Günlük burç yorumları: 18 Nisan 2013

18 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları
18 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Şimdiye kadar paraya çevirmekten çekindiğiniz bir yeteneğiniz varsa, bugün bu konu üzerinde yeniden düşünmek için uygun bir zaman.

Uplifers önerisi: Yeteneklerinizi yaratıcılığınızla birleştirebilirseniz, beklenmedik gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Sahip olduğunuz yetenekleri değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Boğa Burcu

Bugün, bir iş ortamında ya da bir arkadaşınız aracılığıyla, sizin için özel olacak biriyle tanışabilirsiniz. Hislerinizin güçlenmesi çok uzun sürmeyecek.

Uplifers önerisi: Etkilendiğiniz birinin sizi heyecanlandırması çok normal. Ancak bu heyecan her zaman aşık olduğunu anlamına gelmeyebilir; “Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?

İkizler Burcu

Uzun zamandır üzerinde sessizce çalıştığınız projeniz, sonunda meyve vermeye başlayabilir. Göreceğiniz ilginin tadını çıkarın, bunu hak ettiniz.

Uplifers önerisi: Son zamanlarda çok çalışıyorsanız, daha yoğun bir tempoyla çalışmaya başlamadan önce biraz ara vermek iyi gelebilir. Tatil planı yaparken, elinizin altında bulunmasında fayda var; “Tatilinizi kolaylaştıracak 9 iPhone uygulaması

Yengeç Burcu

Karşınıza, medya veya reklam alanlarında ilerlemenize yardımcı olacak fırsatlar çıkabilir. İş hayatında göreceğiniz ilgi artacak.

Uplifers önerisi: İş hayatında göreceğiniz ilginin artması, sizi kıskanan iş arkadaşlarınızın da çoğalmasına neden olabilir. Oldukça hassas olan kıskançlık konusunda yardımcı olabilecek öneriler için; “İş yerinde kıskançlık: Nedenleri ve çözüm önerileri

Aslan Burcu

Eğer kendi işinizi kurmanız konusunda sizi engelleyen tek şey yeterli maddi kaynaklarınızın olmamasıysa, bugünlerde size destek olacak birileriyle karşılaşmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yaratıcı fikirlerinizi bir an önce gerçeğe dönüştürebilmek için, hızlı ve yanlış kararlar almayın. Eğer size destek olacak kişi, yeterince güvendiğiniz biri değilse; “Hedeflerinizi kendinize saklayın

Başak Burcu

Partnerinizle birlikte sizi birçok yönden geliştirecek bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu deneyim, ilişkinizle birlikte ruhunuzu da güçlendirecek.

Uplifers önerisi: Hem ilişkinizi hem de ruhunuzu güçlendirecek benzersiz bir deneyim için, Tanrik felsefe öğretilerinden yardım alabilirsiniz. “Cinsellikte uyum ve haz için: Tantrik cinsellik

Terazi Burcu

İş yerinde etkilendiğiniz biri olabilir. Siz kendinizi tutuyor olsanız da, bugün duygularınızın karşılıklı olduğunu öğrenebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz iş ortamı, duygusal boşluğunuzu doldurmanıza yardımcı olabilir. Artıları ve eksileriyle ofis aşkları için; “İş yerinde aşk

Akrep Burcu

Partneriniz bugünlerde romantik bir plan hazırlığında olabilir. Ne kadar zamandır birlikte olursanız olun, bu jest sizi oldukça şaşırtacak.

Uplifers önerisi: Sürprizler, aşk hayatınızı renklendirmenin en eğlenceli yollarındandır. Partnerinize sevginizi göstermek için; “Aşk kartları

Yay Burcu

Bugünler, evinizle ilgili dekorasyon planlarınızı harekete geçirmeniz için oldukça uygun. Evinizi baştan yaratmak için ihtiyacınız olan her şey, elinizin altında.

Uplifers önerisi: Masrafsız ve küçük değişikliklerle de evinizi baştan yaratmanız mümkün. Nasıl mı? “Evinizin havasını değiştirecek masrafsız ve pratik öneriler

Oğlak Burcu

Burcunuzu etkisi altına alan Venüs’ün de yardımıyla, bugünlerde romantik hislerinizi dile getirmekte hiç zorlanmayacaksınız.

Uplifers önerisi: Doğru kişiyi bulduğunuza inanıyorsanız, beraberliğinizi mutlu bir şekilde sürdürmenize yardımcı olacak önerilerimize göz atmanızda fayda var; “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Kova Burcu

Bugün, eviniz için uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeyi almaya oldukça yaklaşacaksınız. Satın aldığınız şey, evinizin konforunu arttıracak.

Uplifers önerisi: Eviniz, kendinizi en rahat hissetmeniz gereken yerdir. Evinizi dekore ederken, ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra, kişiliğinizi yansıtmayı ve konfor sunacak objeler eklemeyi de ihmal etmeyin.

Balık Burcu

Bugün, yaratıcılığınız ve fikir üretme beceriniz oldukça yüksek. Fikirlerinizi kağıda dökebilmek için, biraz yalnız kalmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürebilmek yapacağınız planı hazırlarken, yaptığınız işe odaklanmanız şart. Etkili bir plan hazırlayabilmek ve kendi düşüncelerinizi dinleyebilmek için, yalnız çalışın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!