Günlük burç yorumları: 29 Ocak

29 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
29 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bugün, verimliliğiniz arttırmanıza yardımcı olacak teknolojik aletlere olan ilginiz artabilir.

Uplifers önerisi: Teknolojik cihazların yardımı olmadan da verimliliğinizi artırabilmeniz için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Boğa

Eğer emlak yatırımı yapmayı düşünüyorsanız, bugün planınızı yapmak için doğru gün olabilir. Karakteri ve ilginç bir geçmişi olan mekanlar ilginizi çekecek.

Uplifers önerisi: Eğer arayışınız bahsedilen yöndeyse, ilham alabileceğiniz ilginç evler; “Şaşırtıcı yaşam alanları

İkizler

Eski işverenlerinizden ya da iş arkadaşlarınızdan biriyle iletişime geçebilirsiniz. Güçlü kişilerle olan bağlantılarınızın, yapacağınız işe yardımı dokunabilir.

Uplifers önerisi: İşinizi geliştirebilmek ya da konuyla ilgili fikir alabilmek için, bağlantılarınıza danışmak iyi bir fikir olabilir. Ancak kimden ne isteyeceğinizi bilmenizde fayda var.

Yengeç

Yeni yatırım olanakları arayabileceğiniz bir gün. Ayrıca partnerinizle olan bağınızı güçlendirmek içind e adımlar atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle olan bağlarınızı güçlendirmek; karşılıklı saygı, sevgi ve anlayıştan geçiyor. “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Aslan

Finansal konulardaki düzenlemelerinizi gözden geçirmek ve sorumluluklarınızı yerine getirmek, başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Maddi konulardaki problemlerinizi çözmek, hatta en başında problemleri engellemek; başarınızı arttırmasının yanı sıra, stresinizi de azaltacaktır. Bütçe planlamanızı iyi yapın.

Başak

İş arkadaşlarınızla bir arada bulunacağınız birkaç aktivite söz konusu olabilir. Yeni tanıştığınız kişilerle çalışmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: İş ortamında kurduğunuz ilişkilerin, daha başarılı olabilmenize yardımcı olması için; “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Terazi

Bugün yeni projeler üretmektense, elinizdekileri bitirmeye odaklanacaksınız. Grup çalışmalarındansa, bireysel çalışmak sizi hızlandırabilir.

Uplifers önerisi: Sahip olduğunuz zaman içerisinde, en iyi sonuçları alabilmek için yardımcı olabilecek öneriler; “Üretken insanların 12 ortak özelliği

Akrep

Bugün elinizdeki projeleri sonlandırıp, yenileri için planlar yapmaya başlayacaksınız. Yeni planlarınız içinde tatil programları da yer alabilir.

Uplifers önerisi: Tatil programınızı yapmadan önce, Gezi Editörlerimizden öneriler almak için; “Explore up

Yay

Atmak istediğiniz adımları sürekli geciktiriyor olabilirsiniz. Ancak ay başından itibaren, projelerinize olan ilginiz artacak.

Uplifers önerisi: Size zor gelen işleri ya da projeleri ertelemeyin. Hemen işe koyulmak ve bitirmek, endişelerinizi ve stresinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır.

Oğlak

İş ortaklarınızdan biriyle, birbirinize ve işinize yaptığınız zaman ve finansal yatırımları tartışmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel ilişkilere göre daha hassas olan profesyonel ilişkilerinizin de sağlığı için, empati yeteneğinizi geliştirmeye çalışın.

Kova

Bugün yapacağınız görüşmeler için sizi sakinleştiren mantralarınızı hazırda bulundurmanızda fayda var. İş ortaklarınız tüm güçleriyle arkanızda olsa da, bu durum başkaları için geçerli olmayabilir.

Uplifers önerisi: Gün içinde kısa bir süreliğine de olsa rahatlayabilmek ve kafanızdaki sesleri uzaklaştırabilmek için; “İki dakikalık rahatlama turu

Balık

Bugün nostaljik olabileceğiniz bir gün. Evinizle ve ailenizle ilgili konularla daha yakından ilgilenmeye başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Nostaljik olmak ve mutlu hatıraları anmak, keyfinizi yerine getirmek için birebirdir. Eğer nostaljik bir ruh halindeyseniz, tadını çıkarmaya bakın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!