Günlük burç yorumları: 2 Aralık

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, bugün sizi keyifli bir gün bekliyor. Geçmişte yaptığınız ve çoktan unuttuğunuz bir iyiliğin karşılığını yakın zamanda alacaksınız. Bu sayede, iyilik yapmanın gücüne olan inancınız artacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi: Arkanızdan gelen birine kapıyı tutmak, içten bir teşekkür etmek, trafikte yol vermek, kolay gelsin demek… İyilik yapmak işte bu kadar kolay! “İyiliğin iyileştirici gücü: İyilik yapmanın faydaları

Boğa Burcu

Bugünlerde cömertliğiniz üzerinizde. Öyle ki, pahalı hediyelerle karşınızdakini etkilemek isteyebilirsiniz. Oysa sizin samimiyetiniz ve nezaketiniz varken böyle pahalı hediyeler hiç ihtiyacınız yok. İçinizden gelen ufak bir hediye karşınızdakini mutlu etmeye yeter.

Uplifers önerisi: Karşınızdakini mutlu etmek için illa ki pahalı hediyelere gerek yok. Onu düşündüğünüzü gösteren, içinizden gelen küçük bir hediyeyle de karşınızdakini mutlu edebilirsiniz. “Sevdiklerinizi mutlu etmek için: Paranın satın alamayacağı 8 yılbaşı hediyesi

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, bir süredir çözülmeyi bekleyen bir sorununuz var. Bugün, sevdiğiniz birine içinizi dökebilir ve ondan aldığınız tavsiye sayesinde sorununuzu kolayca çözebilirsiniz. Sıkıntılarınızı etrafınızdan saklıyorsunuz ama dertleşmek size de iyi gelecek.

Uplifers önerisi: Kimi zaman dertlerimizi kendimize saklar; yardım istemekten çekiniriz. Belki de güçsüz görünmekten korkarız… Oysa, hepimizin zaman zaman destek almaya ihtiyacı vardır. “Siz de ‘Yoo yoo! Ben hallederim!’ diyenlerden misiniz?

Yengeç Burcu

Bir süre önce sorun yaşadığınız o kişiyle yakın bir zamanda karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır bu karşılaşma olmasın diye elinizden geleni yapıyorsunuz ama daha fazla ertelemeyin. Yüz yüze gelip konuştuğunuzda aranızdaki sorun da ortadan kalkacak.

Uplifers önerisi: Sağlıklı iletişim kurabilmek, insanın en temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Duygularınızı açık ve net bir şekilde ifade ettiğinizde daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz. “Konuşmaktan korkmayın: Sağlıklı iletişimin sırrı duyguları dile getirmek

Aslan Burcu

Bugünlerde karar almakta zorlanıyor olabilirsiniz. Her şeyi fazla sorguluyor ve şüpheci yaklaşıyorsunuz. Olası riskleri değerlendirmeniz iyi bir şey ama artık bir karara varıp harekete geçmeniz gerekiyor.

Uplifers önerisi: Karar almak her zaman kolay olmayabilir. Ancak unutmayın, en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir… “Karar verme süreci: Doğru kararlar almanıza yardımcı olacak öneriler

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, bugünlerde adeta bütün gözler üzerinizde. Etrafınızdaki biri, sizin hakkınızda paylaşmak istediğinizden daha fazlasını öğrenmeye çalışıyor olabilir. Bunun sebebi ise, sizinle daha yakın bir ilişki kurmak istemesi. Yeni bir arkadaşlığın kapısı aralanıyor olabilir mi?

Uplifers önerisi: Özellikle ilerleyen yaşlarda yeni arkadaşlar edinmek zor olabilir. Ancak yaşımız kaç olursa olsun hepimizin arkadaşa ihtiyacı vardır ve var olan arkadaşlara yenilerini eklemekten zarar gelmez. “Yaşınız kaç olursa olsun iyi bir arkadaş bulmanın 9 yolu

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, bu aralar şanssız olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu doğru değil. Bazen işlerin yolunda gitmediği zamanlar olabilir ama bu durum uzun sürmeyecektir. Yakın zamanda şansınızın açıldığını hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi: Şansın sürekli esen bir rüzgar olduğunu ifade eden Amerikalı eğitimci ve yazar Tina Seelig, bu rüzgarı yakalayabilmek için kendimizde üç şeyi değiştirmemiz gerektiğini belirtiyor. “Şansı yakalamak için kendinizde değiştirmeniz gereken 3 şey

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, zihniniz bugünlerde çok yoğun ve belki de biraz karamsar. İşlerin yolunda gitmeyeceğine dair bir inancınız var. Zihninizde sürekli endişeli düşüncelerin dönüp durması kaygılı hissetmenize neden olabilir. Akışına bırakmak size iyi gelecek.

Uplifers önerisi: Endişe duygusundan kurtulmanın da birden fazla yöntemi var. Bunlardan biri de sakinleşmek için kendinize doğru soruları sormak. “Endişelendiğinizde sakinleşmek için kendinize sorabileceğiniz sorular

Yay Burcu

Olumsuz düşünmenin hayatınız üzerinde zararlı etkileri olabileceğini biliyorsunuz. Ancak siz bile bir aksilik yaşadığınızda “zavallı ben” düşüncesine kapılabiliyorsunuz. Bu aralar böyle hissediyorsanız, kendinizi yeniden ayağa kaldırmanın tam zamanı!

Uplifers önerisi: Kendinize acımayı bıraktığınızda ve şefkatle kendi elinizden tuttuğunuzda içinizdeki gücü yeniden keşfedebilirsiniz. “Kendine acımayı bırak: İçindeki güç ve ışık parlasın!

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, mutlu olmakla ilgili bir derse ihtiyacınız varsa etrafınızda şükretmeniz gereken şeylere bir bakın. Şu anda devam etmekte olan bazı sıkıntılarınız olabilir ancak size sunulan pek çok hediye de var. Bunlara odaklanın, kendinizi mutlu hissetmeye başlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Hayattaki zorlanmalar bize beraberinde bazı hediyeler getirir. Önemli olan bunları fark edebilmek… “Mutlu olma sanatı: Farkında ol, sabret, emek ver ve şükret!

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, şu aralar aklınızda harika bir fikir var ancak fikrinizi gerçekleştirmek biraz zahmetli olabilir. Aklınızdakini hayata geçirmekten vazgeçmeyin. Siz yeter ki ilk adımı atın, devamı kendiliğinden gelecek.

Uplifers önerisi: Hayatta bir şeyi yapmak için mükemmel zamanı bulmanız zor olabilir. Bu nedenle tam da şu an o ilk adımı atın! “Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin

Balık Burcu

Bugünlerde kalbinizden geçenlere kulak verin çünkü kalbiniz size bir şeyler söylüyor olabilir. Evrenin işaretlerini takip ettiğinizde hayal ettiğinizden daha fazlasına kavuşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatın koşuşturması içinde kalbimizin sesini duymak her zaman kolay olmayabilir. Biraz soluklanıp kalbinize kulak verdiğinizde, size gelen işaretleri takip edebilirsiniz. “Evrenin postacılarına kulak vermek: İşaretleri fark edebiliyor musunuz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!