Günlük burç yorumları: 29 Temmuz

Koç Burcu

Hayatınızı güzelleştirecek bir insanla tanışmak üzere olabilirsiniz. Belki yeni bir aşk belki de çok yakın bir dostluk başlayabilir.

Uplifers önerisi: “Hep yanlış insanlar mı beni buluyor, ben mi onları seçiyorum?” diye düşünebilirsiniz. Doğru kişiyi bulmak için nasıl davranmanız gerektiği üzerine düşünebilirsiniz. “Gerçek aşkı bulmak için benimsemeniz gereken prensipler”

Boğa Burcu

Umutlarınızın azaldığını hissedebilirsiniz. Çok çalıştığınız, üzerinde emek harcadığınız, hayalini kurduğunuz o şey için artık çabalayacak gücünüz kalmamış gibi gelebilir. Ancak son düzlükte olduğunuza inanın ve son bir gayretle devam edin.

Uplifers önerisi: Çok yorulduğunuz her halinizden belli ama yolun sonuna varmanıza, hedefinize ulaşmanıza çok az kalmış olabilir. Azıcık daha sabır…  “Hedeflerinizden vazgeçmek üzereyken hatırlamanız gereken 3 şey”

İkizler Burcu

Daha önce deneyip de başaramadığınız her şey için kendinize ikinci bir şans borçlusunuz. Çabalarınız boşa gitmedi, merak etmeyin; bir sonraki deneyiminizde geçmiş tecrübeleriniz size yol gösterecektir.

Uplifers önerisi: Bir şeyi başaramadığımızda yapmamız gereken vazgeçmek değil, önceki hatalarımızdan ders çıkararak daha iyi sonuçlar elde etmek için çalışmaktır. Vazgeçmek üzereyseniz hatırlamalısınız: “Anahtar kelime vazgeçmemek: Hayat, cesaret ve iradeyi ödüllendirir”

Yengeç Burcu

Dalgalanmadan durulmazmış denizler… Her şeyin birbirine girdiğini, karmaşık, içinden çıkılamaz bir hal aldığını görmek sizi üzüyor ama merak etmeyin hepsi kendiliğinden çözülüp açıklığa kavuşacaktır. Su akar, yolunu bulur… 

Uplifers önerisi:  Derin bir nefes alın, şu an size karmaşık bir yumak görünen durumlar, aslında ipin ucunu bulup çekmeye başlamak kadar kolay… Umutsuzluğa kapılmadan devam etmelisiniz. “Zor zamanlarla baş etme kılavuzu: Hayatın zorlukları karşısında nasıl güçlü kalınır?”

Aslan Burcu

Sizin için güzel hazırlıklar yapılıyor sevgili Aslan; uzun süredir beklediğiniz bir kutlama, almak istediğiniz bir hediye, görmek istediğiniz insanlar… Hepsi sizin için hazırlanıyor, beklemede kalmalısınız.

Uplifers önerisi: Mutluluk her yanınızı sarmış, yeni umutlar da yolda… Sadece görmek istemek yeter: “Mutluluk ayrıntılarda gizlidir: Yaşamınızdaki mutluluğu görebilmeniz için 3 öneri”

Başak Burcu 

Önünüzdeki tek engel kendinize koyduğunuz sınırlar olabilir mi? “Yapamam, başaramam.” diye söylenmeleri bir kenara bırakmalısınız. Sadece kendinize inanmalı ve devam etmelisiniz.

Uplifers önerisi: Başaramamak için önünüzde hiçbir engel yoksa, zihninizdeki engelleri kaldırıp devam etmenin yollarını aramak gerekir. “Bir şeyi kırk kere söylersek olurmuş!”

Terazi Burcu

İş yerinizdeki sorunlar üst üste gelmiş olabilir… Canınızı sıkmayın, meyve veren ağaç taşlanırmış… Başarılarınız elbet hak ettiği değeri görecek.

Uplifers önerisi: Ah şu ofis yaşantısı… Özellikle tatil dönemlerinde her şey üst üste gelip gerginlikler yaşanabiliyor. Ancak her iş yeri, kendi normaline döner.  “İş yerimizde ilham verici bir ortam elde etmek için ne yapabiliriz?”

Akrep Burcu

Çekici, etkileyici tavırlarınız sizi farklı kılsa da çevrenizde size yaklaşmak isteyen bazı kişilerin çekinmesine sebep olabilir. Hem kendinizden ödün vermeden hem de insanları uzaklaştırmadan ilişkilerinizi güçlendirmelisiniz.

Uplifers önerisi: Bazen ikili ilişkiler kurmakta, kendimizi karşı tarafa doğru ifade etmekte zorlanabiliriz, birkaç tüyo ile üstesinden gelebiliriz: “Kurduğunuz ilişkilerde “güçlü taraf” olmanızı sağlayacak psikolojik tüyolar”

Yay Burcu

Sonuç almak, başarının sağlamasını yapmaktır. Ancak bu kadar da sonuç odaklı olmak zorunda mısınız? Varılacak yer kadar yolculuğun kendisini de keyiflidir, tadını çıkarmalısınız.

Uplifers önerisi: Bir an önce sonuca ulaşma isteği anlaşılabilir olsa da geçen sürece haksızlık olmaz mı?  “Sonuç odaklı olanlardan mısınız, sürecin keyfini sürebilenlerden mi?”

Oğlak Burcu

Her zaman her soruna mantıkla yaklaşıyor, kalbimi mi aklımı mı dinlesem sorusunu kendinize sormuyor olabilirsiniz. Fakat bu kez farklı, belki de artık kalbinizi dinlemeye başlamalısınız.

Uplifers önerisi: Mantığın sizin için ön plana olduğu bir gerçek. Akıllı, tutarlı ve doğru kararlar vermek için aklın yolunu seçiyorsunuz, peki ya kalbinizin de söyleyecekleri varsa? “İkinci beynimiz: Kalbin zekası mı?”

Kova Burcu

Uzun süredir aklınızı kurcalayan, içinden çıkamadığınız, bir türlü çözüm bulamadığınız o çetrefilli durumun aslında ne kadar basit bir çözümü olduğunu fark edebilirsiniz. Yaratıcı düşünmelisiniz.

Uplifers önerisi: Bazen başın üstünde unutulan gözlük gibi zorlu durumların çözümü de çok yakındadır. Tek yapmak gereken bakış açısını değiştirmektir.  “Çözüme giden gizli yol: Başka bir bakış açısından bakabilmek”

Balık Burcu

Yaptıklarınızla, başarılarınızla, deneyimlerinizle ilham verdiğiniz birinin kendi yolculuğuna çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Enerjinizin çok yüksek olduğu bir dönemdesiniz ve hem kendiniz hem başkaları için verimli işler yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinize olduğu kadar başkalarına da ilham verebilmek ne büyük bir mutluluk… Hem kendi gelişiminize katkı sağlabilir hem de etrafına ışık tutabilirsiniz.  “İçindeki mutluluğa uyan”: Dünyaca ünlü yazar Agapi Stassinopoulos’tan kişisel gelişime dair ilham verici notlar”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!