Günlük burç yorumları: 29 Temmuz

Koç Burcu

Hayatını güzelleştirecek bir insanla tanışmak üzeresin sevgili Koç… Belki yeni bir aşk belki de çok yakın bir dostluk başlayacak.

Uplifers önerisi: “Hep yanlış insanlar mı beni buluyor, ben mi onları seçiyorum?” diye düşünüyor gibisin, doğru kişiyi bulmak için sana yardımcı olabilecek yazımızı incelemek istersen: “Gerçek aşkı bulmak için benimsemeniz gereken prensipler”

Boğa Burcu

Umutlarının azaldığını hissediyor gibisin; çok çalıştığın, üzerinde emek harcadığın, hayalini kurduğun o şey için artık çabalayacak gücün kalmamış gibi ama inan son düzlüktesin.

Uplifers önerisi: Çok yorulduğun her halinden belli ama inan yolu sonuna varmana, hedefine ulaşmana çok az kaldı, azıcık daha sabır: “Hedeflerinizden vazgeçmek üzereyken hatırlamanız gereken 3 şey”

İkizler Burcu

Daha önce deneyip de başaramadığın her şey için kendine ikinci bir şansı borçlusun. Çabaların boşa gitmedi, merak etme; bir sonraki deneyiminde geçmiş tecrübelerin sana yol gösterecek.

Uplifers önerisi: Bir şeyi başaramadığımızda yapmamız gereken vazgeçmek değil, önceki hatalarımızdan ders çıkararak daha iyi sonuçlar elde etmek için çalışmaktır. Vazgeçmek üzereysen hatırlamalısın: “Anahtar kelime vazgeçmemek: Hayat, cesaret ve iradeyi ödüllendirir”

Yengeç Burcu

Dalgalanmadan durulmazmış denizler… Her şeyin birbirine girdiğini, karmaşık, içinden çıkılamaz bir hal aldığını görmek seni üzüyor ama merak etme hepsi kendiliğinden çözülüp açıklığa kavuşacak.

Uplifers önerisi:  Derin bir nefes al, şu an sana karmaşık bir yumak görünen durumların ipin ucunu bulup çekmeye başlamak kadar kolay bir çözümü var, umutsuzluğa kapılmadan devam etmelisin: “Zor zamanlarla baş etme kılavuzu: Hayatın zorlukları karşısında nasıl güçlü kalınır?”

Aslan Burcu

Senin için güzel hazırlıklar yapılıyor sevgili Aslan; uzun süredir beklediğin bir kutlama, almak istediğin bir hediye, görmek istediğin insanlar… Hepsi senin için hazırlanıyor, beklemede kalmalısın.

Uplifers önerisi: Mutluluk her yanını sarmış, yeni umutlar da yolda. Sadece görmek istemen yeter: “Mutluluk ayrıntılarda gizlidir: Yaşamınızdaki mutluluğu görebilmeniz için 3 öneri”

Başak Burcu 

Önündeki tek engel kendine koyduğun sınırlar; “Yapamam, başaramam.” diye söylenmelerin… Yaparsın, başarırsın. Sadece kendine inanmalı ve devam etmelisin.

Uplifers önerisi: Başaramaman için önünde hiçbir engel yok, sen de zihninde kurduğun engelleri kaldırmalı ve yola devam etmelisin sevgili Başak: “Bir şeyi kırk kere söylersek olurmuş!”

Terazi Burcu

İş yerindeki sorunlar üst üste gelmiş gibi… Canını sıkma, meyve veren ağaç taşlanırmış… Başarıların hak ettiği değeri görecek.

Uplifers önerisi: Ah şu ofis yaşantısı… Merak etme, tatil dönüşü her şey üst üste gelmiş, iş arkadaşların gergin ama çok yakında her şey normale dönecek: “İş yerimizde ilham verici bir ortam elde etmek için ne yapabiliriz?”

Akrep Burcu

Çekici, etkileyici tavrın seni farklı kılsa da çevrende sana yaklaşmak isteyen bazı kişilerin senden çekinmesine sebep oluyor. Hem kendinden ödün vermeden hem de insanları uzaklaştırmadan ilişkilerini güçlendirmelisin.

Uplifers önerisi: Bazen ikili ilişkiler kurmakta, kendimizi karşı tarafa doğru ifade etmekte zorlanabiliriz, birkaç tüyo ile üstesinden gelebiliriz: “Kurduğunuz ilişkilerde “güçlü taraf” olmanızı sağlayacak psikolojik tüyolar”

Yay Burcu

Bu kadar sonuç odaklı olmamalısın sevgili Yay, varılacak yer kadar yolculuğun kendisini de keyiflidir, tadını çıkar.

Uplifers önerisi: Evet, bir an önce sonuca ulaşmak istemeni anlayabiliyoruz, fakat sence de bu geçen sürece haksızlık olmaz mı?: “Sonuç odaklı olanlardan mısınız, sürecin keyfini sürebilenlerden mi?”

Oğlak Burcu

Her zaman her soruna mantıkla yaklaşıyorsun; kalbimi mi aklımı mı dinlesem sorusunu kendine sormuyorsun. Fakat bu kez farklı, belki de artık kalbini dinlemeye başlamalısın.

Uplifers önerisi: Mantığın senin için ön plana olduğu bir gerçek. Akıllı, tutarlı ve doğru kararlar vermek için aklın yolunu seçiyorsun, peki ya kalbinin de söyleyecekleri varsa?: “İkinci beynimiz: Kalbin zekası mı?”

Kova Burcu

Uzun süredir aklını kurcalayan, içinden çıkamadığın bir türlü çözüm bulamadığın o çetrefilli durumun aslında ne kadar basit bir çözümü olduğunu fark edeceksin, yaratıcı düşün.

Uplifers önerisi: Bazen başının üstünde unuttuğun gözlük gibi zorlu durumların çözümü de çok yakınındadır, tek yapman gereken bakış açını değiştirmektir. Merak etme, çözümü bulacaksın: “Çözüme giden gizli yol: Başka bir bakış açısından bakabilmek”

Balık Burcu

Yaptıklarınla, başarılarınla, deneyimlerinle ilham verdiğin birinin kendi yolculuğuna çıkmasına yardımcı olacaksın. Enerjinin çok yüksek olduğu bir dönemdesin ve hem kendin hem başkaları için verimli işler yapacaksın.

Uplifers önerisi: Kendine olduğu kadar başkalarına da ilham verebilmek ne büyük bir mutluluk. Hem kendi gelişimine katkı sağlamak hem de etrafına ışık tutmak istersen: “İçindeki mutluluğa uyan”: Dünyaca ünlü yazar Agapi Stassinopoulos’tan kişisel gelişime dair ilham verici notlar”

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!