Günlük burç yorumları: 3 Temmuz

3 Temmuz 2013 Günlük  Burç Yorumları
3 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde ailenizin ihtiyaçları, kendi ihtiyaçlarınızı bir yana bırakmanıza neden olabilir. Sabırlı olmanızda ve sürecin sonundaki kazancınıza odaklanmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Eğer ilerlediğiniz yolun sonunda sizi bekleyen bir ödül varsa, sabırlı olun. “Zafere giden yolda atmanız gereken 13 adım

Boğa Burcu

Karmaşık hisler içinde olduğunuz bir konu varsa, bugün, birileriyle konuşmak rahatlamanıza yardımcı olabilir. Sabırlı olun.

Uplifers önerisi: Sıkıntılarınızdan kurtulmak için, yakınlarınızla konuşmayı deneyin. Sizi gerçekten dinleyen ve sizi destekleyen biri keyfinizi yerine getirebilir.

İkizler Burcu

Bugün kalabalıktan uzak kalmak isteseniz de, güvensizlik duygularınız kafanızı karıştırabilir. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Yalnız kalmakla ilgili sorunlarınız varsa; yalnızlıkla ilgili olumsuz duygularınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak bir bakış açısı için; “Yalnız kalmaya tahammül edemiyorum

Yengeç Burcu

Bugünlerde düşüncelerinizi kendinize saklama isteğiniz, duygularınızın içten içe köpürmesine neden olabilir.

Uplifers önerisi: Herhangi bir konuda, özellikle sizi sinirlendiren ya da kızdıran konularda, rahatlamak için duygularınızı içinizde tutmak yerine açığa çıkarın.

Aslan Burcu

Bir süredir çözüme ulaştıramadığınız bir konudan çıkış yolu bulabilmek için, fikirlerinizi serbest bırakmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Herhangi bir konudaki problemlerinize çözüm ararken, fikirlerinizi serbest bırakmanıza yardımcı olacak bir fikir üretme tekniği için; “Her derde deva 100’lük liste

Başak Burcu

Bugünlerde sorumluluk sahibi yönünüzü tatmin etmek için zorunluluklarınızı yerine getirseniz de; işlerinizi kendi bildiğiniz şekilde halletmek rahatlamanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Kendiniz için verimliliğinizi yükselten bir plan yapmak, işlerinizi gereken zamanda halletmenize yardımcı olacaktır. Etkili bir formül için; “Üretkenlik formülü: Dinlen, planla, harekete geç

Terazi Burcu

Bugünlerde, otorite figürü olan biri, sinirlenmenize neden olabilir. Gücünüzün içinizden geldiğini kendinize hatırlatmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Sinirlendiğinizde, canınız sıkıldığında ya da işleriniz başınızdan aşkın olduğunda rahatlamak için kendinize zaman ayırın. Nefes alarak rahatlayın. “Durun ve sadece nefes alın

Akrep Burcu

Bugünlerde, herhangi bir konuda hazırladığınız plan, süreç ilerlediği için yeterince etkili olmayabilir. Fikrinizi yeniden gözden geçirmek yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak planların esnek ve ana göre şekillendirilebilir olmasına özen gösterin. Yardımcı olacak öneriler için; “Başarıya ulaşmanın yolları

Yay Burcu

Bugün, rahatlamak için kontrolsüzce para harcamak isteyebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan kafanızı boşaltmanın farklı yollarını arayın.

Uplifers önerisi: Tek başınıza olduğunuzda, rahatlamanıza ve yalnızlığınızın tadını çıkarmanıza yardımcı olacak birçok öneri için; “Yalnız kalmanın tadını çıkarın

Oğlak Burcu

Bugün, ilişkinizle ilgili bir konuda sabrınız taşabilir. Herhangi bir patlama yaşamamak için, önce kendinizi düşünmenizde yarar var.

Uplifers önerisi: İlişkinizde yaşadığınız problemleri çözebilmek için kendinizi yeterince ifade etmekten ve karşınızdakini dinlemekten çekinmeyin. Konuyla ilgili öneriler için; “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Kova Burcu

Bugün, özellikle iş yerinde, herkesin siniri tepesinde olabilir. Ortamı kızıştırmamak için, söylediklerinize dikkat etmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Herhangi bir konuda fikirlerinizi dile getirirken, ne söylediğiniz kadar nasıl söylediğinize de önemlidir. Özellikle çevrenizdekiler gerginken sakin olmaya özen gösterin.

Balık Burcu

Bugün sorumluluklarınızı yerine getirmek yeterince zaman bulamayabilirsiniz. Yalnız kalmak ve çalışabilmek için kendinize zaman ayırın.

Uplifers önerisi: Kişisel verimliliğinizin sırlarını keşfetmek, işlerinizi daha kısa sürede bitirmenize yardımcı olacaktır. Konuyla ilgili öneriler için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!