Günlük burç yorumları: 18 Şubat

18 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
18 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Uzun süreli projeleri sona erdirip, yeni ve heyecanlı bir maceraya atılmaya hazır olun. Sonuçta, yaptığınız işin öncülerindensiniz.

Uplifers önerisi: Yeniliğin getirdiği heyecanla uzun vadede edindiğiniz deneyimi en iyi şekilde harmanlayıp; yolunuzu ona göre çizin. Başarıya ulaşamamanız için bir sebep yok.

Boğa

Başkalarıyla birlikte çalışmak ve fikir alışverişi yapmak için oldukça uygun bir zaman. Bu değişiklik, tatmin edici olabilir.

Uplifers önerisi: Fikir alışverişlerinde bulunurken, kendi fikir ve istekleriniz kadar, başkalarının söyleyeceklerine de kulak verin. Ortak hedefler daha başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

İkizler

Günlük programınıza çok fazla eklemede bulunmanıza neden olacak bir açılış ya da plan üzerinde, verimi arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Üretkenliğinizin sırlarını keşfetmek ve yaptığınız işlerde daha tatmin edici sonuçlar alabilmek için; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Yengeç

Konu seyahat ya da heyecan verici aktivitelere geldiğinde, zamanlamanız harika olabilir. Sezgilerinizi dinlemek için uygun bir dönemdesiniz.

Uplifers önerisi: İhtiyacınız olan şey, seyahat ve macera dolu aktivitelerse; seyahat önerileri ve ekstrem sporlarla dolu “Explore up” kategorimizin size ilham vereceği kesin.

Aslan

Gelirlerinizi arttırmaya yönelik bir yolda ilerliyorsanız, ilginç bir hikayeniz olduğundan, büyük bir başarıya ulaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaptığınız işlerde fark yaratabilmek ve öne geçebilmek için; sahip olduğunuz tecrübe ve birikimi, en etkili şekilde değerlendirmeye çalışın.

Başak

İşinizin dışındaki kişiler, konuya sizin kadar yakın olmadıklarından ya da sizin kadar bağlanmadıklarından, objektif fikirler verebilirler.

Uplifers önerisi: İşinizle ilgili test etmeye ihtiyaç duyduğunuz ya da farklı bakış açılarından görmeye çalıştığınız bir konu varsa; daha objektif fikirler edinebilmek için, konunun detaylarını paylaşmadan fikir alışverişleri yapın.

Terazi

Jüpiter’in gezi ve macera sektörünüzdeki varlığı, size herhangi bir anlaşmayı istediğiniz yönde sonuçlandırmak için ihtiyacınız olan gücü verebilir.

Uplifers önerisi: Anlaşmalarınızdan istediğiniz sonuçları alabilmek için; fikirlerinizin doğruluğu ve ilgili çekiciliği kadar, onları nasıl aktardığınıza da dikkat edin. Beden dilinizi daha etkin kullanabilmek için; “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi

Akrep

Zeki ve araştırmacı oluşunuz, başkalarının akıl edemeyeceği cevapları bulmanıza yardımcı olabilir. Başarıya ulaşmak için, daha derine inmekten korkmayın.

Uplifers önerisi: Gerekli araştırmayı yapmaktan çekinmemeniz ve zekanız, sizi başarıya bir adım daha yaklaştırabilir. Başarı formülünün diğer maddeleri için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Yay

Evinizi yeni bir bakış açısıyla düzenlemek isteyebilirsiniz. Planlarınızdan bahsetmek için uygun bir zaman.

Uplifers önerisi: Değişiklik iyidir. Evinizde yapacağınız değişiklikler, size farklı his ve düşüncelerin kapısını açabilir. Konuyla ilgili öneriler için; “Evinizin havasını değiştirecek, masrafsız öneriler

Oğlak

Hayır işleri yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu süreç, sadece başkalarına yardım etmenize değil, değerli tecrübeler edinmenize de yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Kendinizle ilgili en çok tatmin olacağınız ve gurur duyacağınız şeylerden biri, ihtiyacı olan kişilere yardım etmektir. Elinizden geldiğince, bunu yapmaktan çekinmeyin.

Kova

Kaynak konusunu öne sürmeniz için ideal bir dönem. Finansal açıdan desteklenmeye ihtiyacı olan bir proje sürecinde olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Projenizin sizi tatmin edici ve başarılı bir sonuca ulaştıracağına inanıyorsanız, gerekli yatırımı yapmaktan çekinmeyin. Ancak bu süreçte harcamalarınızı kontrol altında tutmaya özen gösterin.

Balık

Eviniz ve ailenizle ilgili bir dönüm noktasında olabileceğinizden; sadece sizi değil, çevrenizdekileri de ilgilendiren kararlar almanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Önemli kararlar alma aşamanızda size yardımcı olabilecek öneriler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!