Günlük burç yorumları: 29 Aralık

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, kararsızlığınızdan sıyrılabilirseniz yakın zamanda oldukça kazançlı çıkacağınız bir girişimde bulunabilirsiniz. Yeteneklerinizi sergilemenin tam zamanı! Kararsız kaldığınız durumlarda sezgilerinize kulak verin. Şanslı günlerden geçiyorsunuz.

Uplifers önerisi: Özellikle nereye gideceğinizden emin olmadığınız bir yol ayrımında ya büyük bir kararın eşiğindeyken ‘keşke içimden gelen o sesi duyabilsem’ veya ‘ne yapmam gerektiğini bir şekilde bilebilsem’ diyorsanız size rehberlik etmesi için sezgilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. “Sezgilerinizi güçlendirmenin ve iç sesinize kulak vermenin yolları

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, yeni tanıştığınız insanlara güvenmekte zorluk yaşıyor olabilirsiniz. Ancak yakın zamanda tanışacağınız biriyle hiç beklemediğiniz bir dostluğa veya iş arkadaşlığına adım atabilirsiniz. Sıcak bir karşılama gördüğünüzde siz de daha yakın hissedeksiniz.

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız insanları daha yakında tanımak istediğinizde eğlenceli sorular sormak işinizi biraz daha kolaylaştırabilir. “Tanışma soruları: Karşınızdaki kişiyi tanımak için sorulacak sorular

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, bugünlerde yaratıcılığınız oldukça yüksek. Endişelerinizden ve ön yargılarınızdan sıyrılıp içinizdeki çocuğu ortaya çıkardığınızda, hayal bile edemeyeceğiniz işler ortaya koyabilirsiniz. Önünüze koyduğunuz engelleri aşmanın zamanı geldi.

Uplifers önerisi: İçimizdeki çocukla ilişkimizi yeniden kurduğumuzda, derin şifa ve gerçek mutluluğun kapısını açarız. “Çocuklardan öğrenebileceğimiz iyi oluş dersleri

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, evle ilgili konularda bazı değişiklikler gündeme gelebilir ve bu değişim süreci kendinizi biraz güvensiz hissetmenize neden olabilir. Ancak şu anda yaşanan süreç sizin için oldukça hayırlı gözüküyor. Evet, her şey yoluna girene kadar bazı karışıklıklar olabilir ama bu üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey değil. Belirsizliğin içindeki güzellikleri keşfetmeye odaklanın.

Uplifers önerisi: Belirsizlikleri ortadan kaldırmak mümkün olmasa da belirsizlikleri nasıl karşıladığımızı yönetebiliriz. “Belirsizliklerle başa çıkmanıza yardımcı olacak ipuçları

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, son dönemde yaşanan bazı gelişmeler kafanızı karıştırmış olabilir. Kendi gerçeğinizden uzaklaştığınızı hissedebilirsiniz. Özünüzü bulduğunuzda çok daha özgür hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi: Gerçekten kim olduğunuzla ilgili kendinize hatırlatmanız gereken 12 maddeyi sizler için derledik. “Gerçekten kim olduğunuzu biliyor musunuz?

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, şu anda yapabileceğinizden daha fazlasını yapmak için kendinize çok baskı yapıyor olabilirsiniz. Daha kötüsü, elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza inanmadığınız için kendinizi de kötü hissediyorsunuz. Buna hemen son vermelisiniz. Kendinizi takdir etmeyi öğrendiğinizde daha mutlu olacaksınız.

Uplifers önerisi: Kendinizle ilgili bakış açınızı gözden geçirmenin, kendinize hakettiğiniz değeri vermenin ve kendinizi neden takdir etmeniz gerektiğiyle ilgili farkındalık kazanmanın şimdi tam sırası! “Kendini takdir et: Muhtemelen farkında olmadığınız muhteşem özellikleriniz

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, bugün özgüven eksikliği hissediyor olabilirsiniz. Belki de etrafınızdakiler sizi yargılıyor gibi göründüğü için böyle hissediyorsunuz. Ancak başka birinin sizin hakkınızda ne düşündüğünün hiçbir önemi yok. Önemli olan kendiniz hakkında nasıl hissettiğiniz ve siz zaten her konuda elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz.

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızda ne düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. “Özgüven formülü: “Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, bugünlerde pek de haz etmediğiniz biriyle vakit geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Aslında ön yargınızı kırıp, bu kişiyi yakından tanımayı denerseniz farklı özelliklerini keşfedebilirsiniz. Karşınızdakini daha iyi tanımak için kendinize meydan okuyun. Bu sayede daha eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karşınızdakini daha yakından tanımanıza yardımcı olurken aynı zamanda eğlenmenizi sağlayacak soruları sizin için bir araya getirdik. “Birini tanımak için sorulabilecek birbirinden ilginç 25 soru

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, bugün plan yapmadan ilerlemek için kendinize izin verin. Her şeyi planlamaya çalışmak ve planın dışına çıkmamak için durmadan çaba sarf etmek sizi yoruyor olabilir. Biraz akışına bırakmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Planlarımızı bir süreliğine kenara bırakmak, mutluluğun sadece güvenli alanımızda değil, hayatın doğal akışında da karşımıza çıkmasına olanak tanıyabilir. “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, bugünlerde zihniniz oldukça dolu ve sizi içten içe rahatsız eden bazı konular var. Sizi rahatsız eden konuları gündeme getirmeyi düşünebilirsiniz. Çevrenizdekilerle paylaştığınızda kendinizi çok daha rahatlamış hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zihninizi kurcalayan konulardan uzaklaşıp zihni rahatlatmanıza yardımcı olacak ipuçlarını sizin için derledik. “Gün içinde zihninizi rahatlatmanın 5 sağlıklı yolu

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, bir şeyin tam olarak doğru olmadığını hissediyorsanız muhtemelen haklısınız demektir. İçgüdülerinize güvenin. İhtiyacınız olan cevapları alana kadar doğru soruları sorarak ilerleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Beynimiz içgüdüsel olarak değerleme yapabilecek ve karar verebilecek kapasiteye sahip. Bu da demek oluyor ki, karar verme aşamasında içgüdülerimize güvenmemiz bizi doğru sonuçlara ulaştırabilir. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?”

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, bugün yaşanan bazı gelişmeler sizi sinirlendirebilir. Öfkeyle hareket etmeden önce durup düşünmenizde ve sakinleşmenizde fayda var. Kızgınlıkla bir şeyler söylerseniz ilişkilerinize onarılması güç hasarlar verebilirsiniz. Sakin kalmayı deneyin.

Uplifers önerisi: Birçoğumuz duygularımızı tetikleyen durumlarla karşı karşıya kaldığımızda rasyonel olmayan, duygusal yanıtlar veriyoruz ve çoğu zaman ya verdiğimiz yanıtların yanlışlığı yüzünden kendimizi aldatıyor ya da kendimize zarar veriyoruz. İşte duygularınızı tetikleyen durumlarla 5 adımda mücadele etmenin yolları… “Duygularınız tetiklendiğinde nasıl sakin kalabilirsiniz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!