecanınızı, evinizi daha iyi şekilde kullanmanın yollarını bulmak için kullanmak isteyebilirsiniz. Ancak ayın ortasını beklemenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Evinizi ve çalışma alanınıza ekleyeceğiniz kişisel detaylar, sahip olduğunuz alanı en iyi şekilde değerlendirebilmenizi sağlayacaktır; “Çalışma alanınızı kişiselleştirin

Oğlak

Problemlerinizi çözmek için farklı açılardan bakan farklı çözüm önerileri üzerinde uğraşıyor olabilirsiniz. Bugün, uygulanabilir bir fikir bulmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer aradığınız fikri henüz bulmadıysanız, yeterli seçeneğe sahip olmayabilirsiniz. Seçeneklerinizi arttırabilmek için, farklı fikir üretme tekniklerinden yardım alabilirsiniz; “Her derde deva 100’lük liste

Kova

Problemleri çözebilmek için yaratıcılığınızı kullanırsanız, sizin için önemli olan birini etkilemeniz söz konusu olabilir. Kariyerinizi planlarken, bu özelliğinizi kullanmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcılığınız, sizi çevrenizdekilerden bir adım önde tutacaktır. Farklı ya da ilginç gelse de, fikirlerinizi uygulamaktan çekinmeyin.

Balık

Bugün oldukça motive ve fikirlerle dolu olacaksınız. Harekete geçebileceğiniz bir fikir bulmanız söz konusu olacak.

Uplifers önerisi: Eğer sizi yeterince heyecanlandıran bir fikriniz varsa, peşinden gitmekten çekinmeyin. Mutluluk ve başarıya ulaşmanın sırrı, heyecanınızdan geçiyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!