Günlük burç yorumları: 24 Mart

24 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
24 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Yakın bir ilişkinizde önemli bir değişim söz konusu olabilir. Bireyselliğinizi dile getirme isteğiniz ön planda olacak.

Uplifers önerisi: İlişkilerinizi en sağlıklı şekilde sürdürebilmek için, “ben”, “sen” ve “biz” kavramlarının arasındaki dengeleri iyi kurmanız gerekiyor. Yardımcı olabilecek öneriler için; “İyi bir ilişkinin formülü

Boğa Burcu

Ay sonuna doğru iş yerinde ortaya çıkacak gizli bir durum, üzerinde çalıştığınız projenin ilerlemesine engel olabilir. Kime güveneceğinizi iyi seçmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Projelerinizi geliştirmek ya da yardım istemek içinyapacağınız fikir alışverişleri, sizefayda sağlayacaktır. Ancak fikir alışverişi yapacağınız kişileri dikkatli seçin.

İkizler Burcu

Arkadaşlarınızın partnerinizden hoşlanmaması ve olumsuz yorumlar yapması söz konusu olabilir. Ancak kendi hislerinize odaklanmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızın, partnerinizden hoşlanmamasının geçerli bir nedeni olması gerektiğine inanıyorsanız; ilişkinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz; “İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?

Yengeç Burcu

Bu hafta, evdeki ihtiyaçlarınız iş yerindeki ihtiyaçlarınızın önüne geçecek olsa da, iki tarafta da gerginlik ve stres söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Stres, genelde olumsuz etkileri hissedilen bir şey olsa da; onu yöneterek etkilerini lehinize çevirmeniz mümkün; “Stres yönetimi: Stresten faydalanmak mümkün

Aslan Burcu

İletişimle ilgili bir projenizde sona yaklaşmış olsanız da, iş ortaklarınızdan birinin size destek olmaması, yeteneklerinizi yeniden sorgulamanıza neden olabilir.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar gösteriyor ki; yapmak istediklerinizi çevrenizdekilerle paylaşmak, sonuca varmanızı zorlaştırabilir. Eğer yeterince güvendiğiniz biri değilse, “Hedeflerinizi kendinize saklayın

Başak Burcu

Masraflarınız bir anda artabilir ya da gelirlerinizde değişiklik söz konusu olabilir. Özgürlük isteğinizin güçlü, uzlaşmaya varmanın zor olduğu bir döneme girebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İkna yeteneğinizi geliştirmek, kendi fikirlerinizden çok taviz vermeden onları kabul ettirme şansınızı yükseltecektir. Konuyla ilgili öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Terazi Burcu

Yakın olduğunuz biriyle ilişkinizi sorgulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Kişisel gelişiminize destek olup olmadığını iyi değerlendirmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Çevrenizde size destek olmak yerine size engel olan, enerjinizi ve isteğinizi azaltan kişiler varsa; yapmanız gereken onları hayatınızdan çıkarmak. “Hayatınızdan çıkarmanız gereken kişiler

Akrep Burcu

Bugünlerde, itibarınıza zarar vermeye çalışan ya da sizin çalışmalarınız üzerinden övgü toplamaya çalışan bir iş arkadaşınızla karşı karşıya gelmeniz söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Özel ya da profesyonel hayatınızda size zarar veren durumlar ya da kişiler varsa, yapmanız gereken onları hayatınızdan çıkarmak. “Kendinizi kurtarmanız gereken 12 durum

Yay Burcu

Eğer partnerinizi arkadaşlarınızla henüz tanıştırmadıysanız, biraz daha beklemenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınız ve sevgilinizin iyi anlaşamayacağını düşünüyorsanız; onlar için iki tarafın da keyif alacağı bir aktivite planlamak, beraber iyi vakit geçirmelerini sağlayabilir.

Oğlak Burcu

Siz yardım ettiğinize inanıyor olsanız da; sizden yaşça küçük bir aile bireyini kontrol etme çabanız, isyan etmesine neden olabilir.

Uplifers önerisi: İletişim kurmanın zor olduğu biriyle konuşmaya çalışırken, empati yapmak işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Karşınızdakinin dilinden konuşabilmek için; “Empati nedir, ne değildir?

Kova Burcu

Kozmik fırtınalar ve dolunay, çevrenizdeki herkesin gergin olmasına neden olabilir. Konuşmadan önce iki kez düşünmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Gerginliği kontrol altına almak ve sinirlendiğiniz anlarda sessiz kalmak zor olsa da, derin bir nefes alarak söyleyeceklerinizi tekrar düşünmek, pişman olacağınız şeyler yapmanıza engel olacaktır.

Balık Burcu

Bu hafta karşınıza çıkacak yüklü bir masrafı hemen karşılamanız gerkebilir. Hazırlıklı olmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Bütçe planlamanızı yaparken, birikimlerinizi de planlayın. Bugünün küçük miktarları, yarın beklenmedik ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!